VIDEO Chuligáni presiahli všetky medze: Svetlicou takmer trafili hlavného rozhodcu!

Ruskí fanúšikovia v 15. minúte takmer zasiahli svetlicou hlavného arbitra Nemca Deniza AytekinaRuskí fanúšikovia v 15. minúte takmer zasiahli svetlicou hlavného arbitra Nemca Deniza Aytekina Zdroj: TASR

MARIBOR - V stredajšom stretnutí E-skupiny futbalovej Ligy majstrov 2017/2018 medzi NK Maribor a Spartak Moskva vzbudili rozruch ruskí fanúšikovia, ktorí takmer zasiahli svetlicou hlavného arbitra Nemca Deniza Aytekina.

Incident sa stal približne v 15. minúte. Zo sektora Spartaka letela svetlica, ktorá len tesne minula Aytekina. Ten sa rozhodol dokonca na krátky moment prerušiť zápas, ale napokon sa súboj dohral.

​Maribor si so Spartakom rozdelil body po remíze 1:1. S veľkou pravdepodobnosťou oba kluby čaká trest od Európskej futbalovej únie (UEFA), informovala agentúra AP.

Viac o téme: Spartak Moskva NK Maribor