VIDEO Jediný hráč zosmiešnil celú obranu: Bellemarove kľučky zakončené gólom

Pierre-Edouard Bellemare strelil krásny gól, čím znížil na 1:2Pierre-Edouard Bellemare strelil krásny gól, čím znížil na 1:2 Zdroj: SITA

MONTREAL - V najlepšej hokejovej lige sveta sa znovu bolo na čo pozerať. Jediný hráč potrhal obranu súpera a všetko vyšperkoval zakončením, po ktorom sa arénou ozvala siréna oznamujúca gól.

Montreal Canadiens na svojom ľade hostili nováčika súťaže Vegas Golden Knights. V priebehu druhej tretiny viedli domáci dvojgólovým náskokom, no vtedy dal Vegas nádej talentovaný Pierre-Edouard Bellemare. Keď sa dostal v útočnej tretine k puku, všetci si mysleli, že bude prihrávať, no on sa pustil do jednej odvážnej kľučky za druhou. Pohral sa s celou obranou Canadiens a napokon puk prepasíroval aj za chrbát Lindgrena. Bol to úplne prvý gól, ktorý 23-ročný Američan tento rok inkasoval. V sezónnej premiére zlikvidoval všetkých 38 striel Chicaga.

Montreal napokon zvíťazil 3:2.

Viac o téme: Montreal Canadiens Pierre-Edouard Bellemare Vegas Golden Knights
  • Zdroj: športky