VIDEO Lobotka si pripísal ďalšie minúty: Celta v gólovej prestrelke premrhala náskok

Hráči Celty v šanciHráči Celty v šanci Zdroj: Twitter RC Celta

LEVERKUSEN - Španielsky futbalový tím Celta Vigo remizoval v sobotňajšom prípravnom zápase na pôde bundesligového Bayeru Leverkusen 3:3.

O úvodné dva góly Galícijčanov sa postaral švédsky útočník John Guidetti. Slovenský reprezentačný stredopoliar Stanislav Lobotka nastúpil v drese Celty na ihrisko v 62. minúte za stavu 2:0 pre hostí.

Domácim "farmaceutom" sa v priebehu deviatich minút podaril dokonalý obrat, konečnú remízu však zariadil striedajúci Uruguajčan Maximiliano Gomez.

Celta odohrá na budúci týždeň na štadióne Balaidos dva duely proti účastníkom talianskej Serie A Udinese Calcio a AS Rím. Nový ročník La ligy odštartujú zverenci trénera Juana Carlosa Unzueho 19. augusta domácim súbojom proti Realu Sociedad San Sebastian.

Bayer Leverkusen - Celta Vigo 3:3 (0:1)
Góly: 65. Mehmedi, 68. Pohjanpalo, 74. Volland - 5. a 60. Guidetti, 83. Gomez