VIDEO Prvé historické derby mimo britských ostrovov: Lukaku a Rashford zostrelili City

Marcus Rashford a Romelu Lukaku oslavujú strelený gólMarcus Rashford a Romelu Lukaku oslavujú strelený gól Zdroj: manutd.com

HOUSTON - Vo štvrtkovom prípravnom stretnutí v rámci Medzinárodného pohára majstrov vo futbale narazili na seba v americkom Houstone rivali Manchester City a Manchester United. V derby zápase boli úspešnejší hráči United, ktorí o svojom víťazstve 2:0 rozhodli už v prvom polčase. Mužstvá sa stretli v derby vôbec prvý raz na zahraničnej pôde. Skóre otvorila v 37. min nová akvizícia v drese "červených diablov" Romelu Lukaku, posila z Evertonu. O dve minúty pridal druhý gól Marcus Rashford.