Skalica sa pomaly díva do finále prvej ligy, Michalovce v druhom zápase zabrali

Radosť hráčov SkaliceRadosť hráčov Skalice Zdroj: TASR

SKALICA - Hokejisti Skalice zvíťazili nad Topoľčanmi 3:1 v sobotňajšom druhom stretnutí semifinále play-off St. Nicolaus ligy a v sérii hranej na tri triumfy vedú už 2:0. Záhoráci rozhodli až v závere: päť minút pred koncom dal na 2:1 v presilovke svojim druhým gólom Peter Horváth a dve minúty pred záverečnou sirénou pridal poistku Ľubomír Vaškovič. V druhom sobotňajšom stretnutí Michalovce triumfom 4:2 vyrovnali stav série s Prešovom na 1:1.

Výsledky sobotňajších druhých zápasov semifinále play-off druhej najvyššej slovenskej hokejovej súťaže St. Nicolaus I. ligy 2017/2018 (hrá sa na tri víťazstvá):

HK Skalica - HC Topoľčany 3:1 (0:0, 1:1, 2:0) - stav série 2:0
Góly: 36. a 55. P. Horváth, 58. Vaškovič - 34. Tábi, 1654 divákov

HK Dukla Ingema Michalovce - Prešov Penguins 4:2 (2:0, 2:1, 0:1) - stav série 1:1
Góly: 2. Brezniak, 7. Hamráček, 22. Meliško, 35. Balko - 28. Mikolášek, 54. Pulščák

Viac o téme: HK Dukla Michalovce HK Skalica HC Topoľčany Prešov Penguins