VIDEO Fanúšikovia videli napínavé stretnutie: Bayern proti Chelsea skoro premrhal trojgólové vedenie

Hráči Bayernu Mníchov sa radujú z góluHráči Bayernu Mníchov sa radujú z gólu Zdroj: bayern.de

SINGAPUR - Futbalisti nemeckého Bayernu Mníchov zvíťazili 3:2 nad hráčmi londýnskeho FC Chelsea v utorkovom prípravnom stretnutí v Singapure v rámci tradičného predsezónneho Medzinárodného pohára majstrov. Mníchovčania viedli po polhodine hry 3:0 - dvakrát skóroval Thomas Müller, jeden zásah pridal Rafinha.

V závere prvého polčasu znížil na rozdiel dvoch gólov Marcos Alonso. Päť minút pred koncom riadneho hracieho času rozvlnil sieť aj Michy Batshuayi, Londýnčania však nepridali vyrovnávajúci tretí zásah.