VIDEO Krutá facka pre AC Miláno, Juventus hladko rozstrieľal Bolognu

Gólové oslavy futbalistov Hellas VeronaGólové oslavy futbalistov Hellas Verona Zdroj: hellasverona.it

VERONA - V úvodnom nedeľnom zápase 17. kola talianskej futbalovej Serie A zdolal Hellas Verona svojom ihrisku AC Miláno hladko 3:0. Domáci bojujúci o holé prežitie v najvyššej súťaži zaskočili jasného favorita už v 24. minúte, keď po rohu poslal loptu hlavou do bránky Antonio Caracciolo.

V nervóznom prvom polčase poznačenom množstvom ošetrovaní sa hosťom nepodarilo premeniť ani jednu zo šancí. V úvode druhého dejstva zvýšil strelou k ľavej žrdi Moise Kean a v 77. minúte prišiel rýchly brejk Hellasu s gólovou koncovkou Daniela Bessu.

Hellas Verona – AC Miláno 3:0 (1:0)
Góly: 24. Caracciolo, 55. Kean, 77. Bessa, ČK: 90+1 Suso (AC Miláno)

Bologna FC 1909 – Juventus Turín 0:3 (0:2)
Góly: 27. Pjanič, 36. Mandžukič, 64. Matuidi

FC Crotone – AC Chievo Verona 1:0 (1:0)
Gól: 33. Budimir

ACF Fiorentina – Janov CFC 0:0

UC Sampdoria – US Sassuolo Calcio 0:1 (0:0)

Benevento - SPAL Ferrara 1:2 (0:0)
Góly: 59. Cremonesi (vlastný) - 64. a 73. Floccari

Atalanta - Lazio Rím 3:3 (2:2)
Góly: 22. a 50. Iličič (druhý z pok. kopu), 19. Caldara - 27. a 35. Milinkovič-Savič, 79. Alberto

Viac o téme: Juventus Turín AC Miláno Hellas Verona Bologna FC 1909