VIDEO Naštvaný obranca si vybil zlosť: Poriadna zákernosť sa mohla skončiť ešte horšie

Erik Johnson zostrelil Vladislava NamestnikovaErik Johnson zostrelil Vladislava Namestnikova Zdroj: nhl.com

NEW YORK - Obranca Colorada Erik Johnson dostal od oddelenia pre hráčsku bezpečnosť NHL dvojzápasový dištanc. Americký hokejista pyká za narazenie Vladislava Namestnikova na mantinel v sobotňajšom zápase s Tampou Bay (5:6). Informoval o tom oficiálny portál zámorskej profiligy.

Johnson pri brejku súpera v druhej tretine najprv sekol Rusa hokejkou a následne ho ešte krosčekom poslal do mantinelu. Namestnikov do neho narazil hlavou a rukami, našťastie sa vyhol vážnejšiemu zraneniu. Zadák Avalanche dostal za zákrok od rozhodcov päť minút plus trest do konca zápasu.

Viac o téme: Tampa Bay Lightning Colorado Avalanche Erik Johnson Vladislav Namestnikov