VIDEO Kopecký knokautoval spoluhráča, Maddena zaliala krv

John Madden a Tomáš KopeckýJohn Madden a Tomáš Kopecký Zdroj: SITA

NEW YORK - Rozhodujúci siedmy zápas Východnej konferencie nezačala Florida Panthers na domácom ľade práve najlepšie. Už v druhej minúte prehrávala s New Jersey po góle Henriqueho a o pár sekúnd neskôr prišla na dlhé minúty o centra Johna Maddena. Prsty v tom mal slovenský útočník Tomáš Kopecký.

Nešťastný okamih sa udial v strednom pásme, keď si Madden s pukom hľadal priestor a obzeral sa po spoluhráčoch. V tom do neho nečakane narazil rozbehnutný Kopecký, ktorý zasadil spoluhráčovi tvrdý knokaut. Kanaďana okamžite zaliala krv a zostal otrasený ležať na ľade. Vzápätí sa znažil doplaziť na striedačku, keď sa už k nemu dostal aj lekár Floridy. Paradoxne slovenský hokejista sa rýchlo pozviechal a pokračoval v hre.

Madden sa vrátil do zápasu po 13 minútach, ale svojmu tímu napokon k víťazstvu nepomohol a po prehre 2:3 po predĺžení sa pre "panterov" sezóna skončila.

• Zdroj: športky, ts, youtube