VIDEO Po tomto sa musel poriadne červenať: Brankár Nashvillu inkasoval komický gól!

Juusi SarosJuusi Saros Zdroj: SITA

LOS ANGELES - Hokejisti Nashvillu Predators zvíťazili na ľade Los Angeles, no ich triumf sa mohol rodiť oveľa ľahšie. V druhej tretine totiž viedli už 3:0, no potom sa Los Angeles aj vďaka tomuto kurióznemu zásahu prebudilo.

Juuse Saros, fínsky ochranca svätyne Predators, sa dva roky bil o miesto dvojky s Čechom Marekom Mazancom, ktorý napokon podľahol a odišiel do Európy. Saros je tak brankárom číslo dva, ale takéto inkasované góly ho o miesto môžu veľmi ľahko pripraviť.

Saros nastúpil miesto hviezdneho Pekku Rinneho a napriek výhre sa na jeho výkone vynoril nezmazateľný čierny bodík. Podcenil nahodenie obrancu Christiana Folina a dostal domácich Kings na koňa. Preds našťastie nepykali a z ľadu šampiónov z rokov 2012 a 2014 si odniesli cenný triumf 4:3 po predĺžení.

Viac o téme: Los Angeles Kings Juusi Saros Nashville PRedators
  • Zdroj: športky