Futbalové výsledky

Anglicko I. liga
niké je tipovanie
13:30 Koniec West Ham 1 : 0 Chelsea detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Burnley 1 : 0 Watford detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Cr. Palace 2 : 2 Bournemouth detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Huddersfield 2 : 0 Brighton detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Tottenham 5 : 1 Stoke detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Swansea 1 : 0 West Bromwich detail Pridať k mojim zápasom
18:30 Koniec Newcastle 2 : 3 Leicester detail Pridať k mojim zápasom
Španielsko I. liga
niké je tipovanie
13:00 Koniec Getafe 0 : 0 Eibar detail Pridať k mojim zápasom
16:15 Koniec Real Madrid 5 : 0 FC Sevilla detail Pridať k mojim zápasom
18:30 Koniec La Coruna 1 : 0 Leganes detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Valencia 2 : 1 Celta Vigo detail Pridať k mojim zápasom
Taliansko I. liga
niké je tipovanie
18:00 Koniec Cagliari 2 : 2 Sampdoria detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Juventus 0 : 0 Inter Milan detail Pridať k mojim zápasom
Nemecko I. liga
niké je tipovanie
15:30 Koniec Hamburg 0 : 0 Wolfsburg detail Pridať k mojim zápasom
15:30 Koniec E. Frankfurt 0 : 1 Bayern M. detail Pridať k mojim zápasom
15:30 Koniec Dortmund 1 : 2 Bremen detail Pridať k mojim zápasom
15:30 Koniec RB Leipzig 2 : 2 Mainz detail Pridať k mojim zápasom
18:30 Koniec M gladbach 1 : 1 Schalke detail Pridať k mojim zápasom
Slovensko I. liga
niké je tipovanie
14:00 Koniec Trnava 1 : 0 Prešov detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Podbrezová 1 : 0 Nitra detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec FK Senica 1 : 1 Michalovce detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Dun. Streda 3 : 3 Zlaté Moravce detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec AS Trenčín 5 : 2 MŠK Žilina detail Pridať k mojim zápasom
Anglicko II. liga
niké je tipovanie
16:00 Koniec Aston Villa 0 : 0 Millwall detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Barnsley 0 : 3 Derby detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Burton 1 : 2 Preston detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Fulham 1 : 0 Birmingham detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Hull 3 : 2 Brentford detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Middlesbrough 2 : 0 Ipswich detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Nottingham 3 : 2 Bolton detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Q.P.Rangers 1 : 3 Leeds detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Wolves 0 : 0 Sunderland detail Pridať k mojim zápasom
18:30 Koniec Norwich 3 : 1 Sheff. Wed. detail Pridať k mojim zápasom
Španielsko II. liga
niké je tipovanie
16:00 Koniec Albacete 2 : 1 Valladolid detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Alcorcon 1 : 1 Huesca detail Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec Numancia 1 : 0 LH Lorca detail Pridať k mojim zápasom
20:30 Koniec Zaragoza 0 : 2 Cadiz detail Pridať k mojim zápasom
Taliansko II. liga
niké je tipovanie
14:00 Koniec Sportiva Salernitana 1 : 1 Perugia detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Ascoli 1 : 1 Entella detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Cittadela 2 : 2 Avellino detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Empoli 1 : 0 Carpi detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Frosinone 2 : 0 Brescia detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Venezia 1 : 1 Pro Vercelli detail Pridať k mojim zápasom
Nemecko II. liga
niké je tipovanie
13:00 Koniec Gr. Fürth 1 : 0 Heidenheim detail Pridať k mojim zápasom
13:00 Koniec Regensburg 0 : 1 Bochum detail Pridať k mojim zápasom
13:00 Koniec Union Berlin 0 : 1 Dresden detail Pridať k mojim zápasom
Argentína II. liga
niké je tipovanie
00:05 Koniec Quilmes 0 : 0 Juventud Unida (G) Pridať k mojim zápasom
20:00 All Boys - : - Ferro Carril Oeste Pridať k mojim zápasom
20:00 Santamarina - : - Estudiantes SL Pridať k mojim zápasom
20:00 Indepediente Rivadavia - : - All Boys Pridať k mojim zápasom
20:00 Nueva Chicago - : - Deportivo Riestra Pridať k mojim zápasom
20:00 San Martin de Tucuman - : - Los Andes Pridať k mojim zápasom
20:00 Almagro - : - Gimnasia Jujuy Pridať k mojim zápasom
20:00 Instituto Cordoba - : - Villa Dalmine Pridať k mojim zápasom
20:00 Juventud Unida (G) - : - Sarmiento Pridať k mojim zápasom
20:00 Agropecuario Argentino - : - Quilmes Pridať k mojim zápasom
20:00 CSD Flandria - : - Boca Unidos Pridať k mojim zápasom
20:00 Guillermo Brown - : - Atl. Rafaela Pridať k mojim zápasom
20:00 Brown de Adrogue - : - Deportivo Moron Pridať k mojim zápasom
21:00 Koniec Aldosivi 0 : 0 Indepediente Rivadavia Pridať k mojim zápasom
Argentína I. liga
niké je tipovanie
01:30 Koniec Belgrano 1 : 0 Huracan detail Pridať k mojim zápasom
21:00 Koniec Banfield 2 : 3 Arg. Juniors detail Pridať k mojim zápasom
Ekvádor I. liga
niké je tipovanie
01:30 Koniec LDU Quito 6 : 3 Clan Juvenil detail Pridať k mojim zápasom
21:00 Koniec El Nacional Quito 3 : 1 CS Emelec detail Pridať k mojim zápasom
21:00 Koniec Ind. Del Valle 2 : 0 U. Catolica (ECU) detail Pridať k mojim zápasom
21:00 Koniec Barcelona SC 0 : 1 Macara detail Pridať k mojim zápasom
21:00 Koniec Delfin SC 3 : 0 Fuerza Amarilla detail Pridať k mojim zápasom
Austrália A. liga
niké je tipovanie
07:35 Koniec Brisbane Roar 0 : 0 Wellington detail Pridať k mojim zápasom
09:50 Koniec Western Sydney 0 : 5 Sydney FC detail Pridať k mojim zápasom
12:00 Koniec Perth Glory 1 : 2 Newcastle Jets detail Pridať k mojim zápasom
Medzištátny Majstrovstvý Východnej Ázie
niké je tipovanie
08:30 Koniec Republic of Korea 2 : 2 Čína detail Pridať k mojim zápasom
11:15 Koniec Japonsko 1 : 0 KĽDR detail Pridať k mojim zápasom
Turecko Amatéri II. liga do 21 rokov
niké je tipovanie
09:00 Koniec Buyuksehir Belediye Erzurumspor 3 : 0 Adana Demirspor Pridať k mojim zápasom
11:00 Gazisehir Gaziantep FK - : - MKE Ankaragucu Pridať k mojim zápasom
11:00 Koniec Adanaspor 0 : 3 Elazigspor Pridať k mojim zápasom
Turecko Amatéri I. liga do 21 rokov
niké je tipovanie
09:30 Koniec Yeni Malatyaspor 1 : 1 Goeztepe AS Pridať k mojim zápasom
11:00 Koniec Osmanlispor FK 2 : 0 Alanyaspor Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Galatasaray 4 : 0 Akhisar Belediye Genclik Pridať k mojim zápasom
11:30 Kasimpasa - : - Trabzonspor Pridať k mojim zápasom
11:30 Antalyaspor - : - Genclerbirligi Pridať k mojim zápasom
India 1. liga
niké je tipovanie
09:30 Koniec Gokulam Kerala 0 : 3 NEROCA Pridať k mojim zápasom
13:00 Koniec East Bengal 5 : 1 Shilong Lajong Pridať k mojim zápasom
Turecko II. liga
niké je tipovanie
11:00 Koniec Erzurum Büyüksehir 2 : 0 Adana Demir detail Pridať k mojim zápasom
11:00 Koniec Ümraniyespor 2 : 2 Balikesirspor detail Pridať k mojim zápasom
13:30 Koniec Gaziantep BLD 2 : 2 Ankaragücü detail Pridať k mojim zápasom
13:30 Koniec Adanaspor 2 : 2 Elazig detail Pridať k mojim zápasom
Turecko Amatéri III. liga B, Skupina 2
niké je tipovanie
11:00 Koniec Sivas Belediye Spor 2 : 0 Sariyer Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Kecioerenguecue 1 : 2 Afjet Afyonspor Pridať k mojim zápasom
Rusko Juniorská liga
niké je tipovanie
11:00 Koniec Spartak M. jun. 1 : 1 CSKA M. jun. detail Pridať k mojim zápasom
Turecko Amatéri IV. liga, Skupina 3
niké je tipovanie
11:30 Koniec Buyuk. Tepecikspor 1 : 0 Kocaelispor Pridať k mojim zápasom
Turecko Amatéri IV. liga, Skupina 1
niké je tipovanie
11:30 Koniec Orhangazi Belediyespor 0 : 1 Halide Edip Adivarspor Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Bayrampasa 0 : 0 Kozan Belediyespor Pridať k mojim zápasom
Turecko Amatéri IV. liga, Skupina 2
niké je tipovanie
11:30 Koniec Golcukspor 0 : 0 Anadolu Bagcilar Spor Pridať k mojim zápasom
Turecko Amatéri III. liga B, Skupina 1
niké je tipovanie
11:30 Koniec Karagümrük 0 : 2 Hacettepe Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Altay Izmir 1 : 2 Pendik Pridať k mojim zápasom
Turecko I. liga
niké je tipovanie
12:00 Koniec Kasimpasa 0 : 3 Trabzonspor detail Pridať k mojim zápasom
12:00 Koniec Malatya Bld 2 : 3 Göztepe detail Pridať k mojim zápasom
14:30 Koniec Antalya 1 : 1 Genclerbirligi detail Pridať k mojim zápasom
17:30 Koniec Galatasaray 4 : 2 Akhisar detail Pridať k mojim zápasom
Rusko I. liga
niké je tipovanie
12:00 Koniec Dinamo Moskva 2 : 0 Machačkala detail Pridať k mojim zápasom
14:30 Koniec Rubin Kazaň 3 : 1 SKA Chabarovsk detail Pridať k mojim zápasom
Portugalsko II. liga
niké je tipovanie
12:15 Koniec Famalicao 5 : 2 St. Clara detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Real Sporte 3 : 4 Coimbra detail Pridať k mojim zápasom
Ukrajina I. liga
niké je tipovanie
13:00 Koniec Mariupol 4 : 2 Stal Dneprodzeržinsk detail Pridať k mojim zápasom
13:00 Koniec Čern. Odesa 3 : 3 Kirovograd detail Pridať k mojim zápasom
13:00 Koniec Veres Rivne 2 : 2 Karp. Ľvov detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Ol. Doneck 1 : 4 Vorskla P. detail Pridať k mojim zápasom
Srbsko I. liga
niké je tipovanie
13:00 Koniec Rad Beograd 0 : 2 FK Macva Sabac detail Pridať k mojim zápasom
13:00 Koniec Radnički Niš 1 : 0 Čukarički detail Pridať k mojim zápasom
13:00 Koniec Zemun 0 : 1 Radnik Surdulica detail Pridať k mojim zápasom
13:00 Koniec Vojvodina 0 : 3 Javor Ivanjica detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Mladost Lučani 1 : 0 FK Backa BP detail Pridať k mojim zápasom
Slovinsko I. liga
niké je tipovanie
13:00 NK Ankaran - : - Triglav 3.60 3.30 1.93 Pridať k mojim zápasom
15:00 Rudar - : - Domžale 3.23 3.03 2.17 Pridať k mojim zápasom
16:50 Ol. Ljubljana - : - Celje 1.32 4.55 8.05 Pridať k mojim zápasom
Nemecko III. liga
niké je tipovanie
13:00 Koniec CZ Jena 0 : 0 Karlsruhe detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Münster 1 : 4 Grossaspach detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Meppen 2 : 2 Brémy (A) detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Osnabrück 2 : 0 Unterhaching detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Aalen 1 : 0 Wiesbaden detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Paderborn 3 : 1 Fortuna Kolín detail Pridať k mojim zápasom
Bosna a Hercegovina I .liga
niké je tipovanie
13:00 Koniec Čelik Zenica 1 : 3 Zrinjski Mostar detail Pridať k mojim zápasom
Saudská Arábia I. liga
niké je tipovanie
13:10 Koniec Al Faiha 2 : 0 Al Baten detail Pridať k mojim zápasom
17:40 Koniec AL Qadisiyah FC 3 : 2 Al Nasr detail Pridať k mojim zápasom
17:40 Koniec Al Ittihad 2 : 1 Al Raed detail Pridať k mojim zápasom
Anglicko V. liga
niké je tipovanie
13:30 Koniec Macclesfield 4 : 1 Wrexham detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Aldershot 0 : 1 Halifax Town detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Barrow 0 : 1 Dag & Red detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Boreham 1 : 0 AFC Fylde detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Chester City 1 : 0 Solihull Moors detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Dover 4 : 0 Hartlepool detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Eastleigh 4 : 4 Bromley detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Ebbsfleet 4 : 0 Guiseley detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Gateshead - : - Woking 1.73 3.46 4.48 Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Leyton 4 : 1 Sutton detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Maidenhead 0 : 0 Maidstone Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Tranmere 3 : 0 Torquay detail Pridať k mojim zápasom
Nemecko Amatéri IV. liga SV
niké je tipovanie
13:30 Koniec Energie Cottbus 4 : 1 Neustrelitz detail Pridať k mojim zápasom
Nemecko Amatéri IV. liga Sever
niké je tipovanie
13:30 Koniec Weiche Flensburg 2 : 0 Hansa Lüneburg detail Pridať k mojim zápasom
14:00 E. Braunschweig II - : - VfB Oldenburg 2.05 3.35 3.10 Pridať k mojim zápasom
14:00 VfV Hildesheim - : - St. Pauli II 3.94 3.54 1.74 Pridať k mojim zápasom
15:00 SSV Jeddeloh - : - Hamburger SV II 3.08 3.53 1.99 Pridať k mojim zápasom
Nemecko Amatéri IV. liga JV
niké je tipovanie
14:00 Koniec Stuttgart Kickers 2 : 2 Eintracht Stadtallendorf detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec FSV Mainz II 1 : 3 TuS Koblenz detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec FSV Frankfurt 2 : 1 Astoria Walldorf detail Pridať k mojim zápasom
14:00 TSV Steinbach - : - Hoffenheim II 1.89 3.44 3.44 Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec SSV Ulm 1 : 2 TSV Schott Mainz detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Elversberg 1 : 1 Stuttgart II detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Röchling Völklingen 0 : 6 1. FC Saarbrücken detail Pridať k mojim zápasom
Nemecko Amatéri IV. liga Západ
niké je tipovanie
14:00 Viktoria Köln - : - Wiedenbrück 1.45 4.24 5.48 Pridať k mojim zápasom
14:00 Wattenscheid - : - Dortmund II 2.55 3.00 2.60 Pridať k mojim zápasom
14:00 Westfalia Rhynern - : - Düsseldorf II 2.99 3.49 2.04 Pridať k mojim zápasom
14:00 Rödinghausen - : - Aachen 2.00 3.46 3.11 Pridať k mojim zápasom
14:00 RW Essen - : - KFC Uerdingen 2.76 2.86 2.51 Pridať k mojim zápasom
Grécko I. liga
niké je tipovanie
14:00 Koniec Larissa 1 : 0 Xanthi detail Pridať k mojim zápasom
16:15 Koniec Panionios 2 : 1 Platanias detail Pridať k mojim zápasom
18:30 Koniec Panaitolikos 1 : 4 Olympiakos detail Pridať k mojim zápasom
Grécko 1. liga
niké je tipovanie
14:00 Koniec OFI 1 : 2 Panachaiki detail Pridať k mojim zápasom
Medzinárodné klubové FIFA, klubové MS
niké je tipovanie
14:00 Koniec CF Pachuca 1 : 0 WAC Casablanca detail Pridať k mojim zápasom
17:30 Koniec Al Jazira 1 : 0 Urawa detail Pridať k mojim zápasom
Malta I. liga
niké je tipovanie
14:00 Koniec Hamrun 0 : 1 Birkirkara detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Senglea At. 2 : 1 Naxxar detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Balzan 1 : 0 Hibernians detail Pridať k mojim zápasom
16:15 Koniec Floriana 6 : 0 Lija Athletic detail Pridať k mojim zápasom
Bulharsko I. liga
niké je tipovanie
14:00 Koniec Bot. Plovdiv 3 : 0 V. Tarnovo detail Pridať k mojim zápasom
16:30 Koniec Slavia S. 1 : 1 Levski S. detail Pridať k mojim zápasom
Taliansko III. liga, Skupina B
niké je tipovanie
14:30 Koniec Santarcangelo 2 : 1 A.C. Mestre detail Pridať k mojim zápasom
14:30 Koniec Sudtirol 0 : 0 Ravenna Pridať k mojim zápasom
14:30 Koniec Triestina 2 : 1 FeralpiSalo detail Pridať k mojim zápasom
16:30 Koniec Fermana Calcio 3 : 1 Renate detail Pridať k mojim zápasom
16:30 Koniec Teramo 2 : 1 Fano detail Pridať k mojim zápasom
18:30 Koniec Bassano 0 : 1 Vicenza detail Pridať k mojim zápasom
20:30 Koniec Padova 0 : 0 Reggiana Pridať k mojim zápasom
Južná Afrika I. lga
niké je tipovanie
14:30 Koniec SuperSport 1 : 1 Cape Town City FC detail Pridať k mojim zápasom
14:30 Koniec Polokwane City 1 : 1 Bidvest detail Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec Platinium 0 : 1 Kaizer Chiefs detail Pridať k mojim zápasom
19:15 Koniec Ajax Cape T. 1 : 0 Chippa Utd. detail Pridať k mojim zápasom
19:15 Koniec Orlando Pir. 1 : 1 AmaZulu detail Pridať k mojim zápasom
Chorvátsko I. liga
niké je tipovanie
15:00 Koniec Dinamo Zagreb 5 : 1 Istra 1961 detail Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec NK Osijek 3 : 0 Rudes detail Pridať k mojim zápasom
Wales I. liga
niké je tipovanie
15:00 Newtown - : - Cardiff Met Uni. 3.23 3.28 2.15 Pridať k mojim zápasom
15:30 Koniec Barry Town FC 1 : 1 Bangor City detail Pridať k mojim zápasom
15:30 Koniec Carmarthen 0 : 0 Llandudno Pridať k mojim zápasom
18:15 Bala Town - : - New Saints 5.11 4.18 1.55 Pridať k mojim zápasom
Francúzsko II. liga
niké je tipovanie
15:00 Koniec AC Ajaccio 1 : 0 Le Havre detail Pridať k mojim zápasom
Alžírsko I. liga
niké je tipovanie
15:00 Koniec US Biskra 2 : 1 Bel Abbes detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Belouizdad 0 : 2 Hussein Dey detail Pridať k mojim zápasom
Francúzsko III. liga
niké je tipovanie
15:00 Koniec Cholet 0 : 1 Aveyron detail Pridať k mojim zápasom
Izrael I. liga
niké je tipovanie
15:00 Koniec Netanya 1 : 2 Bnei Yehuda TA detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Ashdod 1 : 1 Hap. Haifa detail Pridať k mojim zápasom
17:15 Koniec Mac. Haifa 1 : 1 Hapoel Ashkelon detail Pridať k mojim zápasom
19:30 Koniec Beitar J. 3 : 2 H.Raanana detail Pridať k mojim zápasom
India Superliga
niké je tipovanie
15:30 Koniec FC GOA 5 : 2 Kerala Blasters detail Pridať k mojim zápasom
Poľsko I. liga
niké je tipovanie
15:30 Koniec Slask Wr. 2 : 2 Gliwice detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Kielce 0 : 3 Gdynia detail Pridať k mojim zápasom
20:30 Koniec Legia W. 3 : 0 Nieciecza detail Pridať k mojim zápasom
Maďarsko I. liga
niké je tipovanie
15:30 Koniec Haladás 1 : 0 Videoton detail Pridať k mojim zápasom
15:30 Koniec Honvéd Budapešť 1 : 0 Paks detail Pridať k mojim zápasom
15:30 Koniec Balmazújváros 0 : 0 Mezőkővesd-Zsóry Pridať k mojim zápasom
15:30 Koniec Puskas Akadémia 2 : 1 Újpest FC detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Diosgyőr 3 : 2 Debrecen detail Pridať k mojim zápasom
19:30 Koniec Vasas Budapešť 0 : 2 Ferencvaros detail Pridať k mojim zápasom
Cyprus I. liga
niké je tipovanie
16:00 Koniec Ermis Aradippou 1 : 2 DOXA Katokopia detail Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec Pafos FC 0 : 0 Ethnikos Achnas detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Anorthosis 2 : 1 Alki Oroklini detail Pridať k mojim zápasom
Rumunsko I. liga
niké je tipovanie
16:00 Koniec Viitorul Constanta 3 : 0 Concordia Chiajna detail Pridať k mojim zápasom
19:00 Koniec CFR Cluj 1 : 0 Poli Temešvár detail Pridať k mojim zápasom
Škótsko III. liga
niké je tipovanie
16:00 Albion R. - : - Arbroath 2.59 3.51 2.39 Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Ayr 3 : 2 Queens Park detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec East Fife 1 : 1 Stranraer detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Forfar 0 : 2 Alloa detail Pridať k mojim zápasom
Dánsko I. liga
niké je tipovanie
16:00 Koniec FC Helsingör 2 : 1 Lyngby BK detail Pridať k mojim zápasom
Anglicko III. liga
niké je tipovanie
16:00 Koniec Charlton 0 : 1 Portsmouth detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Plymouth 2 : 1 Gillingham detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec MK Dons 1 : 1 Shrewsbury detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Bradford 4 : 3 Rochdale detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Blackpool 1 : 2 Rotherham detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Bury - : - Wimbledon 2.43 2.98 2.83 Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Walsall 1 : 0 Scunthorpe detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Bristol Rov. 3 : 0 Southend detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Peterborouhg 2 : 3 Blackburn detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Wigan 2 : 0 Fleetwood detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Oldham 5 : 1 Northampton detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Oxford 1 : 0 Doncaster detail Pridať k mojim zápasom
Anglicko IV. liga
niké je tipovanie
16:00 Koniec Newport 3 : 3 Carlisle detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Colchester 3 : 1 Exeter detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Morecambe 2 : 0 Coventry detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Chesterfield 2 : 1 Barnet detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Port Vale 2 : 0 Cambridge detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Yeovil 0 : 2 Lincoln detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Grimsby 1 : 0 Forest Green detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Stevenage 0 : 0 Wycombe detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Crawley 2 : 0 Mansfield detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Cheltenham 1 : 0 Crewe detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Luton 1 : 1 Notts C. detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Accrington - : - Swindon 2.14 3.21 3.21 Pridať k mojim zápasom
Rakúsko I. liga
niké je tipovanie
16:00 Koniec Rapid Viedeň 2 : 2 Mattersburg detail Pridať k mojim zápasom
18:30 Koniec Sturm Graz 3 : 2 St. Pölten detail Pridať k mojim zápasom
18:30 Koniec LASK Linz 2 : 1 Admira Wacker detail Pridať k mojim zápasom
Škótsko I. liga
niké je tipovanie
16:00 Koniec Hearts 1 : 0 Motherwell detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Hamilton 0 : 1 St. Johnstone detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Kilmarnock 5 : 1 Partick Thistle detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Gl. Rangers 2 : 1 Ross Cpunty detail Pridať k mojim zápasom
Škótsko II. liga
niké je tipovanie
16:00 Koniec Brechin 1 : 2 St. Mirren detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Dumbarton - : - Livingston 3.41 3.15 2.09 Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Dunfermline 2 : 5 Q. of South detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Inverness CT - : - Falkirk 1.93 3.30 3.71 Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Morton 0 : 2 Dundee Utd. detail Pridať k mojim zápasom
Škótsko IV. liga
niké je tipovanie
16:00 Koniec Elgin 1 : 1 Edinburgh City detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Montrose 3 : 0 Berwick detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Peterhead - : - Clyde 1.50 4.39 5.16 Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Stenhousem. 1 : 3 Annan detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Stirling - : - Cowdenbeath 1.72 3.69 4.20 Pridať k mojim zápasom
Maroko 1. liga
niké je tipovanie
16:00 Koniec Ittihad Tanger 1 : 0 Rapide Oued Zem Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec OCS Safi 1 : 1 Chabab Atlas Khenifra Pridať k mojim zápasom
Čile I. liga, Torneo Transicion
niké je tipovanie
16:00 Koniec Deportes Temuco 1 : 1 U. de Conception detail Pridať k mojim zápasom
21:30 Koniec Espanola 2 : 0 Everton VM detail Pridať k mojim zápasom
21:30 Koniec U. de Chile 1 : 0 Iquique detail Pridať k mojim zápasom
21:30 Koniec Huachipato 0 : 3 Colo Colo detail Pridať k mojim zápasom
Portugalsko I. liga
niké je tipovanie
17:00 Koniec Aves 0 : 1 Tondela detail Pridať k mojim zápasom
19:15 Koniec Benfica 3 : 1 Estoril detail Pridať k mojim zápasom
21:30 Koniec Boavista Porto 1 : 3 Sporting detail Pridať k mojim zápasom
Belgicko 1. divízia B, 1. etapa
niké je tipovanie
17:00 Koniec Westerlo 1 : 0 Oud-Heverlee Pridať k mojim zápasom
20:30 Koniec St. Gilloise 1 : 0 Lierse Pridať k mojim zápasom
Francúzsko I. liga
niké je tipovanie
17:00 Koniec Paris St.G. 3 : 1 Lille detail Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec Guingamp 4 : 0 Dijon detail Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec Toulouse 2 : 0 Caen detail Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec Metz 1 : 1 Rennes detail Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec Monaco 3 : 2 Troyes detail Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec Angers 1 : 1 Montpellier detail Pridať k mojim zápasom
Belgicko I. liga
niké je tipovanie
18:00 Koniec KV Oostende 0 : 1 KV Mechelen detail Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec KRC Genk 1 : 1 Eupen detail Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec R. Antwerp 1 : 0 Mouscron-Peruwelz detail Pridať k mojim zápasom
20:30 Koniec Gent 2 : 1 Kortrijk detail Pridať k mojim zápasom
Holandsko I. liga
niké je tipovanie
18:30 Koniec Heerenveen 2 : 2 VVV Venlo detail Pridať k mojim zápasom
19:45 Koniec Alkmaar 5 : 0 Heracles detail Pridať k mojim zápasom
19:45 Koniec Excelsior 1 : 2 FC Zwolle detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec FC Twente 2 : 3 Den Haag detail Pridať k mojim zápasom
Švajčiarsko I. liga
niké je tipovanie
19:00 Koniec Basel 3 : 0 St. Gallen detail Pridať k mojim zápasom
19:00 Koniec Sion 2 : 3 Thun detail Pridať k mojim zápasom
Švajčiarsko II. liga
niké je tipovanie
19:00 Koniec Chiasso 0 : 1 Vaduz detail Pridať k mojim zápasom
USA MLS, playoff
niké je tipovanie
22:00 Koniec Toronto 2 : 0 Seattle detail Pridať k mojim zápasom
Guatemala I. liga, playoff
niké je tipovanie
22:00 Koniec Antigua GFC 1 : 0 Cobán Imperial Pridať k mojim zápasom
Uruguaj Primera Division, Relegation Playoff
niké je tipovanie
22:00 Koniec El Tanque Sisley 3 : 2 Sud América detail Pridať k mojim zápasom
Argentína pohár
niké je tipovanie
23:15 Koniec River Plate 2 : 1 A. Tucuman detail Pridať k mojim zápasom