Foto dňa - Francúzsky cyklista Lilian Calmejane z tímu Direct Energie oslavuje na pódiu po tom, ako vyhral ôsmu etapu 104. ročníka prestížnych pretekov Tour de France.

Najnovšie zo Športiek

Michal Kempný
Po brutálnom faule na Hrehorčáka mieri na MS: Hviezdny obranca má teraz v hlave len Slovákov

BRATISLAVA - Obranca Michal Kempný sa ešte úplne nevyrovnal s tým, že namiesto boja so Spartou o extraligové zlato sa už pripravuje s českou hokejovou...

KVÍZ Ukážte, ako sa
KVÍZ
KVÍZ Ukážte, ako sa vyznáte v NHL: Uhádnete mená slovenských hokejistov na slepej mape?

BRATISLAVA – Základná časť ubehla ako voda a odštartovala najkrajšia časť hokejového roka. Súboje v 1. kole play-off NHL sú v plnom prúde a o svätý grál...

Česko - Švajčiarsko
ONLINE
Česko - Švajčiarsko: Online prenos z MS v hokeji do 18 rokov

VANTAA - Tesne po začiatku zápasu Slovensko - USA sa do turnaja majstrovstiev sveta v hokeji do 18 rokov zapojí aj reprezentácia Česka. Tá sa postaví v...

USA - Slovensko
ONLINE
USA - Slovensko: Online prenos z MS v hokeji do 18 rokov

ESPOO - Slovenskí hokejisti do 18 rokov odštartujú svetový šampionát zápasom proti Spojeným štátom americkým. Zverenci trénera Martina Dendisa vykorčuľujú...

Hráči Atalanty oslavujú s
Juventus sa má na čo tešiť: Vo finále Talianskeho pohára ho čaká veľmi nepríjemny súper

BERGAMO - Futbalisti Atalanty Bergamo postúpili do finále Talianskeho pohára.

Foto Sklamaní hráči Liverpoolu
Toto zaváhanie ich vyjde veľmi draho: Liverpool možno pochoval šance na titul

EVERTON - Futbalisti FC Liverpool prekvapujúco prehrali v stredajšom Merseyside derby 29. kola anglickej Premier League na ihrisku Evertonu 0:2. Triumf...

Radosť volejbalistov Komárna
Dramatická séria sa chýli ku koncu: Bratislavčania si už nemôžu dovoliť žiadne zaváhanie

BRATISLAVA - Volejbalisti Komárna vyhrali v piatom finále play-off Niké extraligy na palubovke VKP FTVŠ UK Bratislava 3:1.

Na snímke uprostred tréner
O prvých medailách je rozhodnuté! Papierové favoritky rozobrali basketbalistky Šamorína

ŠAMORÍN - Basketbalistky MBK Ružomberok obsadili konečné 3. miesto.

Slovenský tenista Lukáš Klein
Fantastický Klein v ťažkom zápase zdolal španielsky talent: Teraz bude čeliť svetovej elite

MADRID - Slovenský tenista Lukáš Klein postúpil do druhého kola na turnaji ATP v Madride.

Marios Georgiou
Priepastný rozdiel ich odsunul do druhej päťdesiatky: Slováci zaostali o necelých 10 bodov

RIMINI - Cyperský gymnasta Marios Georgiu získal zlato vo viacboji na majstrovstvách Európy mužov v talianskom Rimini výkonom 84,265 b.