VIDEO Neymar spláca Parížanom rekordnú prestupovú čiastku: Pozrite si jeho výstavný priamy kop

Hráči PSG oslavujú Neymarov gólHráči PSG oslavujú Neymarov gól Zdroj: SITA

PARÍŽ - Futbalisti francúzskeho Paríž Saint-Germain zvíťazili v 8. kole francúzskej Ligue 1 nad Girondins Bordeaux doslova hokejovým výsledkom 6:2 a upevnili si vedenie na čele tabuľky.

Pred úradujúcim šampiónom AS Monako majú momentálne trojbodový náskok. Hviezdny Neymar strelil dva góly, keď v piatej minúte otvoril skóre ukážkovým priamym kopom. V závere prvého polčasu ešte premenil penaltu, ktorú mu tentokrát spoluhráč Edison Cavani bez problémov prenechal.

Famózny Brazílčan si pripísal na konto aj asistenciu, no práve jeho prvý gól z priameho kopu stál naozaj za to. Najdrahší hráč svetového futbalu zatiaľ poctivo spláca 220 miliónov eur vysokú investíciu, za ktorú z Barcelony v lete do hlavného mesta Francúzska prestúpil.

Viac o téme: Paríž Saint-Germain Girondins Bordeaux
  • Zdroj: športky