Červená hviezda s Ďalogom opäť pozná pocit triumfu, Hudáček trápil CSKA Moskva

Červená hviezda prerušila sériu prehierČervená hviezda prerušila sériu prehier Zdroj: hcredstar.net

CHABAROVSK - Hokejisti Červenej hviezdy Kchun-lun vyhrali v nedeľňajšom súboji dvoch tímov z Ďalekého východu na ľade Amuru Chabarovsk 4:3 po predĺžení. Ukončili tak sériu prehier v KHL, ktorá sa zastavila na čísle deväť. Víťazný gól hostí strelil 18 sekúnd pred koncom predĺženia Taylor Beck. Z triumfu sa tešil aj slovenský obranca v službách čínskeho klubu Marek Ďaloga.

Brankár Július Hudáček neuspel so svojím Severstaľom Čerepovec, keď prehral pred vlastnými divákmi s CSKA Moskva 0:2. Slovenský reprezentant mal 26 zákrokov a 92,86% úspešnosť.

Amur Chabarovsk - Červená hviezda Kchun-lun 3:4 pp (0:2, 1:1, 2:0 - 0:1)
Góly: 39. a 47. Byvalcev, 57. Gorškov – 5. DeFazio, 20. Vorobej, 23. Brulé, 65. Beck

Barys Astana - Metallurg Magnitogorsk 3:4 (1:2, 0:2, 2:0)
Góly: 1. Vey, 51. Lichotnikov, 51. Žajlauov - 7. a 31. Denis Kazionov, 17. Kokarev, 31. Kaletnik

HC Jugra Chanty-Mansijsk - Traktor Čeľabinsk 0:3 (0:2, 0:0, 0:1)
Góly: 13. Bailen, 13. Kokujov, 48. Videll

Severstaľ Čerepovec - CSKA Moskva 0:2 (0:0, 0:1, 0:1)
Góly: 32. Grigorenko, 51. Šalunov
Július Hudáček (Čerepovec) odchytal celé stretnutie.

Spartak Moskva - Torpedo Nižnij Novgorod 4:2 (1:2, 1:0, 2:0)
Góly: 27. a 50. A. Voronin, 9. Talalujev, 59. Chochlačov - 5. Dugin, 16. Gračov

Viac o téme: Amur Chabarovsk Severstaľ Čerepovec CSKA Moskva Július Hudáček Červená hviezda Kchun-lun