Dočká sa nechcená česká legenda vytúženej ponuky? Jágr dostal košom od ďalšieho klubu NHL!

Jaromír Jágr
Jaromír Jágr

BRATISLAVA - Kto sa ujme českej hokejovej legendy, ktorá patrí medzi najvýraznejšie postavy celej histórie NHL? Zámorské kluby situáciu ohľadom na angažmán čakajúceho Jaromíra Jágra (45) príliš nekomentujú, ale na svetlo sveta vyšlo ďalšie odmietnutie rodáka z Kladna.

O legendárne číslo 68 nemá záujem ani tím Los Angeles Kings, ktorý síce po minuloročnej neúspešnej sezóne hľadá ofenzívne posily, pretože túži po návrate do play off, ale s ponúkajúcim sa Jágrom "Králi" nepočítajú. 

"Je zrejmé, že je to úžasný hráč, bude čoskoro v Sieni slávy, ale nie je to cesta, po ktorej chceme ísť," komentoval situáciu manažér Kings Rob Blake. Dôvodom je pochopiteľne vyšší vek českej legendy. "Keď sa hráč dostane do určitého veku, musí mať v tíme určitú úlohu. A my typ, akým je Jágr, nehľadáme," dodal Blake.

Jágr síce pred nedávnom odhalil, že sa oňho zaujímajú dva kluby, bližšie podrobnosti však česká legenda neuviedla a je tak vo hviezdach, či sa ešte pred novou sezónou vráti do hviezdnej NHL. Isté už je, že svetlá v Hollywoode to po jasnom nezáujme zo strany Kings nebudú. 

 


Tagy: Jaromír Jágr Los Angeles Kings

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka NHL
Zdroj:
športky
Foto:
youtube

DISKUSIA