VIDEO Fanúšikovia mali strach o slovenského kapitána: Škrtela po súboji zaliala krv!

Martin Škrtel skončil s krvavou ranou na hlaveMartin Škrtel skončil s krvavou ranou na hlave Zdroj: Twitter

BRATISLAVA - Kapitán slovenskej reprezentácie Martin Škrtel si posledný ligový zápas v drese Fenerbahce Istanbul na ihrisku Genclerbirligi aj vzhľadom na víťazstvo svojho tímu výsledkom 2:1 veľmi neužil. Dôvodom bolo zranenie po ktorom na trávniku dokonca tiekla krv.

32-ročný obranca išiel v 34. minúte zápasu do hlavičkového súboja s domácim hráčom Ozekom, pričom sa vo vzdušnom súboji nepríjemne tvrdo zrazili hlavami. Po strete zostali obaja hráči ležať na zemi a kapitána slovenskej reprezentácie museli ošetrovať. Nakoniec dohrával zápas s obväzom na hlave. Okrem Škrtelovho zranenia posúdil celú situáciu hlavný rozhodca ako Martinov faul.

Domáci získali výhodu penaltového kopu z ktorého vyrovnali na 1:1. Fenerbahce dokázalo v 67. minúte zvrátiť víťazstvo na svoju stranu, keď sa gólovo dokázal presadiť Tufan.

Celú situáciu okomentoval na sociálnej sieti samotný Škrtel: "Všetko je v poriadku som ok. Bolo to dôležité víťazstvo, ideme krok za krokom."

Viac o téme: Martin Škrtel Fenerbahce Istanbul
  • Zdroj: športky