Futbalové výsledky

Anglicko I. liga
niké je tipovanie
14:30 Koniec Newcastle 0 : 2 Tottenham detail Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec Manch. Utd. 4 : 0 West Ham detail Pridať k mojim zápasom
Slovensko I. liga
niké je tipovanie
18:30 Koniec Slovan Bratislava 1 : 1 Dun. Streda detail Pridať k mojim zápasom
Česká republika I. liga
niké je tipovanie
16:00 Koniec FK Teplice 1 : 1 FK Jablonec detail Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec Karviná 1 : 1 Mladá Boleslav detail Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec Dukla Praha 1 : 0 FC Zlín detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Slovan Liberec 1 : 1 Sparta Praha detail Pridať k mojim zápasom
Anglicko II. liga
niké je tipovanie
14:30 Koniec Norwich 1 : 3 Sunderland detail Pridať k mojim zápasom
Česká republika II. liga
niké je tipovanie
15:00 Koniec Baník Sokolov 3 : 3 MAS Táborsko detail Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec FK Varnsdorf 2 : 3 Č. Budějovice detail Pridať k mojim zápasom
Brazília II. liga
niké je tipovanie
00:00 Koniec Figueirense 1 : 1 Goiás EC detail Pridať k mojim zápasom
00:00 Koniec Oeste SP 1 : 3 Paysandu PA detail Pridať k mojim zápasom
Brazília I. liga
niké je tipovanie
00:00 Koniec EC Vitória BA 0 : 1 Avaí detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Sao Paulo FC 3 : 2 Cruzeiro MG detail Pridať k mojim zápasom
21:00 Koniec Vasco da Gama 1 : 1 Palmeiras detail Pridať k mojim zápasom
21:00 Koniec Atlético MG 2 : 0 Flamengo RJ detail Pridať k mojim zápasom
21:00 Koniec Sport Recife 0 : 0 Ponte Preta detail Pridať k mojim zápasom
USA MLS
niké je tipovanie
00:00 Koniec Toronto 4 : 1 Portland detail Pridať k mojim zápasom
01:00 Koniec D.C. United 0 : 1 Salt Lake detail Pridať k mojim zápasom
01:30 Koniec Columbus 3 : 1 Chicago detail Pridať k mojim zápasom
01:30 Koniec New York 3 : 1 Orlando detail Pridať k mojim zápasom
02:00 Koniec Dallas 0 : 0 Colorado detail Pridať k mojim zápasom
02:00 Koniec Philadelphia 0 : 3 Montreal detail Pridať k mojim zápasom
02:00 Koniec New England 1 : 0 Vancouver detail Pridať k mojim zápasom
03:00 Koniec Houston 3 : 0 San Jose detail Pridať k mojim zápasom
05:00 Koniec LA Galaxy 0 : 2 New Your City FC detail Pridať k mojim zápasom
Mexiko I. liga
niké je tipovanie
00:00 Koniec Querétaro 2 : 1 Monarcas Morelia detail Pridať k mojim zápasom
00:00 Koniec Cruz Azul 0 : 0 Deportivo Toluca detail Pridať k mojim zápasom
02:00 Koniec Monterrey 4 : 1 Guadalajara Chivas detail Pridať k mojim zápasom
02:06 Koniec CF Pachuca 2 : 1 Tigres UANL detail Pridať k mojim zápasom
04:00 Koniec Necaxa 0 : 3 Club León detail Pridať k mojim zápasom
19:00 Koniec Pumas UNAM 2 : 0 Lobos BUAP detail Pridať k mojim zápasom
Čile Primera B, Torneo Transicion
niké je tipovanie
00:00 Koniec Puerto Montt 2 : 4 Iberia Pridať k mojim zápasom
01:00 Koniec La Serena 0 : 1 La Calera Pridať k mojim zápasom
02:30 Koniec Union San Felipe 1 : 1 Magallanes Pridať k mojim zápasom
20:30 Koniec Deportes Valdivia 0 : 0 Cobreloa Pridať k mojim zápasom
20:30 Koniec Santiago Morning 1 : 1 Barnechea Pridať k mojim zápasom
20:30 Koniec Nublense 1 : 0 Rangers Talca Pridať k mojim zápasom
21:00 Koniec Deportes Copiato 2 : 1 Cobresal Pridať k mojim zápasom
22:00 Koniec SM Arica 2 : 1 Coquimbo Pridať k mojim zápasom
Čile I. liga, Torneo Transicion
niké je tipovanie
00:00 Koniec U. Catolica(Chile) 1 : 1 Everton VM detail Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec CD San Luis 2 : 0 U. de Chile detail Pridať k mojim zápasom
20:30 Koniec U. de Conception 0 : 0 Antofagasta Pridať k mojim zápasom
23:00 Koniec Audax 1 : 3 Iquique detail Pridať k mojim zápasom
Kolumbia I. liga
niké je tipovanie
00:30 Koniec Rionegro Águilas 2 : 2 Once Caldas detail Pridať k mojim zápasom
01:00 Koniec Junior Barranquila 2 : 0 Envigado FC detail Pridať k mojim zápasom
02:45 Koniec La Equidad 0 : 1 Millonarios detail Pridať k mojim zápasom
20:30 Koniec Indepediente Santa Fe 0 : 1 Tigres FC detail Pridať k mojim zápasom
22:30 Koniec Jaguares Cordoba 0 : 1 Nacional Medellin detail Pridať k mojim zápasom
USA United Soccer League
niké je tipovanie
01:00 Koniec Richmond Kickers 0 : 1 Orlando City B Pridať k mojim zápasom
01:00 Koniec Ottawa Fury FC 3 : 1 Charlotte Independence Pridať k mojim zápasom
01:00 Koniec Harrisburg Islanders 0 : 3 Pittsburgh Riverhounds Pridať k mojim zápasom
01:00 Koniec Charleston Battery 1 : 1 New York RB II Pridať k mojim zápasom
01:30 Koniec Louisville City 5 : 0 FC Cincinnati Pridať k mojim zápasom
02:30 Koniec Tulsa Roughnecks 2 : 1 Oklahoma City Energy Pridať k mojim zápasom
02:30 Koniec Swope Park Rangers 1 : 1 Orange County Blues Pridať k mojim zápasom
02:30 Koniec Rio Grande 1 : 1 Arizona Utd. Pridať k mojim zápasom
03:00 Koniec Real Monarchs SLC 2 : 0 Colorado Switchbacks Pridať k mojim zápasom
04:30 Koniec Reno 1868 FC 2 : 0 San Antonio FC Pridať k mojim zápasom
23:00 Koniec Bethlehem Steel 3 : 1 FC Toronto II Pridať k mojim zápasom
23:00 Koniec Portland Timbers 2 0 : 1 Sacramento Republic Pridať k mojim zápasom
USA Národná liga, ženy
niké je tipovanie
01:30 Koniec Orlando Pride 5 : 0 Sky Blue FC Pridať k mojim zápasom
02:00 Koniec Chicago Red St. 2 : 3 Portland Thorns Pridať k mojim zápasom
USA Severoamerická liga, jesenná časť
niké je tipovanie
01:30 Koniec Carolina 2 : 2 Jacksonville Armada detail Pridať k mojim zápasom
01:30 Koniec Puerto Rico FC 0 : 0 San Francisco Deltas Pridať k mojim zápasom
01:30 Koniec Miami FC 3 : 1 Indy Eleven detail Pridať k mojim zápasom
Kostarika I. liga
niké je tipovanie
03:00 Koniec Municipal Liberia 4 : 1 Guadalupe FC detail Pridať k mojim zápasom
19:00 Koniec Alajuelense 0 : 1 Herediano detail Pridať k mojim zápasom
19:00 Koniec Cartagines 0 : 0 Santos de Guapiles Pridať k mojim zápasom
19:00 Koniec Perez Zeledon 3 : 1 Carmelita detail Pridať k mojim zápasom
21:30 Koniec Limon FC 3 : 1 Saprissa detail Pridať k mojim zápasom
23:00 Koniec FC UCR 1 : 2 AD Municipal Grecia detail Pridať k mojim zápasom
Guatemala I. liga
niké je tipovanie
04:00 Koniec Petapa 1 : 0 Guastatoya Pridať k mojim zápasom
19:00 Koniec Deportivo Sanarate 2 : 0 Suchitepequez Pridať k mojim zápasom
19:30 Koniec Antigua GFC 2 : 0 Xelajú MC Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec Marquense 1 : 0 Siquinala FC Pridať k mojim zápasom
22:00 Koniec Cobán Imperial 1 : 0 Malacateco Pridať k mojim zápasom
Japonsko I. liga
niké je tipovanie
06:00 Koniec Sapporo 1 : 1 Kofu detail Pridať k mojim zápasom
11:00 Koniec Shimizu 1 : 4 Kashiwa detail Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Gamba O. 0 : 2 Iwata detail Pridať k mojim zápasom
12:00 Koniec Sendai 1 : 0 Hiroshima detail Pridať k mojim zápasom
12:00 Koniec Omiya 1 : 0 Niigata detail Pridať k mojim zápasom
12:00 Koniec FC Tokio 1 : 0 Kobe detail Pridať k mojim zápasom
12:00 Koniec Kawasaki 3 : 1 Kashima detail Pridať k mojim zápasom
12:00 Koniec Yokohama FM 1 : 0 Tosu detail Pridať k mojim zápasom
Indonézia I. liga
niké je tipovanie
08:30 Koniec Perseru Serui 1 : 1 Bhayangkara Surabaya United Pridať k mojim zápasom
10:00 Koniec Pusamania Borneo 1 : 0 PS Tni Pridať k mojim zápasom
13:30 Koniec P.P. Samarinda 5 : 2 Madura United Pridať k mojim zápasom
Rusko Juniorská liga
niké je tipovanie
09:00 Koniec FK Krasnodar jun. 2 : 1 Perm jun. detail Pridať k mojim zápasom
11:00 Koniec St. Petersburg jun. 2 : 1 Achmat Groznyj jun. detail Pridať k mojim zápasom
14:30 Koniec Arsenal Tula jun. 2 : 0 Jekaterinburg jun. detail Pridať k mojim zápasom
Turecko Amatéri I. liga do 21 rokov
niké je tipovanie
09:00 Koniec Yeni Malatyaspor 1 : 1 Osmanlispor FK Pridať k mojim zápasom
15:30 Koniec Trabzonspor 3 : 1 Atiker Konyaspor 1922 Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Besiktas 1 : 0 Antalyaspor Pridať k mojim zápasom
Čína I. liga
niké je tipovanie
09:30 Koniec Guizhou Fc 2 : 0 Guangzhou R&F detail Pridať k mojim zápasom
10:00 Koniec Changchun 1 : 1 Yanbian detail Pridať k mojim zápasom
13:35 Koniec Guangzhou 2 : 1 Henan detail Pridať k mojim zápasom
13:35 Koniec Beijing G. 4 : 0 Liaoning detail Pridať k mojim zápasom
13:35 Koniec Sh. SIPG 3 : 2 Chongqing detail Pridať k mojim zápasom
Rusko I. liga
niké je tipovanie
10:00 Koniec SKA Chabarovsk 1 : 1 Rubin Kazaň detail Pridať k mojim zápasom
16:30 Koniec Lokomotiv Moskva 0 : 2 FK Tosno detail Pridať k mojim zápasom
19:00 Koniec St. Petersburg 4 : 0 Achmat Groznyj detail Pridať k mojim zápasom
19:00 Koniec FK Krasnodar 1 : 1 Amkar Perm detail Pridať k mojim zápasom
Južná Kórea Challenge
niké je tipovanie
12:00 Koniec Suwon City 0 : 4 Ansan Greeners Pridať k mojim zápasom
12:00 Koniec Daejeon 0 : 0 Busan Pridať k mojim zápasom
Južná Kórea Classic
niké je tipovanie
12:00 Koniec Gangwon 0 : 2 Jeju Utd. Pridať k mojim zápasom
12:00 Koniec Ulsan H. 1 : 1 Pohang St. Pridať k mojim zápasom
12:00 Koniec Gwangju 0 : 1 Daegu Pridať k mojim zápasom
Portugalsko II. liga
niké je tipovanie
12:15 Koniec Arouca 2 : 2 Porto B detail Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec Gil Vicente 1 : 2 CD Cova Piedade detail Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec Leixoes 2 : 1 Varzim detail Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec St. Clara 2 : 1 Covilha detail Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec Uniao M. 2 : 0 Real Sporte detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Benfica B 2 : 2 Nacional detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Guimaraes B 0 : 0 Oliveirense Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Penafiel 1 : 1 Famalicao detail Pridať k mojim zápasom
Holandsko I. liga
niké je tipovanie
12:30 Koniec FC Zwolle 4 : 2 Roda Kerkrade detail Pridať k mojim zápasom
14:30 Koniec Feyenoord 2 : 1 FC Twente detail Pridať k mojim zápasom
14:30 Koniec Tilburg 1 : 2 Excelsior detail Pridať k mojim zápasom
16:45 Koniec Groningen 3 : 3 Heerenveen detail Pridať k mojim zápasom
Švajčiarsko pohár
niké je tipovanie
13:00 FC Granichen - : - Sion Pridať k mojim zápasom
14:30 FC Chippis - : - Zürich Pridať k mojim zápasom
14:30 FC Wettswil-Bonstetten - : - Basel Pridať k mojim zápasom
14:30 Kreuzlingen - : - Rapperswil Pridať k mojim zápasom
14:30 Munsingen - : - Dudingen Pridať k mojim zápasom
15:00 FC Ruti - : - Schaffhausen Pridať k mojim zápasom
15:00 Romontois - : - Grasshoppers Pridať k mojim zápasom
15:00 FC Beroche-Gorgier - : - FC Kosova Zurich Pridať k mojim zápasom
15:00 Bulle - : - Juventus Zürich Pridať k mojim zápasom
15:00 FC Wyler - : - Locarno Pridať k mojim zápasom
15:30 Echallens - : - Aarau Pridať k mojim zápasom
16:00 FC Baden - : - St. Gallen Pridať k mojim zápasom
16:30 FC Gambarogno-Contone - : - Winterthur Pridať k mojim zápasom
Dánsko 2. divízia, Skupina 2
niké je tipovanie
13:00 Koniec Avarta 2 : 1 Dalum detail Pridať k mojim zápasom
Nórsko Toppserien ženy
niké je tipovanie
13:00 Koniec Sandviken 1 : 1 Medkila detail Pridať k mojim zápasom
Dánsko I. liga
niké je tipovanie
13:00 Koniec Midtjylland 4 : 3 Nordsjaelland detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Randers FC 0 : 0 Bröndby KOdaň detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Aarhus GF 0 : 0 Odense BK detail Pridať k mojim zápasom
Nórsko 2. divízia, skupina 1
niké je tipovanie
13:00 Koniec Skeid Oslo 0 : 1 Asker Pridať k mojim zápasom
15:30 Koniec Ham Kam 3 : 0 Finnsnes Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Raufoss 6 : 2 Brumundal Pridať k mojim zápasom
Turecko Amatéri II. liga do 21 rokov
niké je tipovanie
13:00 Elazigspor - : - Altinordu Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Samsunspor 1 : 2 Gazisehir Gaziantep FK Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Boluspor 6 : 1 Giresunspor Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Gaziantepspor 3 : 2 Umraniyespor U21 Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Balikesirspor 3 : 3 Adana Demirspor Pridať k mojim zápasom
Írsko pohár
niké je tipovanie
13:00 Koniec Bluebell 3 : 0 Sheriff Yc detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Evergreen 0 : 4 Drogheda detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Killester 9 : 10 Galway FC detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Portmarnock 0 : 2 St. Patricks detail Pridať k mojim zápasom
19:30 Koniec Dundalk 4 : 0 Derry detail Pridať k mojim zápasom
Kazachstan I. liga
niké je tipovanie
13:00 Koniec Okžetpes Kokšetau 0 : 1 Kairat Almaty detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec FK Atyrau 0 : 0 Irtyš Pavlodar Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec FK Taraz 0 : 1 Akžayik Uralsk Pridať k mojim zápasom
Čína II. liga
niké je tipovanie
13:30 Koniec Dalian Transcendence 1 : 1 X. Tianshan Leopard detail Pridať k mojim zápasom
13:35 Koniec Hangzhou 1 : 0 Baoding Rongda detail Pridať k mojim zápasom
Bielorusko I. liga
niké je tipovanie
13:45 Koniec Dinamo Minsk 1 : 0 Torpedo Žodino detail Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec Slavia Mozyr 1 : 1 FK Gomel detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Š. Soligorsk 3 : 0 FC Minsk detail Pridať k mojim zápasom
Dánsko II. liga
niké je tipovanie
13:45 Koniec Thisted FC 1 : 3 Fredericia detail Pridať k mojim zápasom
13:45 Koniec Esbjerg FB 1 : 2 Vejle detail Pridať k mojim zápasom
13:45 Koniec Koge 0 : 0 Vendsyssel Pridať k mojim zápasom
13:45 Koniec Brabrand 1 : 0 Fremad Amager detail Pridať k mojim zápasom
13:45 Koniec Nyköbing FC 4 : 2 Viborg FF detail Pridať k mojim zápasom
13:45 Koniec Roskilde 3 : 1 Skive detail Pridať k mojim zápasom
Litva I. Liga
niké je tipovanie
14:00 Koniec Stumbras Kaunas 0 : 3 Atlantas detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec FK Jonava 1 : 3 Utenis Utena detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Suduva - : - FK Zalgiris Kaunas Pridať k mojim zápasom
Nemecko Amatéri IV. liga Sever
niké je tipovanie
14:00 Koniec Altona 93 1 : 2 VfB Oldenburg detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec VfV Hildesheim 0 : 2 Hamburger SV II detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Egestorf/Langreder - : - St. Pauli II Pridať k mojim zápasom
15:30 Koniec E. Braunschweig II 1 : 1 Hannover II detail Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec VfB Lübeck 2 : 0 BSV Rehden detail Pridať k mojim zápasom
Rusko II. liga
niké je tipovanie
14:00 Koniec Tom Tomsk 1 : 3 Jarosľavľ detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Olimpiec NN. 1 : 2 FK Ťumeň detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Avangard Kursk 0 : 4 Krasnojarsk detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec FK Tambov 2 : 1 Volgograd detail Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec Samara 2 : 0 Din. St. Petersburg detail Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec Zenit Petersburg 2 2 : 0 Kaliningrad detail Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec Fakel Voronež 0 : 3 Spartak 2 Moskva detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec FK Chimki 0 : 1 Astrachan detail Pridať k mojim zápasom
19:00 Koniec Kuban Krasnodar 4 : 1 Orenburg detail Pridať k mojim zápasom
Belgicko I. liga
niké je tipovanie
14:30 Koniec R. Antwerp 3 : 5 KRC Genk detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Charleroi 2 : 0 Anderlecht detail Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec St. Truiden 1 : 0 Standart Liege detail Pridať k mojim zápasom
Lotyšsko I. liga
niké je tipovanie
15:00 Koniec FK Jelgava 1 : 2 Spartaks Jürmala detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec FC Riga 4 : 0 Metta/LU detail Pridať k mojim zápasom
Nórsko I. divízia
niké je tipovanie
15:00 Koniec Elverum 0 : 4 Bodo/Glimt detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Mjondalen 2 : 0 Tromsdalen detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Arendal 0 : 3 Strommen detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Kongsvinger 6 : 1 Jerv detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Ranheim 3 : 4 Ullens./Kisa detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Start 2 : 0 Floro detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Sandnes 3 : 3 Asane detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Fredrikstad 0 : 0 Levanger detail Pridať k mojim zápasom
Švédsko II. liga
niké je tipovanie
15:00 Koniec Varbergs 1 : 1 Brommapojk. detail Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec Värnamo 1 : 1 Dalkurd detail Pridať k mojim zápasom
Švédsko I. liga
niké je tipovanie
15:00 Koniec AIK Stocholm 1 : 1 Athletic FC detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Hammarby 2 : 2 Östersunds detail Pridať k mojim zápasom
17:30 Koniec Norrköping 0 : 1 Djurgarden detail Pridať k mojim zápasom
17:30 Koniec Jönköpings S. 1 : 2 Örebro detail Pridať k mojim zápasom
Francúzsko I. liga
niké je tipovanie
15:00 Koniec Strasbourg 3 : 0 Lille detail Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec Dijon 1 : 4 Monaco detail Pridať k mojim zápasom
21:00 Koniec Guingamp 0 : 3 Paris St.G. detail Pridať k mojim zápasom
Nemecko pohár
niké je tipovanie
15:30 Koniec 1860 München 1 : 2 Ingolstad detail Pridať k mojim zápasom
15:30 Koniec Osnabrück 3 : 1 Hamburg detail Pridať k mojim zápasom
15:30 Koniec 1. FC Saarbrücken 1 : 2 Union Berlin detail Pridať k mojim zápasom
15:30 Koniec Kontingent 2 : 5 Bochum detail Pridať k mojim zápasom
15:30 Koniec Norderstedt 0 : 1 Wolfsburg detail Pridať k mojim zápasom
15:30 Koniec Bonner SC 2 : 6 Hannover detail Pridať k mojim zápasom
15:30 Koniec Schweinfurt 05 2 : 1 Sandhausen detail Pridať k mojim zápasom
15:30 Koniec SV Morlautern 0 : 5 Gr. Fürth detail Pridať k mojim zápasom
15:30 Koniec SF Dorfmerkingen 0 : 5 RB Leipzig detail Pridať k mojim zápasom
18:30 Koniec Magdeburg 2 : 0 Augsburg detail Pridať k mojim zápasom
18:30 Koniec Energie Cottbus 5 : 6 Stuttgart detail Pridať k mojim zápasom
18:30 Koniec Wiesbaden 2 : 0 Aue detail Pridať k mojim zápasom
Poľsko I. liga
niké je tipovanie
15:30 Koniec Gornik Z. 1 : 1 Gdynia detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Kielce 2 : 3 J. Bialystok detail Pridať k mojim zápasom
Fínsko I. liga
niké je tipovanie
16:00 Koniec Jyväskylä 2 : 1 PS Kemi detail Pridať k mojim zápasom
Belgicko II. liga
niké je tipovanie
16:00 Koniec Lierse 2 : 2 KFCO Wilrijk Pridať k mojim zápasom
Gruzínsko I. liga
niké je tipovanie
16:00 Koniec Chikhura Sachkhere 2 : 1 Dinamo Batumi Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec FC Shuqura 3 : 2 Kolkheti Poti Pridať k mojim zápasom
Nórsko 2. divízia, skupina 2
niké je tipovanie
16:00 Koniec Notodden 2 : 1 Vard Haugesund Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Hodd 2 : 3 Bryne Pridať k mojim zápasom
Anglicko III. liga
niké je tipovanie
16:00 Koniec Wigan 4 : 1 Bury detail Pridať k mojim zápasom
Ukrajina I. liga
niké je tipovanie
16:00 Koniec Mariupol 3 : 0 Karp. Ľvov detail Pridať k mojim zápasom
18:30 Koniec Ol. Doneck 1 : 0 Čern. Odesa detail Pridať k mojim zápasom
Rumunsko I. liga
niké je tipovanie
16:30 Koniec CSU Craiova 1 : 0 FC Botosani detail Pridať k mojim zápasom
19:00 Koniec CSMS Iasi 2 : 1 Dinamo Bukurešť detail Pridať k mojim zápasom
Rakúsko I. liga
niké je tipovanie
16:30 Koniec Admira Wacker 3 : 1 Rapid Viedeň detail Pridať k mojim zápasom
Bosna a Hercegovina I .liga
niké je tipovanie
16:30 Koniec Čelik Zenica 3 : 0 Radnik Bijeljina detail Pridať k mojim zápasom
17:30 Koniec NK GOŠK 2 : 1 Široki Brijeg detail Pridať k mojim zápasom
17:30 Koniec Mladost Doboj 1 : 1 FK Sarajevo detail Pridať k mojim zápasom
Portugalsko I. liga
niké je tipovanie
17:00 Koniec Ferreira 2 : 2 Aves detail Pridať k mojim zápasom
19:00 Koniec Braga 2 : 1 Portimonense detail Pridať k mojim zápasom
21:15 Koniec Tondela 0 : 1 FC Porto detail Pridať k mojim zápasom
Moldavsko I. liga
niké je tipovanie
17:00 Koniec FC Spicul Chiscareni 0 : 1 Dacia Kišinev Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Zimbru Kišiňov 1 : 0 FC Zaria Balti Pridať k mojim zápasom
Poľsko II. liga
niké je tipovanie
17:00 Koniec Chrobry Glogow 1 : 0 Tychy detail Pridať k mojim zápasom
19:00 Koniec Stal Mielec 1 : 0 Grudziadz detail Pridať k mojim zápasom
19:47 Koniec Wigry Suwalki 0 : 0 Leczna Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec Sosnowiec 1 : 0 Pogon Siedlce detail Pridať k mojim zápasom
Azerbajdžan I. liga
niké je tipovanie
17:00 Koniec Zira IK 2 : 1 Sabayil detail Pridať k mojim zápasom
19:00 Koniec Sumgayit 2 : 1 FK Kapaz detail Pridať k mojim zápasom
Srbsko I. liga
niké je tipovanie
17:00 Koniec CZ Beograd 3 : 1 FK Backa BP detail Pridať k mojim zápasom
17:30 Koniec Zemun 2 : 0 Čukarički detail Pridať k mojim zápasom
19:00 Koniec Vojvodina 0 : 1 Partizan Beograd detail Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec Napredak 3 : 1 Borac Čačak detail Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec Radnički Niš 2 : 0 Rad Beograd detail Pridať k mojim zápasom
Macedónsko I. liga
niké je tipovanie
17:00 Koniec Pobeda Junior Prilep 1 : 2 FK Pelister detail Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec Kratovo 1 : 0 FK Skopje detail Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec KF Shkupi Skopje 1 : 1 Akademija Pandev detail Pridať k mojim zápasom
Taliansko Séria C Pohár, Skupina D
niké je tipovanie
17:00 Koniec Modena 1 : 1 Pistoiese Pridať k mojim zápasom
Taliansko Séria C Pohár, Skupina A
niké je tipovanie
17:00 Koniec Cuneo 1 : 2 Monza Pridať k mojim zápasom
Bulharsko I. liga
niké je tipovanie
17:45 Koniec Beroe 1 : 1 Bot. Plovdiv detail Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec Levski S. 2 : 0 FC Dunav Ruse detail Pridať k mojim zápasom
Rakúsko Amatéri Regionálna liga, stred
niké je tipovanie
18:00 Koniec Wac (A) 2 : 2 ATSV Stadl-Paura Pridať k mojim zápasom
Taliansko Séria C Pohár, Skupina B
niké je tipovanie
18:00 Koniec A.C. Mestre 3 : 0 Sudtirol Pridať k mojim zápasom
Taliansko pohár
niké je tipovanie
18:00 Koniec Genoa 2 : 1 Cesena Pridať k mojim zápasom
20:30 Koniec Verona 3 : 1 Avellino Pridať k mojim zápasom
Slovinsko I. liga
niké je tipovanie
18:00 Koniec Krsko Posavlje 2 : 2 NK Ankaran detail Pridať k mojim zápasom
Nórsko Elitserien
niké je tipovanie
18:00 Koniec Haugesund 2 : 2 Stabaek detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Aalesund 1 : 1 Viking detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Brann 2 : 0 Odd BK detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Kristiansund 2 : 2 Sarpsborg detail Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec Strömgodset 3 : 1 Lilleström detail Pridať k mojim zápasom
Taliansko Séria C Pohár, Skupina C
niké je tipovanie
18:00 Koniec Santarcangelo 0 : 2 Fano Pridať k mojim zápasom
Wales I. liga
niké je tipovanie
18:15 Koniec Barry Town FC 1 : 1 Aberstwyth detail Pridať k mojim zápasom
Ekvádor I. liga
niké je tipovanie
18:30 Koniec LDU Quito 3 : 1 Ind. Del Valle detail Pridať k mojim zápasom
19:00 Koniec Clan Juvenil 0 : 2 Barcelona SC detail Pridať k mojim zápasom
21:30 Koniec Deportivo Cuenca 1 : 1 Delfin SC detail Pridať k mojim zápasom
Turecko II. liga
niké je tipovanie
18:30 Koniec Boluspor 2 : 2 Giresunspor detail Pridať k mojim zápasom
18:30 Koniec Samsunspor 0 : 0 Gaziantep BLD Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Gaziantep 0 : 3 Ümraniyespor detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Balikesirspor 2 : 2 Adana Demir detail Pridať k mojim zápasom
Kolumbia Primera B, Clausura
niké je tipovanie
18:30 Koniec Universitario Popayan 0 : 0 Depor FC Pridať k mojim zápasom
22:30 Koniec Union Magdalena 1 : 1 Barranquilla FC Pridať k mojim zápasom
23:00 Koniec Orsomarso 0 : 0 Cucuta Deportivo Pridať k mojim zápasom
Chorvátsko I. liga
niké je tipovanie
19:00 Koniec Cibalia Vin. 3 : 0 Rudes detail Pridať k mojim zápasom
Turecko I. liga
niké je tipovanie
19:00 Koniec Trabzonspor 2 : 1 Konyaspor detail Pridať k mojim zápasom
19:00 Koniec Malatya Bld 3 : 1 Osmanlispor detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Besiktas 2 : 0 Antalya detail Pridať k mojim zápasom
Medzinárodné klubové Priateľské zápasy
niké je tipovanie
19:30 Koniec Celta Vigo 4 : 1 AS Roma detail Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec Badalona 2 : 0 FC Santfeliuenc Pridať k mojim zápasom
Peru I. liga
niké je tipovanie
20:00 Koniec Union Comercio 2 : 2 Sporting Cristal detail Pridať k mojim zápasom
22:30 Koniec Alianza Atlético 0 : 0 UTC Cajamarca Pridať k mojim zápasom
22:30 Koniec Comerciantes Unidos 0 : 0 Alianza Lima Pridať k mojim zápasom
22:30 Koniec San Martin 2 : 2 Real Garcilaso detail Pridať k mojim zápasom
Taliansko Séria C Pohár, Skupina L
niké je tipovanie
20:30 Koniec Catania 3 : 2 Sicula Leonzio Pridať k mojim zápasom
Taliansko Séria C Pohár, Skupina E
niké je tipovanie
20:30 Koniec Prato 1 : 1 Robur Siena Pridať k mojim zápasom
Taliansko Séria C Pohár, Skupina H
niké je tipovanie
20:30 Koniec Bisceglie 4 : 1 SS Monopoli 1966 Pridať k mojim zápasom
Taliansko Superpohár
niké je tipovanie
20:45 Koniec Juventus 2 : 3 Lazio detail Pridať k mojim zápasom
Paraguaj I. liga
niké je tipovanie
21:00 Koniec Club Guaraní 3 : 2 Deportivo Capiata detail Pridať k mojim zápasom
23:10 Koniec Sportivo Luqueno 1 : 1 Olimpia Asuncion detail Pridať k mojim zápasom
Španielsko Superpohár
niké je tipovanie
22:00 Koniec Barcelona 1 : 3 Real Madrid detail Pridať k mojim zápasom