VIDEO Dva neuznané góly a trápenie Ronaldovej družiny: Semifinálová dráma Realu s Al-Džazírou

Nacho a Ali Mabkhout v súboji o loptu pri autovej čiareNacho a Ali Mabkhout v súboji o loptu pri autovej čiare Zdroj: SITA

ABÚ ZABÍ - Futbalisti španielskeho Realu Madrid postúpili do finále majstrovstiev sveta klubov Medzinárodnej futbalovej federácie (FIFA) v SAE. V stredajšom druhom semifinále zdolali domáceho zástupcu Al-Džazíru 2:1.

Real prehrával po 1. polčase po góle Romarinha, góly španielskeho majstra strelili v druhom dejstve Cristiano Ronaldo a Gareth Bale. Zaujímavosťou je, že hlavný arbiter po poradách s videorozhodcom neuznal pre postavenia mimo hry góly Casemira z 31. a Moubaraka Boussoufa zo 47. minúty.

Cristiano Ronaldo a Eissa Galéria fotiek (11) Zdroj: SITA

Real sa vo finále stretne v sobotu 16. decembra s brazílskym Gremiom Porto Alegre. Al Džazíra sa v súboji o bronz stretne s CF Pachuca z Mexika.

Al Džazíra - Real Madrid 1:2 (1:0)
Góly: 41. Romarinho - 53. C. Ronaldo, 81. Bale

Viac o téme: Cristiano Ronaldo Gareth Bale Real Madrid CF Al-Džazíra
  • Zdroj: TASR, športky