VIDEO Modrič dal Neymarovi jasný odkaz: Čakáme na teba v Madride!

Luka Modrič a NeymarLuka Modrič a Neymar Zdroj: twitter.com/cbf_futebol

LIVERPOOL - Najväčšia hviezda brazílskej reprezentácie Neymar sa po vyše troch mesiacoch od svojho zranenia vrátil do hry, keď nastúpil do priateľského stretnutia Brazílie proti Chorvátsku.

Talentovaný Brazílčan naskočil na ihrisko v druhom polčase a po efektívnom individuálnom prieniku v šestnástke súpera v 69. minúte šikovnou strelou otvoril skóre stretnutia. Konečný stav tohto prípravného zápasu (2:0) potvrdil gólom Roberto Firmino. O ďalší zaujímavý moment sa postaral chorvátsky špílmacher ´bieleho baletu´ Luka Modrič. Ten po zápase venoval Neymarovi podpísaný dres s odkazom: "Čakáme na teba!"

Týmto gestom odštartoval Chorvát ďalšiu vlnu prestupových špekulácií, keďže španielsky veľkoklub Real Madrid sa údajne zaujíma o spomínaného Neymara, ale jeho súčastný zamestnávateľ Paríž Saint-Germain nechce o jeho odchode ani len počuť.
Viac o téme: Brazília Real Madrid Neymar Luka Modrič Chorvátsko
  • Zdroj: športky