VIDEO Celta končí po krutom výprasku: Lobotka prežil proti Messimu polčasový horor

Lionel Messi útočíLionel Messi útočí Zdroj: SITA

BARCELONA - Futbalisti Celty Vigo v základnej jedenástke so slovenským reprezentantom Stanislavom Lobotkom nepostúpili do štvrťfinále Španielskeho pohára. V osemfinálovej odvete utrpeli na pôde lídra La Ligy a obhajcu trofeje FC Barcelona debakel 0:5. V úvodnom dueli sa zrodila remíza 1:1.

Barca nastúpila na Camp Nou v najsilnejšom zložení a Celtu, ktorá v priebehu týždňa odohrala okrem dvojzápasu s Kataláncami aj ligový súboj s Realom Madrid (2:2), v prvom polčase prevalcovala. Mužom zápasu bol Lionel Messi, argentínsky kanonier strelil už v úvodnej štvrťhodine dva góly a pridal aj asistenciu.

osemfinále Španielskeho pohára - odvetný zápas:
FC Barcelona - Celta Vigo 5:0 (4:0)
Góly: 13. a 15. Messi, 28. Alba, 31. Suarez, 87. Rakitič
/Lobotka odohral za hostí celý zápas//prvý zápas: 1:1, Barcelona postúpila do štvrťfinále/

Viac o téme: FC Barcelona Celta Vigo