TIKET TÝŽDŇA: Trafil dva presné výsledky, vyhral 4-tisíc za 3 €!

Zdroj: Niké

Uhádnuť presné výsledky v súbojoch NHL chce poriadnu dávku šťastia. A tá dnešného frajera z Kysúc sprevádzala.

Správne trafil rezultáty v stretnutiach Nashville – Winnipeg (3:1) a Montreal – Dallas (4:2). Nashville pritom nad Winnipegom viedol 3:0 už v deviatej minúte zápasu, no potom sa jeho strelecký rozlet zastavil a v tretej tretine raz inkasoval.

V meraní síl medzi Montrealom a Dallasom sa výsledok 4:2 rodil postupne počas celého priebehu zápasu, zaujímavosťou je, že až štyri góly padli v presilovkách. Tipér k tomu ešte pridal stávku na vyšší počet gólov ako 5,5 v súboji Minnesoty s Coloradom (1:5), pričom potrebný šiesty presný zásah sa zrodil takmer minútu pred koncom duelu. Pri kombinácii vkladu 3 eurá a kurzu 1407,60 predstavovala výhra pekných 4222,80 €. Srdečne blahoželáme!

• Zdroj: PR článok