Tak toto dokáže len Ronaldo: VIDEO geniálnych nožničiek hviezdy Realu, Buffon sa len pozeral!

Cristiano Ronaldo a jeho gólové oslavyCristiano Ronaldo a jeho gólové oslavy Zdroj: SITA/AP - Luca Bruno

TURÍN - Futbalisti Realu Madrid hladko zvíťazili rozdielom triedy 3:0 v štvrťfinálovom šlágri v Turíne nad domácim Juventusom a odveta v Madride zrejme bude už len formalitou. Ústrednou postavou hviezdneho hosťujúceho tímu bol opäť nezastaviteľný portugalský superstrelec Cristiano Ronaldo, ktorý na ihrisku žiaril, strelil dva góly a ten druhý z kategórie výstavných možno smelo označiť aj za gól roka!

Portugalský klenot už v tretej minúte veľkého štvrťfinálového šlágra potvrdil, že v Lige majstrov doslova kraľuje, keď po veľmi umnej prihrávke od Isca rozvlnil sieť za chrbtom bezmocného Buffona. Pre Ronalda to bol gólový zápis už v desiatom dueli Ligy majstrov v rade, čo sa ešte nikdy nikomu doteraz nepodarilo. Tiež potvrdil, že proti Juventusu sa mu darí, keď skóroval zatiaľ v každom jednom vzájomnom súboji proti gigantovi z Turína. To však ešte zo strany fenomenálneho futbalistu nebolo všetko!

64. minúta priniesla v Turíne najkrajší moment celého zápasu, ktorého hlavnou postavou bol opäť Ronaldo. Portugalský klenot si povyskočil na center Carvajala, ktorý geniálne načasovanými nožničkami umiestnil do bránky Juventusu. Aj hviezdny gólman Starej dámy Gianluigi Buffon sa len bezmocne prizeral. Jednoducho nádhera!