Slovenský reprezentant totálne vybuchol: Vulgárne vynadal rozhodcovi!

Marek Ďaloga (v bielom)Marek Ďaloga (v bielom) Zdroj: facebook Bílí Tygři Liberec

LIBEREC - Slovenský hokejový reprezentant Marek Ďaloga zo Sparty Praha dostal pokutu za nevhodné správanie v druhom zápase predkola play off českej extraligy na ľade Liberca.

Ako informoval portál hokej.cz, 28-ročný obranca z bezprostrednej blízkosti vulgárne vynadal hlavnému rozhodcovi Robinovi Šírovi a musel predčasne pod sprchy.

Ďaloga dostal v 44. minúte trest na 5 minút plus DKZ. Na jeho správanie sa dodatočne pozrela aj disciplinárna komisia súťaže, ktorá mu naparila finančnú pokutu vo výške 10 percent zo základnej mesačnej odmeny.

Sparťania boli v Liberci veľmi nedisciplinovaní, inkasovali dokopy 85 trestných minút. Bílí Tygři v stredu doma vyhrali 4:1 a v sérii na tri víťazstvá vedú 2:0.

Viac o téme: Marek Ďaloga HC Sparta Praha