VIDEO Jágr postavil do pozoru celé Česko: Ak nevyjde návrat do NHL, tak...

Jaromír Jágr
Jaromír Jágr

BRATISLAVA - Hviezdny Jaromír Jágr stále nemá vyriešenú otázku, kde bude v nasledujúcej sezóne hrať. Hovorí však, že ho netlačí čas a zostáva pozitívny. Nedávno však postavil do pozoru všetkých českých hokejových expertov i fanúšikov. Už neraz ukončil svoju reprezentačnú kariéru, a teraz, aj napriek pokročilému veku, avizuje, že sa možno vráti do reprezentácie. Za svoju krajinu bude ochotný bojovať iba v prípade, že sa mu nepodarí vrátiť do NHL.

Manažéri v NHL majú ešte približne mesiac, aby dali dokopy čo najlepšie možné mužstvo pre nadchádzajúcu sezónu. To si dobre uvedomuje aj Jágr a preto ešte nehádže flintu do žita. Stále verí, že sa ešte minimálne na rok vráti do najlepšej ligy sveta. Pripustil však, že ak by sa tak nestalo, pokúsi sa o návrat do reprezentácie.

"Moja priorita je odohrať ešte aspoň rok v NHL. Ak by to nevyšlo, budem hrať niekde v Európe alebo za Kladno, tým pádom by som sa pokúsil o návrat do reprezentácie a chcel by som si zahrať aj na olympiáde. Vôbec som nevedel, že sa tieto moje vyjadrenia budú tak riešiť. Novinári teraz oslovujú odborníkov a trénerov. Ja len potrebujem mať motiváciu a cieľ, keď idem do novej sezóny. Ak nepôjdem do NHL, bude pre mňa najväčšou motiváciou pokúsiť sa o návrat do reprezentácie," povedal Jágr vo videu, ktoré zverejnil na sociálnej sieti. 


Tagy: Jaromír Jágr Česko

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka českej Tipsport Extraligy
Zdroj:
športky
Foto:
nhl.com

DISKUSIA