Futbalové výsledky

Medzištátny Kvalifikácia MS Sk. 1
niké je tipovanie
18:00 Koniec Švédsko 4 : 0 Bielorusko detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Bulharsko 2 : 0 Holandsko detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Luxembursko 1 : 3 Francúzsko detail Pridať k mojim zápasom
Medzištátny Kvalifikácia MS Sk. 2
niké je tipovanie
18:00 Koniec Andorra 0 : 0 Faerské ostrovy detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Švajčiarsko 1 : 0 Lotyšsko detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Portugalsko 3 : 0 Maďarsko detail Pridať k mojim zápasom
Medzištátny Kvalifikácia MS Sk. 8
niké je tipovanie
18:00 Koniec Cyprus 0 : 0 Estónsko detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Bosna a Hercegovina 5 : 0 Gibraltar detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Belgicko 1 : 1 Grécko detail Pridať k mojim zápasom
Španielsko II. liga
niké je tipovanie
16:00 Koniec Valladolid 1 : 2 Gimnastic detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Numancia 0 : 0 Vallecano detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Almeria 3 : 1 Alcorcon detail Pridať k mojim zápasom
20:30 Koniec Mallorca 1 : 1 Levante detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Oviedo 2 : 0 Girona detail Pridať k mojim zápasom
Taliansko II. liga
niké je tipovanie
18:00 Koniec Cittadela 1 : 0 Spezia detail Pridať k mojim zápasom
20:30 Koniec Benevento 1 : 3 Trapani detail Pridať k mojim zápasom
Medzištátny World Cup Qualification, CONCACAF 5th round
niké je tipovanie
00:00 Koniec Trinidad & Tobago 1 : 0 Panama detail Pridať k mojim zápasom
02:50 Koniec Mexiko 2 : 0 Kostarika detail Pridať k mojim zápasom
03:30 Koniec USA 6 : 0 Honduras detail Pridať k mojim zápasom
Argentína II. liga
niké je tipovanie
00:05 Koniec Arg. Juniors 3 : 1 San Martin de Tucuman detail Pridať k mojim zápasom
01:30 Koniec Indepediente Rivadavia 1 : 1 Guillermo Brown detail Pridať k mojim zápasom
19:30 Koniec CSD Flandria 1 : 0 Atlético Paraná detail Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec Nueva Chicago 1 : 1 Crucero del Norte detail Pridať k mojim zápasom
22:05 Koniec Instituto Cordoba 2 : 3 Chacarita Juniors detail Pridať k mojim zápasom
23:00 Koniec Santamarina 3 : 1 Brown de Adrogue detail Pridať k mojim zápasom
Paraguaj I. liga
niké je tipovanie
00:10 Koniec Rubio Nu 1 : 1 Sportivo Luqueno detail Pridať k mojim zápasom
22:00 Koniec Nacional Asuncion 2 : 4 Olimpia Asuncion detail Pridať k mojim zápasom
Argentína I. liga
niké je tipovanie
01:00 Koniec Patronato 1 : 1 Newells OB detail Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec Rosario C. 1 : 0 Tigre detail Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec Banfield 3 : 1 Un. Santa Fe detail Pridať k mojim zápasom
22:00 Koniec San Lorenzo 3 : 0 Quilmes detail Pridať k mojim zápasom
22:15 Koniec Gim. LP 1 : 0 Sarmiento detail Pridať k mojim zápasom
Ekvádor I. liga
niké je tipovanie
02:00 Koniec Deportivo Cuenca 1 : 1 Delfin SC detail Pridať k mojim zápasom
Medzištátny World Cup Qualification, OFC 3rd round, Gr.A
niké je tipovanie
02:00 Koniec Fidži 0 : 2 Nový Zéland detail Pridať k mojim zápasom
Japonsko II. liga
niké je tipovanie
06:00 Koniec Mito 1 : 0 Ehime detail Pridať k mojim zápasom
07:00 Koniec Kyoto 0 : 1 Nagasaki detail Pridať k mojim zápasom
07:00 Koniec Tokio V. 1 : 0 Gifu detail Pridať k mojim zápasom
08:00 Koniec Shonan 2 : 0 Chiba detail Pridať k mojim zápasom
09:00 Koniec Yokohama FC 0 : 2 Tokushima detail Pridať k mojim zápasom
Južná Kórea Challenge
niké je tipovanie
07:00 Koniec Anyang 2 : 0 Seongnam Pridať k mojim zápasom
07:00 Koniec Bucheon 1 : 0 Busan Pridať k mojim zápasom
Austrália A. liga
niké je tipovanie
07:35 Koniec Central Coast 2 : 3 Adelaide Utd. detail Pridať k mojim zápasom
09:50 Koniec Brisbane Roar 1 : 0 Melbourne Victory detail Pridať k mojim zápasom
Medzinárodné klubové Priateľské zápasy
niké je tipovanie
11:00 Koniec Sosnowiec 1 : 2 Legia W. Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Djurgarden 2 : 0 Viking Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec CZ Beograd 2 : 1 Spartak M. Pridať k mojim zápasom
Medzinárodné mládežnicke Medzištátny do 21 rokov
niké je tipovanie
11:00 Koniec Gruzínsko 4 : 4 Island Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Albánsko 0 : 0 Moldavsko Pridať k mojim zápasom
Medzinárodné mládežnicke ME do 19 rokov, Elitná Skupina 2
niké je tipovanie
11:00 Koniec Nemecko 2 : 0 Srbsko Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Slovensko 5 : 0 Cyprus Pridať k mojim zápasom
Turecko Amatéri IV. liga, Skupina 3
niké je tipovanie
11:30 Koniec Denizli Bld. 0 : 2 Elaziz Belediyespor Pridať k mojim zápasom
13:00 Koniec Bergama 4 : 1 Muglaspor Pridať k mojim zápasom
13:00 Koniec Duzyurtspor 1 : 2 12 Bingol Spor Pridať k mojim zápasom
13:00 Koniec Sakaryaspor 5 : 0 Orduspor Pridať k mojim zápasom
13:00 Koniec Darica G Birligi 3 : 0 Orhangazispor Pridať k mojim zápasom
13:00 Koniec Adliyespor 1 : 1 Maltepespor Pridať k mojim zápasom
13:00 Koniec Afjet Afyonspor 3 : 0 Bayrampasa Pridať k mojim zápasom
13:00 Koniec Sultanbeyli Belediyespor 1 : 2 Tarsus I.Y. Pridať k mojim zápasom
13:00 Koniec Payas Belediye 0 : 0 Diyarbakirspor Pridať k mojim zápasom
Turecko Amatéri IV. liga, Skupina 2
niké je tipovanie
12:00 Koniec Bat.Petrol 2 : 0 Dardanel A.S. Pridať k mojim zápasom
13:00 Koniec Silivrispor 2 : 0 Oyak Renaultspor Pridať k mojim zápasom
13:00 Koniec Bodrum Belediyesi Bodrumspor 0 : 1 Erbaaspor Pridať k mojim zápasom
13:00 Koniec Dersimspor 5 : 4 Tire 1922 Spor Pridať k mojim zápasom
13:00 Koniec Turk Metal Kirikkale 0 : 0 Derince Belediyespor Pridať k mojim zápasom
13:00 Koniec Duzcespor 4 : 1 Halide Edip Adivarspor Pridať k mojim zápasom
13:00 Koniec Pazarspor 2 : 0 Yomraspor Pridať k mojim zápasom
13:00 Koniec Tekirova Belediyespor 2 : 2 Catalcaspor Pridať k mojim zápasom
13:00 Koniec Kirikhanspor 0 : 2 Manisa Buyuksehir Belediyespor Pridať k mojim zápasom
Poľsko II. liga
niké je tipovanie
12:45 Koniec Wisla Pulawy 0 : 0 Chojnice Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Tychy 1 : 0 Drutex-Bytovia detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Nowy Sacz 4 : 1 Kluczbork detail Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec Stal Mielec 2 : 1 Wigry Suwalki detail Pridať k mojim zápasom
Dánsko III. liga, o udržanie
niké je tipovanie
13:00 Koniec VSK Arhus 1 : 1 Frem detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Naesby 1 : 0 Odder detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Fredensborg 1 : 0 Vejgaard B detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Middelfart 2 : 1 Hellerup IK detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Sydvest 05 Tönder 2 : 1 Holbaek detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Jammerbugt FC 0 : 0 FC Svendborg Pridať k mojim zápasom
Anglicko V. liga
niké je tipovanie
13:15 Koniec Lincoln 3 : 1 Forest Green detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Guiseley 0 : 4 Dover detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Macclesfield 0 : 2 Aldershot detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Solihull Moors 2 : 4 Barrow detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Southport 1 : 0 Boreham detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Sutton 5 : 1 North Ferriby detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Tranmere 1 : 0 Braintree detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Woking 2 : 4 Maidstone detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Wrexham 1 : 1 Torquay detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Bromley 0 : 1 Chester City detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Dag & Red 1 : 0 York detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Eastleigh 1 : 1 Gateshead detail Pridať k mojim zápasom
Škótsko Challenge Cup
niké je tipovanie
13:30 Koniec Dundee Utd. 2 : 1 St. Mirren detail Pridať k mojim zápasom
Nemecko Amatéri IV. liga Sever
niké je tipovanie
14:00 Koniec Lübeck 2 : 0 VFL Oldenburg detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec 1 FC Germ Egestorf/Langreder 3 : 0 SV Eichede detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Meppen 2 : 0 Havelse detail Pridať k mojim zápasom
Grécko 1. liga
niké je tipovanie
14:00 Koniec Lamia 2 : 1 Chania detail Pridať k mojim zápasom
Nemecko Amatéri IV. liga Bayern
niké je tipovanie
14:00 Koniec Nürnberg Am. 3 : 3 Buchbach detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Bayern Hof 1 : 2 Seligenporten detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Gr.Fürth Am. 2 : 2 TSV 1860 Rosenheim detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec FC Augsburg II 0 : 2 Bayreuth detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Memmingen 2 : 0 VfR Garching detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec SV Schalding-Heining 2 : 0 Ingolstadt Am. detail Pridať k mojim zápasom
Medzinárodné mládežnicke Kvalifikácia ME 21, Skupina 5
niké je tipovanie
14:00 Koniec Írsko 1 : 0 Kosovo detail Pridať k mojim zápasom
Nemecko III. liga
niké je tipovanie
14:00 Koniec Rostock 1 : 1 Paderborn detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Grossaspach 1 : 2 Zwickau detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Halle 0 : 0 Fortuna Kolín Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec FSV Frankfurt 2 : 0 Lotte detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Münster 2 : 1 Aalen detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Kiel 1 : 1 Magdeburg detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Erfurt 0 : 0 Mainz am. Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Chemnitz 2 : 3 Duisburg detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Regensburg 1 : 2 Osnabrück detail Pridať k mojim zápasom
Nemecko Amatéri IV. liga JV
niké je tipovanie
14:00 Koniec Walldorf 3 : 2 Trier detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Pirmasens 0 : 0 Kontingent Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec SSV Ulm 1 : 1 Homburg detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Koblenz 4 : 1 Klautern II detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Offenbach 0 : 0 Elversberg Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Stuttgart II 0 : 1 Mannheim detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Worms 4 : 1 Stuttgart K. detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Teutonia Watzenborn-Steinberg 2 : 1 Hoffenheim II detail Pridať k mojim zápasom
Nemecko Amatéri IV. liga Západ
niké je tipovanie
14:00 Koniec RW Oberhausen 3 : 1 M´gladbach am. detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Sp.Siegen 1 : 1 Wiedenb. detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec SG Wattenscheid 09 2 : 0 Sprockhövel detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Dortmund II 2 : 3 FC Viktoria Köln detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Schalke 04 Ám. 4 : 2 Wuppertal detail Pridať k mojim zápasom
Medzinárodné mládežnicke ME do 19 rokov, Elitná Skupina 1
niké je tipovanie
14:00 Koniec Grécko 4 : 1 Fínsko Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec Holandsko 2 : 0 Ukrajina Pridať k mojim zápasom
Medzinárodné mládežnicke ME do 19 rokov, Elitná Skupina 7
niké je tipovanie
14:00 Koniec Švédsko 3 : 0 Írsko Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Taliansko 1 : 1 Belgicko Pridať k mojim zápasom
Dánsko 2. divízia, o titul
niké je tipovanie
14:00 Koniec Dalum 0 : 1 Hvidovre IF detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Bronshoj 5 : 2 Kolding IF detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Aarhus Fremad 1 : 0 Marienlyst detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Brabrand 4 : 2 B 93 Kodaň detail Pridať k mojim zápasom
Tunisko Ligue 1, Relegation Round
niké je tipovanie
14:30 Koniec ES Zarzis 1 : 4 Hammam-Lif Pridať k mojim zápasom
14:30 Koniec S Gabesien 1 : 0 Kairouanaise Pridať k mojim zápasom
14:30 Koniec CA Bizertin 2 : 3 AS Gabes Pridať k mojim zápasom
Taliansko III. liga, Skupina A
niké je tipovanie
14:30 Koniec Alessandria 2 : 1 Racing Club Roma detail Pridať k mojim zápasom
14:30 Koniec Cremonese 1 : 1 Pontedera detail Pridať k mojim zápasom
14:30 Koniec Pro Piacenza 0 : 0 Lupa Roma Pridať k mojim zápasom
14:30 Koniec Viterbese 2 : 0 Lucchese detail Pridať k mojim zápasom
18:30 Koniec Prato 1 : 3 Livorno detail Pridať k mojim zápasom
18:30 Koniec Tuttocuoio 5 : 0 Olbia detail Pridať k mojim zápasom
20:30 Koniec Carrarese 2 : 0 Robur Siena detail Pridať k mojim zápasom
20:30 Koniec Giana Erminio 3 : 1 Renate detail Pridať k mojim zápasom
Anglicko III. liga
niké je tipovanie
14:30 Koniec Swindon 1 : 0 Millwall detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Wimbledon 0 : 2 Southend detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Bury 0 : 0 Fleetwood detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Chesterfield 1 : 3 Rochdale detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Coventry 1 : 0 Bristol Rov. detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Gillingham 0 : 1 Peterborouhg detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Northampton 0 : 0 Oxford detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Oldham 1 : 1 Sheff. Utd. detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Shrewsbury 0 : 2 Bolton detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Port Vale 0 : 0 MK Dons detail Pridať k mojim zápasom
17:00 Charlton - : - MK Dons Pridať k mojim zápasom
17:00 Walsall - : - Port Vale Pridať k mojim zápasom
Rakúsko Amatéri Regionálna liga, stred
niké je tipovanie
14:30 Koniec Wolfsberg 3 : 0 Deutschlandsberger SC Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Union Gurten 0 : 2 ATSV Stadl-Paura Pridať k mojim zápasom
19:00 Koniec SV Lafnitz 2 : 0 Hartberg Pridať k mojim zápasom
Francúzsko III. liga
niké je tipovanie
15:00 Koniec Dunkerque 3 : 0 Concarneau detail Pridať k mojim zápasom
Alžírsko I. liga
niké je tipovanie
15:00 Koniec Belouizdad 1 : 0 ES Setif detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec MC Alger 1 : 1 Kabylie detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Relizane 2 : 0 USM Alger detail Pridať k mojim zápasom
Medzinárodné mládežnicke ME do 19 rokov, Elitná Skupina 4
niké je tipovanie
15:00 Koniec Chorvátsko 2 : 0 Poľsko Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec Turecko 2 : 1 Portugalsko Pridať k mojim zápasom
Rakúsko Amatéri Regionálna liga, západ
niké je tipovanie
15:30 Koniec Altach II 5 : 0 P. Saalfelden Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec FC Hard 2 : 1 USC Eugendorf Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Dornbirn 0 : 3 Hohenems Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec St.Johann 0 : 0 SC Schwaz Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec Austria Salzburg 0 : 2 FC Anif Pridať k mojim zápasom
Wales I. liga
niké je tipovanie
15:30 Koniec Aberstwyth 0 : 0 Cefn Druids detail Pridať k mojim zápasom
15:30 Koniec Cardiff Met Uni. 2 : 3 Bala Town detail Pridať k mojim zápasom
15:30 Koniec Connahs Quay 1 : 1 Bangor City detail Pridať k mojim zápasom
15:30 Koniec Llandudno 2 : 2 Broughton detail Pridať k mojim zápasom
15:30 Koniec New Saints 2 : 0 Carmarthen detail Pridať k mojim zápasom
Írsko I. liga
niké je tipovanie
16:00 Koniec Cork City 2 : 1 Dundalk detail Pridať k mojim zápasom
17:00 Galway FC - : - Derry 1.00 1.00 1.00 Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec St. Patricks 2 : 1 Shamrock detail Pridať k mojim zápasom
18:30 Koniec Drogheda 0 : 1 Boh. Dublin detail Pridať k mojim zápasom
20:30 Koniec Bray W. 0 : 1 Limerick detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Finn Harps 2 : 1 Sligo R. detail Pridať k mojim zápasom
Škótsko IV. liga
niké je tipovanie
16:00 Koniec Annan 1 : 0 Cowdenbeath detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Arbroath 0 : 1 Montrose detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Clyde 2 : 3 Stirling detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Edinburgh City 3 : 0 Elgin detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Forfar 2 : 3 Berwick detail Pridať k mojim zápasom
Škótsko II. liga
niké je tipovanie
16:00 Koniec Morton 0 : 1 Dunfermline detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Ayr 2 : 1 Dumbarton detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Hibernian 2 : 1 Falkirk detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Raith 1 : 1 Q. of South detail Pridať k mojim zápasom
Škótsko III. liga
niké je tipovanie
16:00 Koniec Alloa 2 : 2 Queens Park detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Brechin 2 : 1 East Fife detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Livingston 4 : 2 Airdrie detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Peterhead 2 : 2 Stranraer detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Stenhousem. 0 : 3 Albion R. detail Pridať k mojim zápasom
Anglicko IV. liga
niké je tipovanie
16:00 Koniec Wycombe 0 : 1 Notts C. detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Accrington 1 : 1 Grimsby detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Barnet 3 : 1 Cheltenham detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Blackpool 2 : 1 Hartlepool detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Cambridge 0 : 0 Stevenage detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Carlisle 0 : 2 Crewe detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Colchester 2 : 1 Luton detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Crawley 3 : 0 Leyton detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Exeter 3 : 3 Yeovil detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Morecambe 1 : 3 Mansfield detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Portsmouth 2 : 1 Newport detail Pridať k mojim zápasom
Čile II. liga
niké je tipovanie
16:00 Koniec Deportes Copiato 1 : 2 Rangers Talca Pridať k mojim zápasom
21:00 Koniec Santiago Morning 2 : 1 Coquimbo Pridať k mojim zápasom
21:00 Koniec Club De Deportes Valdivia 3 : 2 Iberia Pridať k mojim zápasom
23:00 Koniec La Serena 0 : 1 La Calera Pridať k mojim zápasom
Taliansko III. liga, Skupina B
niké je tipovanie
16:30 Koniec Porednone 7 : 2 Lumezzane detail Pridať k mojim zápasom
Rakúsko Amatéri Regionálna liga, východ
niké je tipovanie
18:00 Koniec Neusiedl 0 : 4 Ritzing Pridať k mojim zápasom
Medzinárodné mládežnicke Medzinárodné priateľské zápasy do 20 rokov
niké je tipovanie
18:00 Koniec Francúzsko 0 : 1 Anglicko Pridať k mojim zápasom
Írsko II. liga
niké je tipovanie
19:00 Koniec Waterford 2 : 0 Wexford detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Athlone 1 : 4 Shelbourne detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec UC Dublin 2 : 0 Longford detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Cabinteely 4 : 1 Cobh Ram. detail Pridať k mojim zápasom
Brazília Paulista, Serie A1
niké je tipovanie
19:00 Koniec Santo André 0 : 1 Santos SP detail Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec CA Linense 1 : 0 Sao Bernardo FC detail Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec Palmeiras 2 : 2 Audax SP detail Pridať k mojim zápasom
22:30 Koniec Novorizontino SP 0 : 0 Mirassol detail Pridať k mojim zápasom
23:00 Koniec Ferroviaria SP 3 : 1 Ituano detail Pridať k mojim zápasom
USA MLS
niké je tipovanie
19:00 Koniec New England 5 : 2 Minnesota detail Pridať k mojim zápasom
21:00 Koniec New York 0 : 0 Salt Lake detail Pridať k mojim zápasom
USA United Soccer League
niké je tipovanie
19:00 Koniec Louisville City 0 : 0 Saint Louis FC Pridať k mojim zápasom
22:00 Koniec LA Galaxy II 2 : 0 Vancouver Whitecaps 2 Pridať k mojim zápasom
22:00 Koniec Pittsburgh Riverhounds 3 : 3 New York RB II Pridať k mojim zápasom
22:00 Koniec Richmond Kickers 1 : 0 Harrisburg Islanders Pridať k mojim zápasom
Uruguaj Primera Division, Apertura
niké je tipovanie
20:30 Koniec Defensor Sporting 2 : 2 Penarol Montevideo detail Pridať k mojim zápasom
20:30 Koniec Rampla 0 : 3 Racing Montevideo detail Pridať k mojim zápasom
20:30 Koniec Fenix Montevideo 2 : 1 El Tanque Sisley detail Pridať k mojim zápasom
20:30 Koniec Montevideo Wanderers 2 : 1 CA Boston River detail Pridať k mojim zápasom
Kolumbia Primera B, Apertura
niké je tipovanie
21:15 Koniec Fortaleza FC 1 : 0 Leones FC Pridať k mojim zápasom
23:30 Koniec Deportes Pereira 2 : 1 Valledupar Pridať k mojim zápasom
Kolumbia I. liga
niké je tipovanie
21:15 Koniec Atlético Huila 1 : 0 Deportes Tolima detail Pridať k mojim zápasom