Futbalové výsledky

Anglicko I. liga
niké je tipovanie
13:00 Koniec Southampton 1 : 1 Arsenal detail Pridať k mojim zápasom
15:15 Koniec Liverpool 1 : 1 Everton detail Pridať k mojim zápasom
17:30 Koniec Manch. Utd. 1 : 2 Manch. City detail Pridať k mojim zápasom
Španielsko I. liga
niké je tipovanie
12:00 Koniec San Sebastian 0 : 2 Malaga detail Pridať k mojim zápasom
16:15 Koniec Betis 0 : 1 Atl. Madrid detail Pridať k mojim zápasom
18:30 Koniec Levante 1 : 2 Bilbao detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Villarreal 0 : 2 Barcelona detail Pridať k mojim zápasom
Taliansko I. liga
niké je tipovanie
12:30 Koniec Chievo 0 : 0 AS Roma detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Napoli 0 : 0 Fiorentina detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Spal 2013 2 : 2 Verona detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Udinese 2 : 0 Benevento detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Sassuolo 2 : 1 Crotone detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec AC Milan 2 : 1 Bologna detail Pridať k mojim zápasom
Nemecko I. liga
niké je tipovanie
14:00 Koniec 1.FC Köln 3 : 4 Freiburg detail Pridať k mojim zápasom
15:30 Koniec Hannover 2 : 0 Hoffenheim detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Augsburg 1 : 1 Hertha detail Pridať k mojim zápasom
Slovensko I. liga
niké je tipovanie
14:00 Koniec Ružomberok 0 : 1 Slovan Bratislava detail Pridať k mojim zápasom
Španielsko II. liga
niké je tipovanie
12:00 Koniec Cordoba 2 : 2 Vallecano detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Lugo 3 : 1 Leonesa detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Gimnastic 2 : 1 Sevilla At. detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Oviedo 1 : 0 Osasuna detail Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec Tenerife 3 : 0 Reus detail Pridať k mojim zápasom
Taliansko II. liga
niké je tipovanie
17:30 Koniec Bari 0 : 3 Palermo detail Pridať k mojim zápasom
Nemecko II. liga
niké je tipovanie
13:30 Koniec St. Pauli 2 : 2 Duisburg detail Pridať k mojim zápasom
13:30 Koniec Sandhausen 3 : 1 Bielefeld detail Pridať k mojim zápasom
13:45 Koniec K lautern 1 : 1 Ingolstad detail Pridať k mojim zápasom
Ekvádor I. liga
niké je tipovanie
00:00 Koniec Guayaquil City FC 0 : 1 Deportivo Cuenca detail Pridať k mojim zápasom
Kolumbia I. liga, playoff
niké je tipovanie
01:00 Koniec Indepediente Santa Fe 1 : 1 Deportes Tolima detail Pridať k mojim zápasom
Čile I. liga, Torneo Transicion
niké je tipovanie
01:00 Koniec CD San Luis 1 : 1 Audax detail Pridať k mojim zápasom
16:30 Koniec Antofagasta 2 : 4 U. Catolica(Chile) detail Pridať k mojim zápasom
21:00 Koniec Palestino 0 : 0 Santiago Wanderers Pridať k mojim zápasom
21:00 Koniec Curico Unido 1 : 0 O Higgins detail Pridať k mojim zápasom
Argentína I. liga
niké je tipovanie
01:30 Koniec Ars. Sarandi 1 : 2 Indepediente detail Pridať k mojim zápasom
21:00 Koniec Rosario C. 1 : 0 Newells OB detail Pridať k mojim zápasom
23:15 Koniec Col. Santa Fe 0 : 2 Talleres Cordoba detail Pridať k mojim zápasom
23:15 Koniec Racing Club 3 : 1 Gim. LP detail Pridať k mojim zápasom
Kostarika 1. liga, Invierno, o titul
niké je tipovanie
03:00 Koniec Herediano 2 : 0 Santos de Guapiles detail Pridať k mojim zápasom
Rusko Juniorská liga
niké je tipovanie
07:00 Koniec Perm jun. 0 : 1 FK Krasnodar jun. detail Pridať k mojim zápasom
10:00 Koniec FK Rostov jun. 3 : 0 FK Ufa jun. detail Pridať k mojim zápasom
12:00 Koniec Achmat Groznyj jun. 2 : 5 St. Petersburg jun. detail Pridať k mojim zápasom
Austrália A. liga
niké je tipovanie
09:00 Koniec Melbourne City 1 : 0 Central Coast detail Pridať k mojim zápasom
India 1. liga
niké je tipovanie
09:30 Koniec Mohun Bagan 5 : 0 Churchill Brothers Pridať k mojim zápasom
Turecko Amatéri II. liga do 21 rokov
niké je tipovanie
10:00 Koniec Denizlispor 1 : 0 Samsunspor Pridať k mojim zápasom
11:00 Koniec Giresunspor 1 : 0 Caykur Rizespor Pridať k mojim zápasom
11:00 Koniec Umraniyespor U21 2 : 3 Balikesirspor Pridať k mojim zápasom
Turecko Amatéri I. liga do 21 rokov
niké je tipovanie
10:30 Koniec Sivasspor 0 : 0 Istanbul Basaksehir Pridať k mojim zápasom
11:00 Koniec Kayserispor 0 : 1 Besiktas Pridať k mojim zápasom
Turecko Amatéri IV. liga, Skupina 2
niké je tipovanie
11:00 Koniec Diyarbakirspor AS 1 : 0 Kirikhanspor Pridať k mojim zápasom
11:00 Koniec Belediye Vanspor 0 : 4 Pazarspor Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Tire 1922 Spor 1 : 1 Yesil Bursa AS Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Darica G Birligi 4 : 2 Yeni Orduspor Kulubu Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Ankara Demirspor 0 : 0 Ergene Velimese Spor Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Turgutluspor 0 : 3 1461 Trabzon Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Kasimpasa Erokspor 1 : 0 Erzican Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Kayseri Erc. 2 : 4 Muglaspor Pridať k mojim zápasom
Turecko Amatéri III. liga B, Skupina 1
niké je tipovanie
11:00 Koniec Sanliurfaspor 2 : 1 Zonguldak Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Fethiyespor 0 : 0 Karsiyaka Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Nigde Belediyespor 1 : 1 Kahramanmaras Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Sakaryaspor 2 : 2 Silivrispor Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Kirklarelispor 1 : 2 Bandirmaspor Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Konya 0 : 5 P. Bugsasspor Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Nazilli Bld Spor 1 : 2 Gum.Dogan Pridať k mojim zápasom
Nemecko Amatéri ženy
niké je tipovanie
11:00 Koniec Freiburg 5 : 0 Jena Pridať k mojim zápasom
11:00 Duisburg - : - Sand Pridať k mojim zápasom
14:00 Frankfurt - : - Essen Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec SV Werder Bremen 7 : 0 1. FC Köln Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Potsdam 2 : 0 Hoffenheim Pridať k mojim zápasom
Turecko II. liga
niké je tipovanie
11:00 Koniec Denizlispor 0 : 0 Samsunspor detail Pridať k mojim zápasom
13:30 Koniec Manisaspor 1 : 2 Altinordu detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Giresunspor 3 : 2 Rizespor detail Pridať k mojim zápasom
Turecko Amatéri IV. liga, Skupina 1
niké je tipovanie
11:00 Koniec Yomraspor 1 : 0 Bergama Pridať k mojim zápasom
11:00 Koniec 12 Bingol Spor 2 : 2 Bat.Petrol Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Erzin Belediyespor 1 : 2 Erbaaspor Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Catalcaspor 0 : 1 Manisa Buyuksehir Belediyespor Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Dardanel A.S. 2 : 1 Yeni Altindag Belediyespor Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Duzcespor 1 : 0 Ofspor Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Kemerspor 2003 1 : 2 Idare Genclik Pridať k mojim zápasom
Turecko Amatéri IV. liga, Skupina 3
niké je tipovanie
11:00 Koniec Duzyurtspor 0 : 1 Elaziz Belediyespor Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Osmaniyespor 3 : 0 Cizre Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Kizilcabolukspor 1 : 1 Corum Belediyespor Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Sultanbeyli Belediyespor 1 : 0 Arsynspor Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Karacabey Birlik Spor A.s 1 : 1 Payas Belediye Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Tekirdagspor 1 : 1 Sanliurfa Karakopru Belediye Spor Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Utas Usakspor A.s 2 : 0 Aydin Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Adliyespor 0 : 4 Tarsus I.Y. Pridať k mojim zápasom
Turecko Amatéri III. liga B, Skupina 2
niké je tipovanie
11:30 Koniec Menemen Belediyespor 3 : 0 Etimesgut Belediyespor Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Bodrum Belediyesi Bodrumspor 1 : 2 Eyupspor Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Mersin Id. 1 : 3 Inegolspor Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Hatayspor 1 : 0 Diyarbakir BB Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Tuzlaspor 2 : 0 Karfez Bld. Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Tokatspor 0 : 1 Sancaktepe Belediye Spor Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Bucaspor 3 : 1 Kastamonuspor Pridať k mojim zápasom
Dánsko I. liga
niké je tipovanie
12:00 Koniec Odense BK 1 : 2 Silkeborg IF detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Nordsjaelland 3 : 2 Hobro detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Aalborg BK 1 : 1 FC Kodaň detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Bröndby KOdaň 2 : 2 Aarhus GF detail Pridať k mojim zápasom
Rusko I. liga
niké je tipovanie
12:00 Koniec Amkar Perm 1 : 3 FK Krasnodar detail Pridať k mojim zápasom
14:30 Koniec Spartak Moskva 3 : 0 CSKA Moskva detail Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec FK Rostov 1 : 0 FC Ufa detail Pridať k mojim zápasom
Bulharsko I. liga
niké je tipovanie
12:00 Koniec FC Dunav Ruse 2 : 2 Lok. Plovdiv detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec FC Vereya 1 : 1 FC Vitosha Bistrica detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec CSKA S. 6 : 0 Beroe detail Pridať k mojim zápasom
Turecko I. liga
niké je tipovanie
12:00 Koniec Osmanlispor 3 : 0 Alanyaspor detail Pridať k mojim zápasom
14:30 Koniec Sivasspor 1 : 0 Ist. Basaksehir detail Pridať k mojim zápasom
17:30 Koniec Kayseri 1 : 1 Besiktas detail Pridať k mojim zápasom
Portugalsko II. liga
niké je tipovanie
12:15 Koniec Covilha 2 : 0 Uniao M. detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Arouca 2 : 1 Leixoes detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Oliveirense 2 : 1 Penafiel detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Ac. Viseu 2 : 1 Braga B detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Porto B 1 : 0 Guimaraes B detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Varzim 2 : 2 CD Cova Piedade detail Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec Benfica B 2 : 1 Sporting B detail Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec Nacional 1 : 1 Gil Vicente detail Pridať k mojim zápasom
Holandsko I. liga
niké je tipovanie
12:30 Koniec Roda Kerkrade 2 : 2 Groningen detail Pridať k mojim zápasom
14:30 Sparta Rotterdam - : - Vitesse Arnhem Pridať k mojim zápasom
14:30 FC Utrecht - : - Feyenoord Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec Ajax Amsterdam 3 : 0 PSV Eindhoven detail Pridať k mojim zápasom
Slovinsko I. liga
niké je tipovanie
13:00 NK Krško - : - Gorica Pridať k mojim zápasom
16:50 Maribor - : - Aluminij Pridať k mojim zápasom
Bosna a Hercegovina I .liga
niké je tipovanie
13:00 Koniec Banja Luka 2 : 1 Široki Brijeg detail Pridať k mojim zápasom
13:00 Mladost Doboj - : - FK Krupa Pridať k mojim zápasom
13:40 Koniec NK Vitez 0 : 3 FK Sarajevo detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Željezničar Sarajevo 3 : 2 Radnik Bijeljina detail Pridať k mojim zápasom
India Superliga
niké je tipovanie
13:00 Koniec Jamshedpur FC 0 : 1 Pune City detail Pridať k mojim zápasom
15:30 Koniec Mumbai City 1 : 0 Chennaiyin FC detail Pridať k mojim zápasom
Macedónsko I. liga
niké je tipovanie
13:00 Koniec Vardar Sk. 3 : 1 Akademija Pandev detail Pridať k mojim zápasom
Ukrajina I. liga
niké je tipovanie
13:00 Koniec Olexandria 0 : 0 Dyn. Kyjev detail Pridať k mojim zápasom
18:30 Koniec Lugansk 2 : 1 Šachťar D. detail Pridať k mojim zápasom
Škótsko I. liga
niké je tipovanie
13:30 Koniec Hibernian 2 : 2 Celtic detail Pridať k mojim zápasom
Nemecko Amatéri IV. liga SV
niké je tipovanie
13:30 Koniec ZFC Meuselwitz 0 : 2 Viktoria Berlin detail Pridať k mojim zápasom
13:30 Koniec Germania Halberstadt 0 : 0 Nordhausen Pridať k mojim zápasom
13:30 Koniec BFC Dynamo 5 : 0 Luckenwalde detail Pridať k mojim zápasom
13:30 Koniec Berliner AK 3 : 0 Union Fürstenwalde detail Pridať k mojim zápasom
13:30 Koniec VfB Auerbach 1 : 1 Altglienicke detail Pridať k mojim zápasom
Srbsko I. liga
niké je tipovanie
14:00 Koniec Napredak 2 : 1 Partizan Beograd detail Pridať k mojim zápasom
16:30 Koniec CZ Beograd 3 : 0 Borac Čačak detail Pridať k mojim zápasom
Rakúsko I. liga
niké je tipovanie
14:00 Koniec SCR Altach 1 : 0 Austria Viedeň detail Pridať k mojim zápasom
16:30 Koniec Wolfsberger AC 0 : 0 RB Salzburg detail Pridať k mojim zápasom
Nemecko III. liga
niké je tipovanie
14:00 Koniec Zwickau 1 : 1 Halle detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Rostock 3 : 1 Chemnitz detail Pridať k mojim zápasom
Nemecko Amatéri IV. liga JV
niké je tipovanie
14:00 Koniec SC Freiburg II 2 : 0 Mannheim detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Kassel - : - Kickers Offenbach Pridať k mojim zápasom
Nemecko Amatéri IV. liga Západ
niké je tipovanie
14:00 Wegberg-Beeck - : - Wuppertaler SV Pridať k mojim zápasom
14:00 Bonner SC - : - 1. FC Köln II Pridať k mojim zápasom
Grécko 1. liga
niké je tipovanie
14:00 Koniec Aoc-Kissamikos 0 : 2 Sparti detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Doxa Dramas 1 : 2 Aris detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Panserraikos 1964 1 : 0 Veria detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Panagialios 1 : 0 Ergotelis detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Aiginiakos FC 2 : 0 Karaiskakis detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Apollon Pontou 1 : 0 Kallithea detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Trikala 3 : 1 Apollon Larisas detail Pridať k mojim zápasom
Nemecko Amatéri IV. liga Sever
niké je tipovanie
14:00 Norderstedt - : - Havelse Pridať k mojim zápasom
14:00 Egestorf/Langreder - : - Hannover II Pridať k mojim zápasom
14:00 Altona 93 - : - BSV Rehden Pridať k mojim zápasom
14:00 Drochtersen/Assel - : - SV Eutin 08 Pridať k mojim zápasom
Grécko I. liga
niké je tipovanie
14:00 Koniec APOLLON Smirnis 1 : 3 Asteras detail Pridať k mojim zápasom
16:15 Koniec PAS Giannina 1 : 1 Lamia detail Pridať k mojim zápasom
16:15 Koniec Atromitos 1 : 0 Levadiakos detail Pridať k mojim zápasom
18:30 Koniec PAOK 4 : 0 Panathinaikos detail Pridať k mojim zápasom
Tunisko I. liga
niké je tipovanie
14:00 Koniec ES Zarzis 0 : 0 Club Africain Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec ES Sahel 1 : 2 Sfaxien Pridať k mojim zápasom
Malta I. liga
niké je tipovanie
14:00 Koniec St Andrews FC 2 : 3 Tarxien detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Gzira United FC 2 : 1 Valletta detail Pridať k mojim zápasom
Belgicko I. liga
niké je tipovanie
14:30 Koniec Club Brugge 3 : 1 Lokeren detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Anderlecht 1 : 3 Charleroi detail Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec St. Truiden 1 : 1 Zulte Waregem detail Pridať k mojim zápasom
Taliansko III. liga, Skupina A
niké je tipovanie
14:30 Koniec Alessandria 3 : 1 Pistoiese detail Pridať k mojim zápasom
14:30 Koniec Arzachena 0 : 1 Pro Piacenza detail Pridať k mojim zápasom
14:30 Koniec Carrarese 2 : 3 Livorno detail Pridať k mojim zápasom
14:30 Koniec Gavorrano 3 : 0 Giana Erminio detail Pridať k mojim zápasom
14:30 Koniec Monza 1 : 0 Cuneo detail Pridať k mojim zápasom
14:30 Koniec Viterbese 1 : 0 Olbia detail Pridať k mojim zápasom
18:30 Koniec Pisa 2 : 3 Arezzo detail Pridať k mojim zápasom
18:30 Koniec Prato 0 : 1 Pontedera detail Pridať k mojim zápasom
Taliansko III. liga, Skupina C
niké je tipovanie
14:30 Koniec Cosenza 4 : 1 Virtus Francavilla detail Pridať k mojim zápasom
14:30 Koniec SS Monopoli 1966 0 : 0 Trapani detail Pridať k mojim zápasom
14:30 Koniec Racing Fondi 3 : 0 Akragas detail Pridať k mojim zápasom
14:30 Koniec Siracusa 0 : 0 Juve Stabia Pridať k mojim zápasom
16:30 Koniec Andria 3 : 1 Rende detail Pridať k mojim zápasom
16:30 Koniec Paganese 1 : 1 Lecce detail Pridať k mojim zápasom
20:30 Koniec Casertana 1908 0 : 1 Bisceglie detail Pridať k mojim zápasom
20:30 Koniec Catania 1 : 1 Matera detail Pridať k mojim zápasom
20:30 Koniec Reggina 0 : 3 Sicula Leonzio detail Pridať k mojim zápasom
Južná Afrika I. lga
niké je tipovanie
14:30 Koniec Bloem Celtic 3 : 0 Free State detail Pridať k mojim zápasom
14:30 Koniec Gold. Arrows 0 : 1 Mamelodi detail Pridať k mojim zápasom
Francúzsko I. liga
niké je tipovanie
15:00 Koniec Amiens 1 : 2 Lyon detail Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec Nantes 1 : 2 Nice detail Pridať k mojim zápasom
21:00 Koniec Marseille 3 : 0 St. Etienne detail Pridať k mojim zápasom
Chorvátsko I. liga
niké je tipovanie
15:00 Koniec Lokomotiva Zagreb 0 : 2 Hajduk Split detail Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec HNK Rijeka 2 : 0 Slaven Belupo detail Pridať k mojim zápasom
Cyprus I. liga
niké je tipovanie
15:00 Koniec Nea Salamis 2 : 0 Aris Limassol detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Ol. Nicosia 1 : 2 AEK Larnaca detail Pridať k mojim zápasom
Poľsko I. liga
niké je tipovanie
15:30 Koniec Pogon Sz. 3 : 3 Zaglebie L. detail Pridať k mojim zápasom
15:30 Koniec Wisla K. 0 : 1 Wisla Plock detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Lech Poznan 1 : 0 Cracovia K. detail Pridať k mojim zápasom
Saudská Arábia I. liga
niké je tipovanie
15:50 Koniec Al Taawon 4 : 0 Al Ettifaq detail Pridať k mojim zápasom
17:40 Koniec Al Fateh 0 : 0 Al Hilal Ri. detail Pridať k mojim zápasom
17:40 Koniec Ohud Medina 2 : 2 Al Ahli Jed. detail Pridať k mojim zápasom
Maroko 1. liga
niké je tipovanie
16:00 Koniec Racing Athletique 0 : 1 Al Hoceima Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec HUSA Agadir 2 : 1 FUAS Rabat Pridať k mojim zápasom
Švajčiarsko II. liga
niké je tipovanie
16:00 Rapperswil - : - Aarau Pridať k mojim zápasom
16:00 Wohlen - : - Servette Pridať k mojim zápasom
Švajčiarsko I. liga
niké je tipovanie
16:00 Koniec Young Boys 1 : 1 Grasshoppers detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Zürich 1 : 2 Luzern detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Lugano 1 : 2 Lausanne detail Pridať k mojim zápasom
Rumunsko I. liga
niké je tipovanie
16:00 Koniec Metan Medias 0 : 0 CSU Craiova detail Pridať k mojim zápasom
19:00 Koniec FC Botosani 0 : 3 FCSB detail Pridať k mojim zápasom
Belgicko 1. divízia B, 1. etapa
niké je tipovanie
16:00 Tubize - : - Kfco Beerschot Wilrijk Pridať k mojim zápasom
Portugalsko I. liga
niké je tipovanie
17:00 Koniec Portimonense 0 : 1 Chaves detail Pridať k mojim zápasom
19:00 Koniec Belenenses 1 : 1 Ferreira detail Pridať k mojim zápasom
21:15 Koniec Setubal 0 : 5 FC Porto detail Pridať k mojim zápasom
Škótsko III. liga
niké je tipovanie
17:10 Koniec Airdrie 2 : 2 Raith detail Pridať k mojim zápasom
Izrael I. liga
niké je tipovanie
18:00 Koniec Kir. Shmona 4 : 0 Hap. Akko detail Pridať k mojim zápasom
19:15 Koniec Sakhnin 1 : 3 Beer Sheva detail Pridať k mojim zápasom
Egypt I. liga
niké je tipovanie
18:00 Koniec Misr Lel Makasa 3 : 2 Al Ahly Káhira Pridať k mojim zápasom
Argentína II. liga
niké je tipovanie
21:00 Koniec Deportivo Moron 1 : 0 Guillermo Brown detail Pridať k mojim zápasom
21:00 Koniec Boca Unidos 1 : 4 Agropecuario Argentino detail Pridať k mojim zápasom
21:00 Koniec Gimnasia Jujuy 0 : 0 San Martin de Tucuman Pridať k mojim zápasom
21:00 Koniec Los Andes 0 : 0 Nueva Chicago detail Pridať k mojim zápasom
23:30 Koniec Villa Dalmine 0 : 0 Almagro Pridať k mojim zápasom
Paraguaj I. liga
niké je tipovanie
22:30 Koniec Cerro Porteno 3 : 2 Sol de America detail Pridať k mojim zápasom
22:30 Koniec Sportivo Trinidense 2 : 4 Sportivo Luqueno detail Pridať k mojim zápasom
22:30 Koniec Independiente 0 : 0 Rubio Nu Pridať k mojim zápasom
22:30 Koniec Libertad Asuncion 0 : 2 Nacional Asuncion detail Pridať k mojim zápasom
22:30 Koniec Deportivo Capiata 1 : 2 Olimpia Asuncion detail Pridať k mojim zápasom
Uruguaj I. liga, playoff
niké je tipovanie
23:00 Koniec Penarol Montevideo 4 : 2 Defensor Sporting Pridať k mojim zápasom