Futbalové výsledky

Španielsko I. liga
niké je tipovanie
12:00 Koniec San Sebastian 0 : 1 Villarreal detail Pridať k mojim zápasom
16:15 Koniec Valencia 2 : 0 Bilbao detail Pridať k mojim zápasom
18:30 Koniec Celta Vigo 3 : 0 Osasuna detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Barcelona 2 : 1 Leganes detail Pridať k mojim zápasom
Taliansko I. liga
niké je tipovanie
12:30 Koniec Bologna 0 : 1 Inter Milan detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Sampdoria 1 : 1 Cagliari detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Pescara 5 : 0 Genoa detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Chievo 1 : 3 Napoli detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Udinese 1 : 2 Sassuolo detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec AS Roma 4 : 1 Torino FC detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec AC Milan 2 : 1 Fiorentina detail Pridať k mojim zápasom
Nemecko I. liga
niké je tipovanie
15:30 Koniec M gladbach 1 : 2 RB Leipzig detail Pridať k mojim zápasom
17:30 Koniec 1.FC Köln 1 : 1 Schalke detail Pridať k mojim zápasom
Slovensko I. liga
niké je tipovanie
15:20 Koniec Prešov 0 : 2 Slovan Bratislava detail Pridať k mojim zápasom
17:30 Koniec Zlaté Moravce 1 : 1 Ružomberok detail Pridať k mojim zápasom
Česká republika I. liga
niké je tipovanie
14:00 Koniec Hr. Králové 0 : 2 Dukla Praha detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Karviná 1 : 1 Mladá Boleslav detail Pridať k mojim zápasom
17:30 Koniec Sparta Praha 1 : 0 Bohemians 1905 detail Pridať k mojim zápasom
Španielsko II. liga
niké je tipovanie
12:00 Koniec Huesca 2 : 1 Sevilla At. detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Cadiz 0 : 0 Reus detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Vallecano 1 : 2 Mirandes detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Oviedo 2 : 1 Getafe detail Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec Alcorcon 1 : 1 Zaragoza detail Pridať k mojim zápasom
Taliansko II. liga
niké je tipovanie
15:00 Koniec Pisa 0 : 0 Frosinone detail Pridať k mojim zápasom
Nemecko II. liga
niké je tipovanie
13:30 Koniec Karlsruhe 1 : 2 Union Berlin detail Pridať k mojim zápasom
13:30 Koniec Bielefeld 1 : 1 St. Pauli detail Pridať k mojim zápasom
13:30 Koniec Dresden 1 : 2 Hannover detail Pridať k mojim zápasom
Čile I. liga
niké je tipovanie
00:00 Koniec Colo Colo 2 : 1 O Higgins detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Antofagasta 5 : 0 U. de Conception detail Pridať k mojim zápasom
22:00 Koniec CD San Luis 1 : 1 Everton VM detail Pridať k mojim zápasom
Kolumbia I. liga
niké je tipovanie
00:00 Koniec Indepediente Santa Fe 1 : 0 Atlético Huila detail Pridať k mojim zápasom
02:00 Koniec Indepediente Medellin 1 : 0 Once Caldas detail Pridať k mojim zápasom
02:00 Koniec Deportes Tolima 0 : 0 Nacional Medellin Pridať k mojim zápasom
21:00 Koniec Rionegro Águilas 0 : 0 Millonarios detail Pridať k mojim zápasom
21:15 Koniec La Equidad 0 : 3 America de Cali detail Pridať k mojim zápasom
23:30 Koniec Junior Barranquila 1 : 2 Alianza Petrolera detail Pridať k mojim zápasom
Kolumbia Primera B, Apertura
niké je tipovanie
00:00 Koniec Real Santander 2 : 0 Llaneros FC Pridať k mojim zápasom
17:30 Koniec Universitario Popayan 2 : 0 Leones FC Pridať k mojim zápasom
21:15 Koniec Cucuta Deportivo 0 : 1 Barranquilla FC Pridať k mojim zápasom
Uruguaj Primera Division, Apertura
niké je tipovanie
00:00 Koniec Plaza Colonia 0 : 1 Nacional Montevideo detail Pridať k mojim zápasom
21:00 Koniec River Plate (URU) 1 : 2 Montevideo Wanderers detail Pridať k mojim zápasom
21:00 Koniec Sud América 1 : 2 Defensor Sporting detail Pridať k mojim zápasom
21:00 Koniec CA Cerro 4 : 3 El Tanque Sisley detail Pridať k mojim zápasom
Čile II. liga
niké je tipovanie
00:00 Koniec La Serena 1 : 0 Rangers Talca Pridať k mojim zápasom
21:00 Koniec SM Arica 1 : 4 Curico Unido Pridať k mojim zápasom
21:00 Koniec Cobreloa 0 : 0 Deportes Copiato Pridať k mojim zápasom
21:30 Koniec Magallanes 0 : 0 Puerto Montt Pridať k mojim zápasom
Mexiko I. liga
niké je tipovanie
00:00 Koniec Cruz Azul 0 : 1 Atlas de Guadalajara detail Pridať k mojim zápasom
02:00 Koniec Monterrey 1 : 0 Pachuca detail Pridať k mojim zápasom
02:00 Koniec Monarcas Morelia 1 : 2 Deportivo Toluca detail Pridať k mojim zápasom
02:06 Koniec Club León 2 : 2 Santos Laguna detail Pridať k mojim zápasom
04:00 Koniec Necaxa 1 : 4 Queretaro detail Pridať k mojim zápasom
04:06 Koniec Guadalajara Chivas 1 : 0 Club América detail Pridať k mojim zápasom
19:00 Koniec Pumas UNAM 3 : 3 Club Tijuana detail Pridať k mojim zápasom
23:00 Koniec Puebla FC 3 : 0 Jaguares de Chiapas detail Pridať k mojim zápasom
Paraguaj I. liga
niké je tipovanie
00:10 Koniec Libertad Asuncion 2 : 1 Cerro Porteno detail Pridať k mojim zápasom
22:00 Koniec Olimpia Asuncion 1 : 1 Independiente detail Pridať k mojim zápasom
Guatemala I. liga
niké je tipovanie
01:00 Koniec CSD Comunicaciones 4 : 0 Mictlán Pridať k mojim zápasom
19:00 Koniec Marquense 1 : 0 Antigua GFC Pridať k mojim zápasom
21:30 Koniec Guastatoya 4 : 0 Deportivo Carcha Pridať k mojim zápasom
22:00 Koniec Cobán Imperial 3 : 0 Suchitepequez detail Pridať k mojim zápasom
23:00 Koniec Petapa 1 : 1 Malacateco Pridať k mojim zápasom
Medzinárodné klubové Priateľské zápasy
niké je tipovanie
01:15 Koniec Racing Club 4 : 3 Huracan Pridať k mojim zápasom
01:30 Koniec Tampa Bay 0 : 1 Philadelphia Pridať k mojim zápasom
10:15 Koniec WAF Brigittenau 2 : 2 Prottes SC Pridať k mojim zápasom
13:00 Koniec Sogndal 0 : 2 Asane Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec Orlando 1 : 3 Toronto detail Pridať k mojim zápasom
21:30 Koniec Gutierrez SC 1 : 1 Deportivo Maipu Pridať k mojim zápasom
Kostarika I. liga
niké je tipovanie
02:30 Koniec San Carlos 2 : 0 Perez Zeledon detail Pridať k mojim zápasom
02:30 Koniec FC UCR 1 : 1 Alajuelense detail Pridať k mojim zápasom
03:00 Koniec Saprissa 4 : 1 Municipal Liberia detail Pridať k mojim zápasom
20:30 Koniec Limon FC 7 : 0 Belen detail Pridať k mojim zápasom
20:30 Koniec Cartagines 1 : 1 Santos de Guapiles detail Pridať k mojim zápasom
21:00 Koniec Carmelita 1 : 2 Herediano detail Pridať k mojim zápasom
Austrália A. liga
niké je tipovanie
07:00 Koniec Central Coast 0 : 3 Melbourne Victory detail Pridať k mojim zápasom
Turecko Amatéri II. liga do 21 rokov
niké je tipovanie
09:00 Koniec Boluspor 2 : 1 Umraniyespor Pridať k mojim zápasom
09:00 Koniec Gaziantep Buyuksehir 2 : 0 Yeni Malatyaspor Pridať k mojim zápasom
10:30 Koniec Elazigspor 3 : 1 Eskisehirspor Pridať k mojim zápasom
Turecko Amatéri I. liga do 21 rokov
niké je tipovanie
10:00 Koniec Genclerbirligi 5 : 2 Atiker Konyaspor 1922 Pridať k mojim zápasom
10:30 Koniec Besiktas 3 : 0 Akhisar Belediye Genclik Pridať k mojim zápasom
10:30 Koniec Fenerbahce 4 : 3 Kasimpasa Pridať k mojim zápasom
10:30 Koniec Istanbul Basaksehir 1 : 0 Gaziantepspor Pridať k mojim zápasom
10:30 Koniec Adanaspor 0 : 0 Osmanlispor FK Pridať k mojim zápasom
Turecko Amatéri IV. liga, Skupina 1
niké je tipovanie
10:30 Koniec Cizre 1 : 0 Kizilcabolukspor Pridať k mojim zápasom
11:00 Koniec Belediye Vanspor 2 : 2 Altay Izmir Pridať k mojim zápasom
11:00 Koniec Erzin Belediyespor 1 : 0 Corum Belediyespor Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Manavgat Evrenseki Spor 2 : 2 Kartal Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Karacabey Birlik Spor A.s 1 : 3 Idare Genclik Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Kutahyaspor 1 : 2 Kocaelispor Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Ankara Demirspor 3 : 1 Kozan Belediyespor Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Tekirdagspor 1 : 1 Sancaktepe Belediye Spor Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Golcukspor 2 : 1 Beylerbey Pridať k mojim zápasom
Nemecko Amatéri ženy
niké je tipovanie
11:00 Koniec Borussia Mönchengladbach 0 : 2 Frankfurt Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Wolfsburg 4 : 1 Sand Pridať k mojim zápasom
14:00 Potsdam - : - Hoffenheim 1.15 6.48 11.96 Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Essen 1 : 1 Duisburg Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Jena 1 : 1 Leverkusen Pridať k mojim zápasom
Turecko Amatéri IV. liga, Skupina 3
niké je tipovanie
11:00 Koniec Diyarbakirspor 2 : 1 Adliyespor Pridať k mojim zápasom
11:00 Koniec Bayrampasa 1 : 1 Muglaspor Pridať k mojim zápasom
11:00 Koniec Orduspor 1 : 1 Bergama Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Denizli Bld. 1 : 1 Afjet Afyonspor Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Tarsus I.Y. 2 : 3 Maltepespor Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Sakaryaspor 2 : 0 Payas Belediye Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Darica G Birligi 2 : 1 Sultanbeyli Belediyespor Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Orhangazispor 0 : 1 Duzyurtspor Pridať k mojim zápasom
Turecko I. liga
niké je tipovanie
11:00 Koniec Genclerbirligi 2 : 0 Konyaspor detail Pridať k mojim zápasom
13:00 Koniec Fenerbahce 0 : 0 Kasimpasa detail Pridať k mojim zápasom
13:30 Koniec Adanaspor 1 : 5 Osmanlispor detail Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec Besiktas 3 : 1 Akhisar detail Pridať k mojim zápasom
Turecko II. liga
niké je tipovanie
11:00 Koniec Boluspor 1 : 0 Ümraniyespor detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Elazig 0 : 0 Eskisehirspor detail Pridať k mojim zápasom
16:30 Koniec Balikesirspor 5 : 0 Bandirmaspor detail Pridať k mojim zápasom
Turecko Amatéri IV. liga, Skupina 2
niké je tipovanie
11:00 Koniec Yomraspor 0 : 0 Dardanel A.S. Pridať k mojim zápasom
11:00 Koniec Dersimspor 2 : 1 Duzcespor Pridať k mojim zápasom
11:00 Koniec Erbaaspor 1 : 0 Bat.Petrol Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Derince Belediyespor 1 : 1 Oyak Renaultspor Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Tire 1922 Spor 3 : 1 Silivrispor Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Bodrum Belediyesi Bodrumspor 2 : 0 Kirikhanspor Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Manisa Buyuksehir Belediyespor 1 : 1 Catalcaspor Pridať k mojim zápasom
Vietnam V-League
niké je tipovanie
11:00 Koniec Quang Ninh 2 : 1 Nhge An detail Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Cang Sai Gon 5 : 2 Long An detail Pridať k mojim zápasom
12:00 Koniec Binh Duong 0 : 1 Gia Lai detail Pridať k mojim zápasom
Bulharsko I. liga
niké je tipovanie
11:30 Koniec CM Varna 0 : 2 CSKA S. detail Pridať k mojim zápasom
Azerbajdžan I. liga
niké je tipovanie
12:00 Koniec Sumgayit 1 : 0 AZAL Baku detail Pridať k mojim zápasom
14:30 Koniec FK Gabala 2 : 0 Karabach FK detail Pridať k mojim zápasom
India 1. liga
niké je tipovanie
12:05 Koniec Churchill 4 : 5 Minerva FC Pridať k mojim zápasom
14:35 Koniec Chennai City 1 : 4 Lajong FC Pridať k mojim zápasom
Portugalsko II. liga
niké je tipovanie
12:15 Koniec CD Cova Piedade 1 : 1 Portimonense detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Famalicao 2 : 1 Coimbra detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Ac. Viseu 1 : 0 Aves detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Varzim 0 : 1 Braga B detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Uniao M. 1 : 1 Covilha detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Vizela 1 : 1 Leixoes detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec AD Fafe 3 : 3 Penafiel detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Gil Vicente 2 : 2 Sporting B detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Porto B 0 : 0 St. Clara Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec Benfica B 2 : 1 Freamunde detail Pridať k mojim zápasom
Holandsko I. liga
niké je tipovanie
12:30 Koniec Tilburg 1 : 1 Alkmaar detail Pridať k mojim zápasom
14:30 Koniec Arnhem 0 : 1 Ajax detail Pridať k mojim zápasom
14:30 Koniec Sparta R. 2 : 2 Groningen detail Pridať k mojim zápasom
16:45 Koniec Den Haag 0 : 1 Feyenoord detail Pridať k mojim zápasom
Nemecko Amatéri IV. liga SV
niké je tipovanie
13:00 Koniec Schönberg 2 : 2 FSV 63 Luckenwalde detail Pridať k mojim zápasom
13:30 FC Viktoria Berlín - : - Cottbus Pridať k mojim zápasom
13:30 Koniec Meuselwitz 0 : 1 Berliner AK 07 detail Pridať k mojim zápasom
13:30 Auerbach - : - Neustrelitz Pridať k mojim zápasom
13:30 Koniec Lokomotiv Leipzig 2 : 2 Ofc Neugersdorf detail Pridať k mojim zápasom
13:30 Koniec RB Leipzig II 0 : 1 FSV Wacker Nordhausen detail Pridať k mojim zápasom
Egypt I. liga
niké je tipovanie
13:30 Koniec Misr Lel Makasa 3 : 4 Smouha Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Al Ahly Káhira 2 : 0 Al Mokawloon Pridať k mojim zápasom
Dánsko I. liga
niké je tipovanie
13:30 Koniec FC Kodaň 0 : 0 Bröndby KOdaň detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Aarhus GF 1 : 2 Aalborg BK detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Midtjylland 0 : 0 Viborg FF detail Pridať k mojim zápasom
Švajčiarsko I. liga
niké je tipovanie
13:45 Koniec Basel 4 : 3 Lausanne detail Pridať k mojim zápasom
13:45 Koniec Vaduz 1 : 1 Lugano detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Grasshoppers 0 : 1 Sion detail Pridať k mojim zápasom
Brazília Paulista, Serie A1
niké je tipovanie
14:00 Koniec Santo André 0 : 1 Sao Bernardo FC detail Pridať k mojim zápasom
21:00 Koniec CA Linense 0 : 4 Palmeiras detail Pridať k mojim zápasom
Nemecko III. liga
niké je tipovanie
14:00 Koniec Rostock 1 : 0 Halle detail Pridať k mojim zápasom
Nemecko Amatéri IV. liga JV
niké je tipovanie
14:00 Koniec Trier 5 : 0 SSV Ulm detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Hoffenheim II 2 : 0 Klautern II detail Pridať k mojim zápasom
Nemecko Amatéri IV. liga Západ
niké je tipovanie
14:00 Koniec SG Wattenscheid 09 2 : 1 Schalke 04 Ám. detail Pridať k mojim zápasom
14:30 Koniec Sp.Siegen 3 : 2 1. FC Köln am. detail Pridať k mojim zápasom
Grécko 1. liga
niké je tipovanie
14:00 Koniec Trikala 2 : 2 Kallithea detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Lamia 2 : 0 Sparti detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Panelefsiniakos Elefsinas 0 : 0 Panagialios Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec OFI 5 : 0 Anagennisi Karditsas 1904 detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Kalloni 1 : 0 Agrotikos Asteras 1932 detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Neos Acharnaikos 3 : 1 Aiginiakos FC detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Panserraikos 1964 1 : 0 Kissamikos detail Pridať k mojim zápasom
Nemecko Amatéri IV. liga Sever
niké je tipovanie
14:00 Koniec VFL Oldenburg 1 : 2 Etsv Weiche Flensburg detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec SV Eichede 3 : 0 U. L. M. Wolfsburg detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Lüneburg 0 : 0 Hildesheim 2.00 3.10 3.49 Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Norderstedt 3 : 0 Rehden detail Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec Havelse 0 : 0 Hannover am. detail Pridať k mojim zápasom
Macedónsko I. liga
niké je tipovanie
14:00 Koniec Vardar Sk. 3 : 0 KF Shkupi Skopje detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Shkendija T. 2 : 0 Kratovo detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Pobeda Junior Prilep 2 : 2 FK Pelister detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Bregalnica 0 : 1 Renova detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec FK Makedonija Gjorce Petrov 0 : 3 Rabotnicki Sk. detail Pridať k mojim zápasom
Srbsko I. liga
niké je tipovanie
14:00 Metalac GM - : - Radnik Surdulica 1.78 3.20 4.46 Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Rad Beograd 0 : 1 Partizan Beograd detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Spartak Subotica 1 : 4 Vojvodina detail Pridať k mojim zápasom
Švédsko pohár, skupina 1
niké je tipovanie
14:00 Koniec AIK Stocholm 1 : 0 GAIS Pridať k mojim zápasom
Švédsko pohár, skupina 5
niké je tipovanie
14:00 Koniec Kalmar 1 : 1 Trelleborgs Pridať k mojim zápasom
Škótsko I. liga
niké je tipovanie
14:00 Koniec Kilmarnock 1 : 2 Aberdeen detail Pridať k mojim zápasom
16:15 Koniec FC Dundee 2 : 1 Gl. Rangers detail Pridať k mojim zápasom
Grécko I. liga
niké je tipovanie
14:00 Koniec Panionios 1 : 0 Iraklis 1908 FC detail Pridať k mojim zápasom
16:15 Koniec Panaitolikos 1 : 2 Platanias detail Pridať k mojim zápasom
16:15 Koniec PAOK 4 : 0 Veria detail Pridať k mojim zápasom
18:30 Koniec AEK At. 1 : 0 Olympiakos detail Pridať k mojim zápasom
Taliansko III. liga, Skupina B
niké je tipovanie
14:30 Koniec Bassano 0 : 2 Modena detail Pridať k mojim zápasom
14:30 Koniec Gubbio 0 : 0 AlbinoLeffe Pridať k mojim zápasom
14:30 Koniec Mantova FC 0 : 1 Padova detail Pridať k mojim zápasom
14:30 Koniec Teramo 0 : 0 Sudtirol Pridať k mojim zápasom
14:30 Koniec US Ancona 1905 0 : 0 Santarcangelo Pridať k mojim zápasom
14:30 Koniec Parma 4 : 2 Sanbenedettese detail Pridať k mojim zápasom
14:30 Koniec Forli 0 : 2 FeralpiSalo detail Pridať k mojim zápasom
18:30 Koniec Maceratese 1 : 1 Fano detail Pridať k mojim zápasom
18:30 Koniec Reggiana 2 : 0 Lumezzane detail Pridať k mojim zápasom
Taliansko III. liga, Skupina A
niké je tipovanie
14:30 Koniec Olbia 1 : 3 Piacenza Calcio detail Pridať k mojim zápasom
14:30 Koniec Livorno 0 : 1 Giana Erminio detail Pridať k mojim zápasom
14:30 Koniec Viterbese 1 : 0 Lupa Roma detail Pridať k mojim zápasom
16:30 Koniec Lucchese 0 : 1 Pontedera detail Pridať k mojim zápasom
16:30 Koniec Prato 1 : 0 Renate detail Pridať k mojim zápasom
16:30 Koniec Tuttocuoio 3 : 1 Carrarese detail Pridať k mojim zápasom
16:30 Koniec Pro Piacenza 3 : 1 Arezzo detail Pridať k mojim zápasom
20:30 Koniec Pistoiese 1 : 0 Robur Siena detail Pridať k mojim zápasom
Belgicko I. liga
niké je tipovanie
14:30 Koniec Standart Liege 1 : 1 Gent detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec KV Oostende 1 : 4 Anderlecht detail Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec KRC Genk 1 : 1 Charleroi detail Pridať k mojim zápasom
Južná Afrika I. lga
niké je tipovanie
14:30 Koniec Bloem Celtic 2 : 0 Chippa Utd. detail Pridať k mojim zápasom
Holandsko II. liga
niké je tipovanie
14:30 Koniec Maastricht 0 : 0 FC Eindhoven detail Pridať k mojim zápasom
Cyprus I. liga
niké je tipovanie
15:00 Koniec AEK Larnaca 4 : 2 Omonia Nikózia detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Apollon Limassol 3 : 0 Karmiotissa detail Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec Anorthosis 4 : 2 Ethnikos Achnas detail Pridať k mojim zápasom
Švajčiarsko II. liga
niké je tipovanie
15:00 Koniec Chiasso 0 : 2 Xamax Neuchatel detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Servette 3 : 2 Schaffhausen detail Pridať k mojim zápasom
Anglicko FA Cup
niké je tipovanie
15:00 Koniec Fulham 0 : 3 Tottenham detail Pridať k mojim zápasom
17:15 Koniec Blackburn 1 : 2 Manch. Utd. detail Pridať k mojim zápasom
Francúzsko I. liga
niké je tipovanie
15:00 Koniec Bordeaux 3 : 0 Guingamp detail Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec Montpellier 2 : 1 St. Etienne detail Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec Lyon 4 : 2 Dijon detail Pridať k mojim zápasom
21:00 Koniec Paris St.G. 0 : 0 Toulouse detail Pridať k mojim zápasom
Chorvátsko I. liga
niké je tipovanie
15:00 Koniec NK Osijek 2 : 3 HNK Rijeka detail Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec NK Split 1 : 1 Hajduk Split detail Pridať k mojim zápasom
Poľsko I. liga
niké je tipovanie
15:30 Koniec Cracovia K. 1 : 1 Pogon Sz. detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Legia W. 1 : 3 Chorzow detail Pridať k mojim zápasom
Ghana 1. liga
niké je tipovanie
16:00 Koniec Hearts of Oak 0 : 0 Medeama SC Pridať k mojim zápasom
16:00 Bolga Allstars - : - All Stars Pridať k mojim zápasom
16:00 Bechem United - : - Tema Youth Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Berekum Chelsea FC 0 : 0 Asante Kotoko Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Sogakope Wafa 2 : 0 Ebusua Dwarfs Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Elmina Sharks 0 : 1 Aduana Stars Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Liberty Professionals 2 : 0 Inter Allies FC Pridať k mojim zápasom
Maroko 1. liga
niké je tipovanie
16:00 Koniec Kenitra 2 : 2 HUSA Agadir Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Al Hoceima 1 : 0 Marrakech Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec DHJ Jadida 1 : 1 OCS Safi Pridať k mojim zápasom
Belgicko First Division B, Second stage
niké je tipovanie
16:00 Koniec St. Gilloise 2 : 0 Tubize Pridať k mojim zápasom
Švédsko pohár, skupina 2
niké je tipovanie
16:00 Koniec Norrköping 1 : 1 Örgryte Pridať k mojim zápasom
Rumunsko I. liga
niké je tipovanie
16:30 Koniec Pandurii 0 : 1 Con. Chiajna detail Pridať k mojim zápasom
19:00 Koniec Astra Giurgiu 1 : 0 V. Constanta detail Pridať k mojim zápasom
Rakúsko I. liga
niké je tipovanie
16:30 Koniec SV Ried 1 : 6 RB Salzburg detail Pridať k mojim zápasom
Peru Primera Division, Verano, Group A
niké je tipovanie
17:00 Koniec Sporting Cristal 3 : 0 San Martin detail Pridať k mojim zápasom
19:00 Koniec FBC Melgar 3 : 0 Union Comercio detail Pridať k mojim zápasom
Portugalsko I. liga
niké je tipovanie
17:00 Koniec Ferreira 2 : 1 Setubal detail Pridať k mojim zápasom
19:00 Koniec Belenenses 1 : 1 Guimarares detail Pridať k mojim zápasom
21:15 Koniec Braga 0 : 1 Benfica detail Pridať k mojim zápasom
Škótsko Challenge Cup
niké je tipovanie
17:10 Koniec St. Mirren 4 : 1 New Saints detail Pridať k mojim zápasom
Izrael I. liga
niké je tipovanie
18:00 Koniec Hapoel Ashkelon 0 : 1 Maccabi Petah Tikva detail Pridať k mojim zápasom
19:15 Koniec Hap. Haifa 0 : 0 Beer Sheva Pridať k mojim zápasom
Peru Primera Division, Verano, Group B
niké je tipovanie
21:30 Koniec UTC Cajamarca 2 : 1 Universitario Lima detail Pridať k mojim zápasom
Argentína I. liga
niké je tipovanie
23:00 Racing Club - : - Godoy Cruz Pridať k mojim zápasom
23:00 Aldosivi - : - Ars. Sarandi Pridať k mojim zápasom
23:00 Atl. Rafaela - : - Estudian. LP Pridať k mojim zápasom
23:00 Banfield - : - Un. Santa Fe Pridať k mojim zápasom
23:00 Col. Santa Fe - : - Lanus Pridať k mojim zápasom
23:00 D. y. Justicia - : - Indepediente Pridať k mojim zápasom
23:00 Gim. LP - : - Sarmiento Pridať k mojim zápasom
23:00 Patronato - : - Newells OB Pridať k mojim zápasom
23:00 River Plate - : - Belgrano Pridať k mojim zápasom
23:00 Rosario C. - : - Tigre Pridať k mojim zápasom
23:00 San Lorenzo - : - Quilmes Pridať k mojim zápasom
23:00 San Martin SJ - : - Boca Juniors Pridať k mojim zápasom
23:00 Talleres Cordoba - : - Olimpo Pridať k mojim zápasom
23:00 CA Temperley - : - A. Tucuman Pridať k mojim zápasom
23:00 Velez S. - : - Huracan Pridať k mojim zápasom