VIDEO Paríž prežil nočnú moru: Červená karta, zranená megahviezda a klinec do rakvy

Zranený Kylian Mbappe v opatere lekárovZranený Kylian Mbappe v opatere lekárov Zdroj: SITA

LYON - Futbalisti Paríža Saint-Germain prehrali 1:2 na pôde Olympique Lyon v nedeľňajšom zápase 22. kola francúzskej Ligue 1. Domáci Lyončania viedli od 2. min gólom Nabila Fekira, v nadstavenom čase prvého polčasu sa o vyrovnanie postaral Layvin Kurzawa. V 94. min rozhodol o triumfe Lyonu Memphis Depay.

Líder súťaže PSG, ktorý v prvom polčase prišiel o zraneného Kyliana Mbappého, hral od 57. min bez vylúčeného Daniho Alvesa. Lyon sa ziskom troch bodov vrátil na 2. miesto, na PSG má osembodové manko. Pre Parížanov to bola druhá ligová prehra v ročníku.

Futbalisti Nice zvíťazili v nedeľňajšom domácom zápase 22. kola francúzskej Ligue 1 nad St. Etienne 1:0.

Lyon - Paríž St. Germain 2:1 (1:1)
Góly: 2. Fekir, 90.+ M. Depay - 45.+ Kurzawa, ČK: 57. Dani Alves (Paríž Saint-Germain)

Nice - St. Etienne 1:0 (1:0)
Gól: 22. Cyprien

AS Monaco - Metz 3:1 (1:0)
Góly: 45.+1 Jorge, 67. Ghezzal, 81. Lopes - 72. Niane, ČK: Kawašima (Metz)

Viac o téme: Olympique Lyon Paris Saint-Germain FC Kylian Mbappe