Hladký postup do 2. kola kvalifikácie: Rybáriková aj Čepelová nedali súperkám šancu!

Magdaléna RybárikováMagdaléna Rybáriková Zdroj: SITA

NEW HAVEN - Slovenská tenistka Magdaléna Rybáriková nasadená ako prvá zvíťazila nad domácou držiteľkou voľnej karty Brienne Minorovou za 46 minút dvakrát 6:1 v zápase sobotňajšieho 1. kola trojkolovej kvalifikácie o postup do hlavnej súťaže dvojhry na turnaji WTA Premier Connecticut Open presented by United Technologies v americkom New Havene (dotácia 776 000 USD, tvrdý povrch SportMaster vonku).

Slovenská tenistka Jana Čepelová zvíťazila nad rovnako nenasadenou Španielkou Sarou Sorribesovou-Tormovou za 87 minút 6:1, 7:5 v stretnutí sobotňajšieho 1. kola trojkolovej kvalifikácie o postup do hlavnej súťaže dvojhry na turnaji WTA Premier Connecticut Open presented by United Technologies v americkom New Havene (dotácia 776 000 USD, tvrdý povrch SportMaster vonku).

Jana Čepelová (SR) - Sara Sorribesová-Tormová (Šp.) 6:1, 7:5 za 87 minút

Magdaléna Rybáriková (SR-1) - Brienne Minorová (USA) 6:1, 6:1 za 46 minút

Viac o téme: Jana Čepelová Magdaléna Rybáriková Sara Sorribesová-Tormová Brienne Minorová