VIDEO Slovenský talent dal o sebe vedieť: Rusnák dal zabrať hviezdam United!

Albert Rusnák viackrát dal zabrať obrane UnitedAlbert Rusnák viackrát dal zabrať obrane United Zdroj: rsl.com

SANDY - Belgický futbalový útočník Romelu Lukaku si pripísal premiérový gól za Manchester United po prestupe z Evertonu. Druhý najdrahší hráč histórie anglického klubu sa strelecky presadil v 38. minúte prípravného stretnutia, v ktorom Manchester v noci na utorok zdolal domáci Real Salt Lake 2:1. Do hry zasiahol aj talentovaný slovenský reprezentant Albert Rusnák.

Rusnák hral za účastníka MLS do 32. minúty. V divácky atraktívnom súboji sa Slovák síce gólu nedočkal, ale viackrát dokázal pekne vyzvŕtať obranu slávneho anglického giganta.

Tréner United José Mourinho navyše prišiel o zraneného španielskeho stredopoliara Juana Matu, ktorý musel opustiť ihrisko po nevyberavom zákroku Sebastiana Sauceda. Zverenci portugalského kouča už predtým v rámci turné v USA zvíťazili nad Los Angeles Galaxy 5:2, čakajú na nich ešte merania síl s Manchestrom City, Realom Madrid i FC Barcelona.

Viac o téme: Albert Rusnák Manchester United FC Real Salt Lake
  • Zdroj: TASR, športky