VIDEO Rusnák si zahral proti Manchestru United, premiérový gól zaznamenal kanonier Lukaku

Romelu Lukaku sa teší z góluRomelu Lukaku sa teší z gólu Zdroj: TASR

SANDY - Belgický futbalový útočník Romelu Lukaku si pripísal premiérový gól za Manchester United po prestupe z Evertonu. Druhý najdrahší hráč histórie anglického klubu sa strelecky presadil v 38. minúte prípravného stretnutia, v ktorom Manchester v noci na utorok zdolal domáci Real Salt Lake 2:1. Slovenský reprezentant Albert Rusnák hral za účastníka MLS do 32. minúty.

Tréner United José Mourinho prišiel o zraneného španielskeho stredopoliara Juana Matu, ktorý musel opustiť ihrisko po nevyberavom zákroku Sebastiana Sauceda.

Zverenci portugalského kouča už predtým v rámci turné v USA zvíťazili nad Los Angeles Galaxy 5:2, čakajú na nich ešte merania síl s Manchestrom City, Realom Madrid i FC Barcelona.

Viac o téme: Manchester United Albert Rusnák Real Salt Lake