VIDEO Perfektný zákrok, žltá karta či neuznaný gól: Škriniar jednou z ústredných postáv derby

Milan Škriniar strieľa na San Sire gólMilan Škriniar strieľa na San Sire gól Zdroj: SITA

MILÁNO - Futbalisti Interu Miláno v základnej jedenástke so slovenským reprezentantom Milanom Škriniarom nepostúpili do semifinále Talianskeho pohára. Vo štvrťfinále prehrali s mestským rivalom AC Miláno 0:1 po predĺžení.

Slovenský obranca odohral za Inter celý zápas a na ihrisku ho bolo poriadne vidno. Spomínať na neho ešte určite bude útočník Nikola Kalinič, ktorého niekoľkokrát vynikajúco odzbrojil od lopty.  V v 72. minúte si však pomohol nedovoleným zákrokom a za svoj faul videl žltú kartu.

Po bezgólovom stave v riadnom hracom čase sa stal hrdinom stredajšieho štvrťfinálového súboja na San Sire striedajúci 19-ročný Patrick Cutrone, ktorý skóroval v 104. min a poslal AC medzi kvarteto najlepších v národnom pohári. Všetko ale mohlo byť inak. V 23. minúte našiel Škriniar po rohovom kope loptu a strieľanou prihrávkou asistoval na gól Perišičovi. Presný zásah však následne neuznal videorozhodca.

Viac o téme: AC Miláno Inter Miláno Milan Škriniar
  • Zdroj: športky, TASR