VIDEO Škriniar priniesol milánskemu Interu šťastie: Súboj s Lyonom rozhodol Jovetič

Milan Škriniar (vľavo) so spoluhráčmi oslavuje triumf milánskeho InteruMilan Škriniar (vľavo) so spoluhráčmi oslavuje triumf milánskeho Interu Zdroj: inter.it

NAN-ŤING - Na Medzinárodnom pohári majstrov vo futbale v čínskom Nan-ťingu Inter Miláno zdolal Olympique Lyon 1:0. Jediný gól stretnutia strelil v 74. min čiernohorský útočník Interu Stevan Jovetič.

Tréner víťazného tímu Luciano Spalletti v úvode druhého polčasu dal pokyn na hromadné striedanie siedmich hráčov a na trávnik sa dostal aj slovenský obranca Milan Škriniar.

Gólové oslavy futbalistov milánskeho Galéria fotiek (2) Zdroj: inter.it

Účastník nedávnych ME do 21 rokov v Poľsku odohral celý druhý polčas. Dvadsaťdvaročný stopér už pred deviatimi dňami debutoval v čierno-modrom drese Milánčanov v príprave proti Norimbergu (1:2).

Inter Miláno (Tal.) - Olympique Lyon (Fr.) 1:0 (0:0)
Gól: 74. Jovetič
Milan Škriniar (Inter Miláno) odohral celý druhý polčas.

Viac o téme: Inter Miláno Olympique Lyon Milan Škriniar Stevan Jovetič