Moskovské CSKA a Petrohrad deklasovali súperov, bývalý hráč Slovana hrdinom Sibiru

Radosť SKA PetrohradRadosť SKA Petrohrad Zdroj: TASR/Martin Baumann

MOSKVA - Hokejisti CSKA Moskva vyhrali v piatkovom zápase Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) v Podoľsku vysoko 7:0.

Metallurgu Magnitogorsk zvíťazili nad Lokomotivom Jaroslavľ 4:1. Základy svojho triumfu postavili v úvodných troch minútach stretnutia troma gólmi.

SKA Petrohrad vyhral v Čeľabinsku 6:2. Vladivostok podľahol Sibiru Novosibirsk 2:3 po predĺžení. Hostia dokázali v tretej tretine zmazať dvojgólové manko a o ich výhre rozhodol v 62. minúte slovinský útočník a bývalý hráč Slovana Bratislava Rok Tičar.

Amur Chabarovsk - Avangard Omsk 0:4 (0:1, 0:3, 0:0)
Góly: 9. Martynov, 24. Košelev, 26. Kugryšev, 39. Michejev

Admiral Vladivostok - Sibir Novosibirsk 2:3 pp (1:0, 1:0, 0:2 - 0:1)
Góly: 10. Butuzov, 24. Jakovlev – 52. Vereščagin, 60. Bergström, 62. Tičar

Červená hviezda Kchun-lun - Jugra Chanty-Mansijsk 2:1 pp (0:0, 0:0, 1:1 - 1:0)
Góly: 60. Yip, 61. Ibragimov - 52. Varfomolejev

Traktor Čeľabinsk - SKA Petrohrad 2:6 (0:4, 1:1, 1:1)
Góly: 36. Szczechura, 45. Polygalov - 33. a 44. Thoresen, 4. Šipačov, 5. Karpov, 12. Širokov, 16. Husev

Metallurg Magnitogorsk - Lokomotiv Jaroslavľ 4:1 (3:0, 0:0, 1:1)
Góly: 2. Osala, 2. Mozjakin, 3. Čibisov, 59. Kokarev - 55. Jelesin

Avtomobilist Jekaterinburg - Dinamo Minsk 2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
Góly: 16. Krikunov, 60. Milovzorov

Lada Togliatti - Dinamo Moskva 3:1 (1:1, 1:0, 1:0)
Góly: 15. Skorochodov, 35. Aliajev, 60. Žernov - 17. Brjukvin

Viťaz Podoľsk - CSKA Moskva 0:7 (0:3, 0:2, 0:2)
Góly: 9., 17. a 43. Grigorenko, 2. Andronov, 30. Ožiganov, 35. Petrov, 56. Telegin

Viac o téme: SKA Petrohrad CSKA Moskva Rok Tičar