VIDEO Ani príchod Hamšíka obrat nepriniesol: Neapol v šlágri s rímskym AS schytal krutú facku!

Frustrovaný Lorenzo Insigne a v pozadí gólové oslavy futbalistov rímskeho ASFrustrovaný Lorenzo Insigne a v pozadí gólové oslavy futbalistov rímskeho AS Zdroj: SITA/AP - Cesare Abbate

NEAPOL - Futbalisti SSC Neapol prehrali v sobotňajšom dueli 27. kola talianskej ligy na svojom trávniku s AS Rím 2:4. V drese domácich zasiahol slovenský reprezentant Marek Hamšík do hry v 65. minúte, ešte za stavu 1:2.

Neapol sa síce ujal vedenia už v 6. minúte zásluhou Lorenza Insigneho, vzápätí ale vyrovnal Cengiz Ünder a Edin Džeko potom poslal hostí do dvojgólového náskoku. Triumf Rimanov podčiarkol v 79. minúte Diego Perotti, v závere už iba skorigoval Dries Mertens.

SSC Neapol – AS Rím 2:4 (1:2)
Góly: 6. Insigne, 90.+2 Mertens – 26. a 63. Džeko, 7. Ünder, 79. Perotti