Hamšík vidí skvelý tím: Titul bude náš, môžeme poraziť hocikoho

Hamšík v objatí spoluhráčov
Hamšík v objatí spoluhráčov

NEAPOL - Marek Hamšík je po stopercentnom ligovom štarte presvedčený, že jeho Neapol v tejto sezóne získa taliansky titul. Vyhlásil to v rozhovore pre denník Corriere dello Sport.

"Scudetto vyhráme my," neváhal Hamšík s odpoveďou na otázku, koho v Serii A najviac favorizuje. "Máme fantastický tím. Vieme, že v tejto sezóne si môžeme poradiť s každým. Sme skúsenejší a káder sme osviežili. Myslím si, že prvé tri ligové zápasy to potvrdili."

Neapol vstúpil do ligového ročníka úspešne, v troch dueloch nestratil ani bod a je iba o skóre druhý za obhajcom titulu Juventusom. "V očiach mnohých je práve Juventus najväčšim favoritom, ale my sme silní. Vyhrať titul majstra by bolo skvelé. Ešte stále mám pred očami scény z Olympijského štadióna, keď sme získali Taliansky pohár," spomína ofenzívny stredopoliar.

Hamšík chváli prácu trénera Waltera Mazzarriho i výkony svojich spoluhráčov Edinsona Cavaniho a Gorana Pandeva. "Od príchodu Mazzarriho sa náš káder zlepšoval a výsledky jeho práce nás priviedli do pohárovej Európy. Pandevove výkony ma neprekvapujú. Je skvelý a silnejší ako kedykoľvek predtým. Cavani si zaslúži obdiv. Je to veľký hráč i človek a môžem o ňom hovoriť iba v dobrom," dodal Hamšík.


Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Serie A
Zdroj:
TASR
Foto:
SITA

DISKUSIA