VIDEO United ovládol dramatickú prestrelku, Tottenham padol v Leicestri

Anthony Martial oslavuje gólAnthony Martial oslavuje gól Zdroj: SITA

WATFORD - Manchester United sa trochu potrápil na pôde Watfordu, napokon však zvíťazil 4:2. "Červení diabli" dvoma gólmi Ashleyho Younga a zásahu Anthonyho Martiala ovládli prvý polčas 3:0. Domácich dostali do zápasu Troy Deeney, ktorý premenil pokutový kop, a Abdoulaye Doucouré. Úsilie Watfrodu však v závere duelu zmaril Jesse Lingard. United uspeli v treťom zápase po sebe a v ligovej tabuľke figurujú na druhom mieste.

Futbalisti Leicestru doma zdolali hráčov Tottenhamu 2:1 v utorkovom stretnutí 14. kola najvyššej anglickej súťaže. "Líšky" udreli v prvom polčase, keď sa presadili Jamie Vardy a v nadstavenom čase Riyad Mahrez. Hosťom sa po zmene strán podarilo skorigovať zásluhou Harryho Kana. Tottenham nezvíťazil v treťom ligovom zápase v sérii. Naopak, Leicester preťal rovnako dlhú šnúru bez triumfu.

Watford - Manchester United 2:4 (0:3)
Góly: 77. Deeney (z pok. kopu), 84. Doucouré - 19. a 25. A. Young, 32. Martial, 86. Lingard

Brighton - Crystal Palace 0:0

West Bromwich - Newcastle 2:2 (1:0)
Góly: 45.+ Robson-Kanu, 56. Field - 59. C. Clark, 83. J. Evans (vlastný)

Leicester - Tottenham 2:1 (2:0)
Góly: 13. Vardy, 45.+ Mahrez - 79. H. Kane

Viac o téme: Manchester United Tottenham Hotspur Leicester City FC Watford