VIDEO Nočná mora pre M'Vilu, plač na lavičke a ME v ohrození

Yann M'Vila
Yann M'Vila

REIMS - Iba päť minút odohral zo štvrtkového prípravného zápasu so Srbskom francúzsky reprezentant Yann M'Vila. Krátko po úvodnom hvizde ho v Reims skopol útočník hostí Dušan Tadič a hoci sa pokúšal pokračovať, po prihrávke ľavačkou sa znova ocitol na trávniku, držal sa za pravú nohu. Z ihriska mu pomáhali lekári, v zostave ho nahradil Alou Diarra.

Defenzívny stredopoliar Rennes patril k stabilným hráčom výberu Laurenta Blanca. Francúzi začnú svoje účinkovanie na majstrovstvách Európy v Poľsku a na Ukrajine 11. júna zápasom D-skupiny s Anglickom. So Srbmi si v príprave poradili 2:0.

Pre M'Vilu to ale neznamená definitívny koniec nádeji zahrať si na ME. Podľa doktora francúzov nedošlo k zlomenine a záložnik má šancu stihnúť skupinové boje.

"Hlavou mi prebehlo veľa vecí. Keď som mal trinásť, stalo sa mi to isté a dva mesiace som mal nohu v sádre. Pri tejto spomienke som si pomyslel, že pre mňa EURO skončilo. Snáď budem do 11. júna v poriadku. Môžem došľapovať na zem, ale aj tak musím používať barle." povedal M'Vila.


Zdroj:
športky, SITA, tm, youtube
Foto:
youtube

DISKUSIA