VIDEO Kucka sa po peknom góle predviedol: Tureckým fanúšikom ukázal tradičné salto

Juraj KuckaJuraj Kucka Zdroj: Twitter/Trabzonspor

ISTANBUL - Gól slovenského reprezentanta Juraja Kucku neodvrátil prehru Trabzonsporu proti Alanyasporu 3:4 v piatkovom stretnutí 6. kola najvyššej tureckej futbalovej súťaže.

"Kuco" otvoril skóre už v 10. min po peknej akcii. Gól oslávil už jeho tradičným saltom, ktoré predviedol v minulosti aj v dresoch reprezentácie či milánskeho AC.

Po ňom sa dvakrát strelecky presadil spoluhráč Burak Yilmaz. Hráči "Trabzonu" však premrhali trojgólové vedenie, keď inkasovali v závere prvého polčasu. Po prestávke dostali ešte ďalšie tri góly, z toho dva z pokutových kopov. Slovenský stopér Ján Ďurica odohral za zdolaný tím celé stretnutie, jeho krajania a spoluhráči Matúš Bero a Tomáš Hubočan sedeli na lavičke náhradníkov.

Viac o téme: Trabzonspor Juraj Kucka
  • Zdroj: SITA, športky