VIDEO Gólová prestrelka v Hannoveri: Domáci remizovali s Leverkusenom

Leverkusen sa rozišiel s Brémami zmierlivoLeverkusen sa rozišiel s Brémami zmierlivo Zdroj: SITA

BERLÍN - Futbalisti domáceho Hannoveru remizovali s Leverkusenom 4:4 v nedeľňajšom stretnutí 17. kola najvyššej nemeckej súťaže I. bundesligy 2017/2018. Skóre zápasu otvoril v 11. min volejom z hranice šestnástky hosťujúci Julian Brandt, no už o minútu neskôr sa o vyrovnanie postaral domáci Ihlas Bebou, ktorý sa v šestnástke presadil prudkou hlavičkou.

Domáci išli do vedenia, keď Niclas Füllkrug premenil pokutový kop. Aj na tento gól dokázali hostia reagovať, po prihrávke Karima Bellarabiho skóroval Admir Mehmedi. Gólovo bohatý prvý polčas uzavrel domáci Félix Klaus, ktorý nedal šancu brankárovi súpera Berndovi Lenovi. Už po dvoch minútach druhej časti sa po úniku presadil hosťujúci Leon Bailey a ten istý hráč poslal Leverkusen do vedenia v 68. minúte. Skóre duelu uzavrel domáci obranca Julian Korb.

Výsledky nedeľňajších stretnutí 17. kola najvyššej nemeckej futbalovej sútaže I. bundesligy:

Hannover - Leverkusen 4:4 (3:2)
Góly: 12. Bebou, 20. Füllkrug (z pok. kopu), 45. Klaus, 83. Korb - 47. a 67. L. Bailey, 11. Brandt, 25. Mehmendi

Viac o téme: Hannover 96 S Bayer Leverkusen