VIDEO Vychádzajúca hviezda Realu opäť žiarila: Nádherná delovka skončila v šibenici

Marco Asensio sa raduje z góluMarco Asensio sa raduje z gólu Zdroj: SITA

MADRID - Futbalisti Realu Madrid si po dvoch prehratých súťažných stretnutiach pripísali víťazstvo. V 11. kole španielskej ligy zdolali predposledný Las Palmas 3: 0. V tabuľke sú na treťom mieste s osembodovým mankom na vedúcu Barcelonu a štyri body za druhou Valenciou.

Realu sa dlho nedarilo otvoriť skóre, len Ronaldo sa dostal do troch sľubných príležitostí, sieť ale nerozvlnil. Až štyri minúty pred prestávkou sa po rohovom kope presadil Casemiro a strelil prvý gól "bieleho baletu" hlavou v tejto sezóne.

V druhom dejstve domáci definitívne rozhodli. V 56. minúte sa nádhernou ranou spoza vápna do šibenice zaskvel Asensio, za štvrť hodiny predložil loptu Ronaldo do vápna Iscovi a dvadsaťpäťročný španielsky reprezentant sa nemýlil.
Viac o téme: Real Madrid Marco Asensio