VIDEO Cristiano Ronaldo prská na všetkých: Tentoraz sa mu odvďačila krutá karma

Cristiano RonaldoCristiano Ronaldo Zdroj: SITA/AP - Alberto Saiz

MADRID - Futbalisti Realu Madrid prežívajú sezónu hrôzy, pretože na Barcelonu strácajú priepastných 19 bodov. Trápi sa aj najväčšia hviezda tímu Cristiano Ronaldo, na ihrisku často prejavuje frustráciu, hnev, rozčarovanie. Spaľuje šance, mužstvo hrá silou-mocou na neho a neraz sa tým pripraví o lepšiu možnosť na skórovanie.

Madridčania neuspeli ani v sobotu, keď remizovali na pôde Levante 2:2. I keď viedli, nezvládli záverečné minúty a nechali si streliť vyrovnávajúci gól. Lenže, viete, čo prišlo pred týmto zásahom? Cristiano Ronaldo bol evidentne znechutený kameramanom, ktorý ho neustále bral do záberu aj po vystriedaní.

Portugalská megastar mu na ďiaľku venovala takéto slová: "Netoč ma stále, sleduj radšej hru a nasmeruj tam aj svoju kameru." O sedem minút sa skúsený Pazzini postaral o vyrovnanie. Odpoveď neúprosnej karmy?

Viac o téme: Cristiano Ronaldo Real Madrid
  • Zdroj: športky