Futbalové výsledky

Anglicko II. liga
niké je tipovanie
20:45 Koniec Hull 2 : 3 Wolves detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Leeds 0 : 0 Fulham detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Middlesbrough 2 : 0 Burton detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Millwall 3 : 4 Ipswich detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Barnsley 2 : 1 Nottingham detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Birmingham 0 : 0 Bolton detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Brentford 2 : 2 Bristol detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Cardiff 2 : 0 Sheff. Utd. detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Derby 1 : 0 Preston detail Pridať k mojim zápasom
21:00 Koniec Reading 2 : 1 Aston Villa detail Pridať k mojim zápasom
Brazília I. liga
niké je tipovanie
01:00 Koniec Santos SP 0 : 0 Fluminense detail Pridať k mojim zápasom
Kolumbia Primera B, Clausura
niké je tipovanie
01:00 Koniec Real Cartagena 1 : 0 Llaneros FC Pridať k mojim zápasom
03:00 Koniec Deportes Quindio 1 : 3 Boyaca Chico Pridať k mojim zápasom
Paraguaj I. liga
niké je tipovanie
01:10 Koniec Cerro Porteno 1 : 1 Libertad Asuncion detail Pridať k mojim zápasom
Argentína pohár
niké je tipovanie
02:10 Koniec Boca Juniors 5 : 0 Gimnasia Y Tiro de Salta Pridať k mojim zápasom
23:00 Koniec San Lorenzo 5 : 3 Cipolletti Pridať k mojim zápasom
Ekvádor I. liga
niké je tipovanie
03:00 Koniec CS Emelec 2 : 0 Fuerza Amarilla detail Pridať k mojim zápasom
Indonézia I. liga
niké je tipovanie
10:00 Koniec Persija Jakarta (Isl) 2 : 2 PSM Makassar Pridať k mojim zápasom
Rakúsko Amatéri Regionálna liga, západ
niké je tipovanie
10:30 Koniec SV Worgl 2 : 2 Wacker Innsbruck II Pridať k mojim zápasom
11:00 Koniec FC Hard 3 : 1 Hohenems Pridať k mojim zápasom
15:30 Koniec FC Alberschwende 0 : 4 SV Grödig Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Altach II 5 : 0 St.Johann Pridať k mojim zápasom
17:30 Koniec FC Anif 0 : 1 FC Kitzbühel Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Dornbirn 6 : 1 Seekirchen Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec SC Schwaz 0 : 3 SV Wals-Grünau Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec P. Saalfelden 0 : 5 FC Kufstein Pridať k mojim zápasom
Nemecko Amatéri IV. liga Bayern
niké je tipovanie
11:00 Koniec FC Unterföhring 0 : 1 FC Pipinsried detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Burghausen 3 : 0 Schalding-Heining detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec VfR Garching 2 : 2 Bayern M. II detail Pridať k mojim zápasom
18:30 Koniec Seligenporten 2 : 0 SpVgg Bayreuth detail Pridať k mojim zápasom
Medzinárodné klubové Pohár Suruga Banky
niké je tipovanie
12:00 Koniec Urawa 1 : 0 Chapecoense 20 detail Pridať k mojim zápasom
Medzinárodné klubové Priateľské zápasy
niké je tipovanie
13:00 Koniec Achilles 29 4 : 2 Jong Willhelm II Tilburg Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Girona 1 : 0 Manch. City Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Casa Pia 3 : 1 Mafra Pridať k mojim zápasom
18:30 Koniec CD Vicalvaro 0 : 1 CF Pozuelo De Alarcon Pridať k mojim zápasom
19:45 Koniec USV Hercules 2 : 2 GVVV Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec Aswh 2 : 1 Rijnsburgse Pridať k mojim zápasom
20:30 Koniec Arcos 4 : 2 Xerez FC Deportivo Pridať k mojim zápasom
Poľsko I. liga
niké je tipovanie
15:30 Koniec Slask Wr. 1 : 1 Nieciecza detail Pridať k mojim zápasom
Slovinsko Pohár
niké je tipovanie
16:00 Koniec Hotiza La Storia 1 : 2 Krka Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec ND Beltinci 0 : 3 Aluminij detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Sampion Celje 5 : 3 Tolmin Pridať k mojim zápasom
Česká republika Pohár
niké je tipovanie
17:00 Koniec 1.sk Prostejov 1 : 3 SFC Opava Pridať k mojim zápasom
Slovensko pohár
niké je tipovanie
17:00 Koniec MFk Bytca 1 : 8 Nitra Pridať k mojim zápasom
Estónsko I. liga
niké je tipovanie
17:00 Koniec Sillamäe 0 : 3 Flora T. detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Parnu JK Vaprus 1 : 6 Nomme Kalju detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Narva Trans 1 : 3 Infonet T. detail Pridať k mojim zápasom
19:00 Koniec Tammeka 1 : 4 Levadia T. detail Pridať k mojim zápasom
Rakúsko Amatéri Regionálna liga, východ
niké je tipovanie
17:30 Koniec Stadlau 3 : 1 Schwechat Pridať k mojim zápasom
17:30 Koniec Bruck/Leitha 2 : 3 Karabakh Wien Pridať k mojim zápasom
17:30 Koniec St. Polten II 4 : 0 Parndorf Pridať k mojim zápasom
19:00 Koniec Neusiedl 2 : 1 FC Admira Wacker Mödling (A) Pridať k mojim zápasom
19:00 Koniec Austria V. am. 1 : 2 Wiener SK Pridať k mojim zápasom
19:00 Koniec Traiskirchen FCM 1 : 0 First Vienna Pridať k mojim zápasom
19:30 Koniec Amstetten 0 : 0 SV Horn Pridať k mojim zápasom
19:30 Koniec FC Mannsdorf 2 : 2 Rapid W. Am. Pridať k mojim zápasom
Tunisko I. liga
niké je tipovanie
17:30 Koniec Co Mednine 0 : 2 ES Tunis Pridať k mojim zápasom
17:30 Koniec CA Bizertin 1 : 2 ES Sahel Pridať k mojim zápasom
17:30 Koniec S Gabesien 1 : 0 Kairouanaise Pridať k mojim zápasom
17:30 Koniec Métlaoui 2 : 0 S Tunisien Pridať k mojim zápasom
Medzinárodné klubové Liga Majstrov, kvalifikácia
niké je tipovanie
18:00 Koniec Karabach FK 1 : 0 FC Kodaň detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Young Boys 0 : 1 CSKA Moskva detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Hoffenheim 1 : 2 Liverpool detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Sporting 0 : 0 FCSB detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec APOEL Nikózia 2 : 0 Slavia Praha detail Pridať k mojim zápasom
Dánsko Pohár
niké je tipovanie
18:15 Birkelse IF - : - Vejgaard B 7.52 6.27 1.22 Pridať k mojim zápasom
Nórsko 2. divízia, skupina 1
niké je tipovanie
18:30 Koniec Follo 1 : 2 Valerengen 2 Pridať k mojim zápasom
Rakúsko II. liga
niké je tipovanie
18:30 Koniec FC Liefering 3 : 1 Floridsdorfer detail Pridať k mojim zápasom
18:30 Koniec Swarovski Wattens 1 : 2 Austria Lustenau detail Pridať k mojim zápasom
18:30 Koniec Kapfenberg 0 : 0 Wiener Neustadt detail Pridať k mojim zápasom
18:30 Koniec BW Linz 1 : 1 Hartberg detail Pridať k mojim zápasom
Švédsko II. liga
niké je tipovanie
19:00 Koniec Trelleborgs 5 : 1 Norrby detail Pridať k mojim zápasom
19:00 Koniec Degerfors 1 : 1 Falkenbergs detail Pridať k mojim zápasom
Dánsko 2. divízia, Skupina 3
niké je tipovanie
19:00 Koniec Vsk Arhus 1 : 2 Lyseng detail Pridať k mojim zápasom
Saudská Arábia I. liga
niké je tipovanie
19:50 Koniec Al Taawon 3 : 4 Al Hilal Ri. detail Pridať k mojim zápasom
Anglicko Football League Trophy, severná skupina F
niké je tipovanie
20:00 Koniec Rotherham 3 : 5 Manch. City 23 detail Pridať k mojim zápasom
Anglicko Football League Trophy, južná skupina D
niké je tipovanie
20:00 Koniec Plymouth 7 : 6 Chelsea 23 detail Pridať k mojim zápasom
Škótsko Challenge Cup
niké je tipovanie
20:30 Koniec Ross County 2 : 1 Forfar detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Aberdeen FC 1 : 0 St Johnstone detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Albion R. 5 : 4 Spartans Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Annan 3 : 1 Celtic Glasgow detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Clyde 2 : 3 Stranraer detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Dundee Utd. 2 : 0 Cowdenbeath detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Dunfermline 2 : 0 Arbroath detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec East Fife 0 : 2 Peterhead detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Formartine United 2 : 3 Heart of Midlothian detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Hamilton FC 1 : 0 Edinburgh City detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Kilmarnock 0 : 2 Berwick detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Morton 0 : 2 Livingston detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Stirling 1 : 3 Montrose detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Hibernian Edinburgh U20 1 : 2 Elgin detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec St. Mirren 2 : 1 East Kilbride detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Partick Thistle 6 : 1 Stirling University FC detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Q. of South 4 : 0 Airdrie detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Raith 3 : 0 Brora Rangers detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Stenhousem. 0 : 2 Cove Rangers detail Pridať k mojim zápasom
21:00 Koniec Buckie Thistle 2 : 1 Brechin detail Pridať k mojim zápasom
Anglicko Football League Trophy, severná skupina G
niké je tipovanie
20:45 Koniec Notts C. 2 : 1 Everton 23 detail Pridať k mojim zápasom
Anglicko Football League Trophy, južná skupina C
niké je tipovanie
20:45 Koniec Swindon 2 : 3 West Ham 23 detail Pridať k mojim zápasom
Anglicko Football League Trophy, južná skupina E
niké je tipovanie
20:45 Koniec Cheltenham 1 : 2 Swansea 23 detail Pridať k mojim zápasom
Írsko I. liga
niké je tipovanie
20:45 Koniec Limerick 0 : 2 Shamrock detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Sligo R. 0 : 0 Bray W. Pridať k mojim zápasom
Anglicko Football League Trophy, južná skupina F
niké je tipovanie
20:45 Koniec Luton 6 : 4 Tottenham 23 detail Pridať k mojim zápasom
Anglicko V. liga
niké je tipovanie
20:45 Koniec Bromley 6 : 1 Leyton detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Dag & Red 3 : 3 Ebbsfleet detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Halifax Town 1 : 2 Dover detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Guiseley 0 : 0 Tranmere Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Hartlepool 1 : 1 Chester City detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Maidstone 1 : 1 Aldershot detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Solihull Moors 3 : 3 Barrow detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Sutton 2 : 1 Macclesfield detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Torquay 2 : 4 Boreham detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Woking 2 : 1 Eastleigh detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Wrexham 1 : 0 Gateshead detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec AFC Fylde 1 : 4 Maidenhead detail Pridať k mojim zápasom
Čile I. liga, Torneo Transicion
niké je tipovanie
21:00 Koniec Palestino 1 : 1 Colo Colo detail Pridať k mojim zápasom