Cársku bitku začal lepšie CSKA: Mladý hrdina potopil Petrohrad hetrikom

SKA Petrohrad prehral prvý semifinálový zápasSKA Petrohrad prehral prvý semifinálový zápas Zdroj: Twitter Хоккейный клуб СКА

PETROHRAD - Hráči CSKA Moskva zvíťazili 5:4 po predĺžení na ľade SKA Petrohrad vo štvrtkovom prvom stretnutí finále Západnej konferencie v rámci play-off Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) 2017/2018 a v sérii na štyri úspechy vedú 1:0.

Hrdinom hostí sa stal útočník Andrej Kuzmenko, 22-ročný autor hetriku aj víťazného gólu v predĺžení. Druhý duel je v Petrohrade na programe v sobotu.

Výsledok štvrtkového prvého stretnutia finále Západnej konferencie v rámci play-off Kontinentálnej hokejovej ligy (hrá sa na štyri víťazstvá):

SKA Petrohrad - CSKA Moskva 4:5 po predĺžení (1:0, 2:3, 1:1 - 0:1) - stav série 0:1
Góly: 7. Daciuk, 26. Prochorkin, 33. N. Gusev, 51. Plotnikov - 26., 50. a 67. Kuzmenko, 21. M. Grigorenko, 29. Alexander Popov

Viac o téme: SKA Petrohrad CSKA Moskva Andrej Kuzmenko