VIDEO Dani Alves hrdinom parížskych hviezd, bláznivý šláger v Marseille

Dani Alves a jeho gólové oslavy so spoluhráčmiDani Alves a jeho gólové oslavy so spoluhráčmi Zdroj: psg.fr

PARÍŽ - Paríž St. Germain sa potrápil, no napokon zvíťazil na pôde Nice 2:1 v nedeľňajšom stretnutí 30. kola najvyššej francúzskej futbalovej sútaže Ligue 1.

Domáci v 17. minúte využili rýchly brejk a Allan Saint-Maximin strelou k vzdialenejšej žrdi otvoril skóre. Odpoveď hostí však prišla už o štyri minúty v podobe presného zásahu Argentínčana Ángela Di Maríu.

Záverečný tlak napokon premenil tím z hlavného mesta na tri body, keď osem minút pred koncom našla prihrávka Di Maríu hlavu Daniho Alvesa.

Olympique Lyon zvíťazil na Stade Velodrome nad tretím tímom tabuľky Olympique Marseille 3:2 a dotiahol sa naň na rozdiel dvoch bodov.

Olympique Marseille - Olympique Lyon 2:3 (1:1)
Góly: 31. Rolando, 84. Mitroglou - 42. Rami (vl.), 52. Aouar, 90. Depay

FC Metz – FC Nantes 1:1 (1:1)
Góly: 12. Roux – 23. Rongier

Nice - Paríž St. Germain 1:2 (1:1)
Góly: 17. Saint-Maximin - 21. Di María, 82. Alves

Viac o téme: PSG Dani Alves Ángel Di María OGC Nice