VIDEO Jurčo si skvelými výkonmi pýta návrat do NHL, Hrivíkov bod Stocktonu nestačil

Tomáš Jurčo (13) so spoluhráčmi oslavuje gól RockforduTomáš Jurčo (13) so spoluhráčmi oslavuje gól Rockfordu Zdroj: icehogs.com

BRATISLAVA - Slovenský hokejista Tomáš Jurčo gólom a asistenciou prispel k piatkovému víťazstvu Rockfordu IceHogs nad Chicagom Wolves 4:3 po predĺžení v rámci zámorskej nižšej súťaže AHL.

Dvadsaťštyriročný Košičan najprv v 13. min otvoril skóre svojím šiestym presným zásahom v sezóne a takmer o päť minút neskôr si pripísal druhú asistenciu pri góle Fína Villeho Pokku. V domácom zápase AHL si pripísal dva plusové body a dve trestné minúty.

Bod za gólovú prihrávku zaznamenal aj Marek Hrivík zo Stocktonu Heat, jeho tím však prehral na ľade Bakersfieldu Condors 3:4 po samostatných nájazdoch.

Viac o téme: Tomáš Jurčo Marek Hrivík Rockford IceHogs Chicago Wolves