VIDEO Krutý zápas pre Lobotku: Atlético zničilo Celtu za dvadsať minút

Atlético nedalo Celte žiadnu šancuAtlético nedalo Celte žiadnu šancu Zdroj: Twitter Atlético de Madrid

MADRID - Celta Vigo so slovenským reprezentantom Stanislavom Lobotkom v základnej zostave prehrala na ihrisku Atlética Madrid 0:3 v nedeľňajšom stretnutí 28. kola najvyššej španielskej futbalovej súťaže La Ligy. Skóre za domácich otvoril krátko pred polčasovou prestávkou francúzsky útočník Antoine Griezmann.

Ďalšie dva góly "colchoneros" zaznamenali po prestávke Vitolo a Ángel Correa. V drese hostí do zápasu nezasiahol ďalší slovenský reprezentant Róbert Mazáň. Atlético zostáva v tabuľke na 2. pozícii s 8-bodovým odstupom na prvé miesto.

Výsledky nedeľňajších stretnutí 28. kola najvyššej španielskej futbalovej súťaže La Ligy:

Bilbao - Leganés 2:0 (2:0)
Góly: 10. a 17. Raúl García

Espanyol Barcelona - San Sebastián 2:1 (0:1)
Góly: 51. Léo Baptistao, 72. G. Moreno - 41. Willian José

Las Palmas - Villarreal 0:2 (0:0)
Góly: 67. Bacca, 90.+2 Sansone (z 11m), ČK: 90.+1 Galvez (Las Palmas)

Atlético Madrid - Celta Vigo 3:0 (1:0)
Góly: 44. Griezmann, 56. Vitolo, 63. Á. Correa
Stanislav Lobotka odohral celé stretnutie, Róbert Mazáň (obaja Celta Vigo) sedel na lavičke náhradníkov

Viac o téme: Atlético Madrid Celta Vigo Stanislav Lobotka