Futbalové výsledky

Anglicko I. liga
niké je tipovanie
13:00 Koniec Middlesbrough 1 : 3 Manch. Utd. detail Pridať k mojim zápasom
15:15 Koniec Tottenham 2 : 1 Southampton detail Pridať k mojim zápasom
17:30 Koniec Manch. City 1 : 1 Liverpool detail Pridať k mojim zápasom
Španielsko I. liga
niké je tipovanie
12:00 Koniec Leganes 0 : 0 Malaga detail Pridať k mojim zápasom
16:15 Koniec Atl. Madrid 3 : 1 FC Sevilla detail Pridať k mojim zápasom
18:30 Koniec La Coruna 0 : 1 Celta Vigo detail Pridať k mojim zápasom
18:30 Koniec Gijon 3 : 1 Granada detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Barcelona 4 : 2 Valencia detail Pridať k mojim zápasom
Taliansko I. liga
niké je tipovanie
12:30 Koniec Empoli 2 : 3 Napoli detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Bologna 4 : 1 Chievo detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Crotone 0 : 1 Fiorentina detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Sampdoria 0 : 1 Juventus detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Cagliari 0 : 0 Lazio detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Atalanta 3 : 0 Pescara detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Udinese 4 : 1 Palermo detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec AS Roma 3 : 1 Sassuolo detail Pridať k mojim zápasom
Nemecko I. liga
niké je tipovanie
15:30 Koniec Mainz 0 : 1 Schalke detail Pridať k mojim zápasom
17:30 Koniec M gladbach 0 : 1 Bayern M. detail Pridať k mojim zápasom
Slovensko I. liga
niké je tipovanie
15:20 Koniec Dun. Streda 0 : 0 Trnava detail Pridať k mojim zápasom
17:30 Koniec AS Trenčín 1 : 1 FK Senica detail Pridať k mojim zápasom
Česká republika I. liga
niké je tipovanie
15:00 Koniec Hr. Králové 0 : 0 Zbrojovka Brno Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec FK Jablonec 5 : 0 Jihlava detail Pridať k mojim zápasom
16:30 Koniec Karviná 2 : 3 Plzeň detail Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec Bohemians 1905 1 : 2 Dukla Praha detail Pridať k mojim zápasom
Španielsko II. liga
niké je tipovanie
12:00 Koniec Levante 1 : 0 Almeria detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Alcorcon 1 : 2 Valladolid detail Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec Tenerife 0 : 1 Reus detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Girona 1 : 2 Cadiz detail Pridať k mojim zápasom
20:30 Koniec Vallecano 2 : 0 Oviedo detail Pridať k mojim zápasom
Taliansko II. liga
niké je tipovanie
17:30 Koniec Cesena 1 : 0 Ternana detail Pridať k mojim zápasom
Nemecko II. liga
niké je tipovanie
13:30 Koniec Bochum 1 : 1 Aue detail Pridať k mojim zápasom
13:30 Koniec Karlsruhe 0 : 3 Düsseldorf detail Pridať k mojim zápasom
13:30 Koniec Dresden 2 : 0 Sandhausen detail Pridať k mojim zápasom
Česká republika II. liga
niké je tipovanie
10:15 Koniec Žižkov 1 : 0 Varnsdorf detail Pridať k mojim zápasom
14:30 Koniec Táborsko 2 : 0 Sigma Olomouc detail Pridať k mojim zápasom
Mexiko I. liga
niké je tipovanie
00:00 Koniec Queretaro 3 : 0 Pachuca detail Pridať k mojim zápasom
00:00 Koniec Cruz Azul 0 : 0 Tigres UANL detail Pridať k mojim zápasom
02:00 Koniec Monterrey 2 : 0 Atlas de Guadalajara detail Pridať k mojim zápasom
02:06 Koniec Club León 2 : 3 Deportivo Toluca detail Pridať k mojim zápasom
04:00 Koniec Necaxa 2 : 2 Jaguares de Chiapas detail Pridať k mojim zápasom
04:06 Koniec Guadalajara Chivas 2 : 0 Tiburones Veracruz detail Pridať k mojim zápasom
19:00 Koniec Pumas UNAM 2 : 3 Club América detail Pridať k mojim zápasom
USA MLS
niké je tipovanie
00:00 Koniec D.C. United 0 : 2 Columbus detail Pridať k mojim zápasom
00:30 Koniec Orlando 2 : 1 Philadelphia detail Pridať k mojim zápasom
01:00 Koniec Dallas 2 : 1 New England detail Pridať k mojim zápasom
01:30 Koniec Kansas City 2 : 1 San Jose detail Pridať k mojim zápasom
02:00 Koniec Colorado 2 : 2 Minnesota detail Pridať k mojim zápasom
02:30 Koniec Salt Lake 1 : 2 LA Galaxy detail Pridať k mojim zápasom
03:30 Koniec Portland 4 : 2 Houston detail Pridať k mojim zápasom
Uruguaj Primera Division, Apertura
niké je tipovanie
00:00 Koniec El Tanque Sisley 0 : 1 Nacional Montevideo detail Pridať k mojim zápasom
20:30 Koniec Racing Montevideo 1 : 0 Fenix Montevideo detail Pridať k mojim zápasom
20:30 Koniec River Plate (URU) 0 : 1 Defensor Sporting detail Pridať k mojim zápasom
20:30 Koniec Plaza Colonia 2 : 3 Sud América detail Pridať k mojim zápasom
Čile II. liga
niké je tipovanie
00:00 Koniec La Calera 0 : 2 Club De Deportes Valdivia Pridať k mojim zápasom
01:00 Koniec Curico Unido 1 : 0 Santiago Morning Pridať k mojim zápasom
21:00 Koniec SM Arica 3 : 0 Cobreloa Pridať k mojim zápasom
22:00 Koniec Coquimbo 1 : 0 La Serena Pridať k mojim zápasom
22:00 Koniec Rangers Talca 0 : 2 Puerto Montt Pridať k mojim zápasom
Paraguaj I. liga
niké je tipovanie
00:10 Koniec Sol de America 0 : 1 Libertad Asuncion detail Pridať k mojim zápasom
22:00 Koniec Sportivo Luqueno 2 : 0 Cerro Porteno detail Pridať k mojim zápasom
Argentína I. liga
niké je tipovanie
00:30 Koniec Huracan 2 : 0 D. y. Justicia detail Pridať k mojim zápasom
19:00 Koniec Belgrano 2 : 0 Racing Club detail Pridať k mojim zápasom
21:10 Koniec Sarmiento 2 : 1 CA Temperley detail Pridať k mojim zápasom
21:15 Koniec Estudian. LP 1 : 0 Patronato detail Pridať k mojim zápasom
21:15 Koniec Godoy Cruz 2 : 0 San Lorenzo detail Pridať k mojim zápasom
23:20 Koniec Olimpo 1 : 0 Banfield detail Pridať k mojim zápasom
23:30 Koniec Boca Juniors 1 : 2 Talleres Cordoba detail Pridať k mojim zápasom
Guatemala I. liga
niké je tipovanie
01:00 Koniec CSD Comunicaciones 2 : 0 Guastatoya Pridať k mojim zápasom
03:00 Koniec Xelajú MC 2 : 0 Cobán Imperial Pridať k mojim zápasom
19:00 Koniec Marquense 0 : 0 Petapa Pridať k mojim zápasom
22:00 Koniec Deportivo Carcha 0 : 1 CSD Municipal Pridať k mojim zápasom
22:45 Koniec Suchitepequez 2 : 1 Malacateco Pridať k mojim zápasom
Kolumbia I. liga
niké je tipovanie
01:45 Koniec Nacional Medellin 3 : 1 Indepediente Medellin detail Pridať k mojim zápasom
21:15 Koniec Jaguares Cordoba 2 : 1 Tigres FC detail Pridať k mojim zápasom
23:15 Koniec Deportivo Cali 2 : 1 America de Cali detail Pridať k mojim zápasom
23:30 Koniec Deportes Tolima 2 : 0 Atlético Huila detail Pridať k mojim zápasom
Japonsko II. liga
niké je tipovanie
05:00 Koniec Okayama 2 : 1 Kyoto detail Pridať k mojim zápasom
06:00 Koniec Yamagata 0 : 0 Sanuki Pridať k mojim zápasom
06:00 Koniec Gunma 0 : 1 Machida Zelvia detail Pridať k mojim zápasom
06:00 Koniec Matsumoto 3 : 1 Chiba detail Pridať k mojim zápasom
06:00 Koniec Gifu 1 : 2 Yokohama FC detail Pridať k mojim zápasom
06:00 Koniec Renofa Yamaguchi 0 : 2 Tokio V. detail Pridať k mojim zápasom
06:00 Koniec Fukuoka 2 : 1 Kumamoto detail Pridať k mojim zápasom
07:00 Koniec Ehime 0 : 1 Shonan detail Pridať k mojim zápasom
Južná Kórea Classic
niké je tipovanie
07:00 Koniec Ulsan H. 0 : 1 Sangju S. Pridať k mojim zápasom
07:00 Koniec Suwon Bl. 1 : 1 Daegu Pridať k mojim zápasom
08:00 Koniec FC Seoul 2 : 1 Gwangju Pridať k mojim zápasom
09:00 Koniec Jeju Utd. 2 : 0 Chunnam Pridať k mojim zápasom
Južná Kórea Challenge
niké je tipovanie
07:00 Koniec Busan 1 : 1 Gyeongnam Pridať k mojim zápasom
07:00 Koniec Ansan Police 2 : 1 Bucheon Pridať k mojim zápasom
07:00 Koniec Ansan Greeners FC 1 : 0 Anyang Pridať k mojim zápasom
Austrália A. liga
niké je tipovanie
07:00 Koniec Adelaide Utd. 2 : 1 Brisbane Roar detail Pridať k mojim zápasom
09:00 Koniec Western Sydney 3 : 1 Wellington detail Pridať k mojim zápasom
Čína II. liga
niké je tipovanie
08:00 Koniec Harbin Yiteng 2 : 1 QINGDAO HAINIU detail Pridať k mojim zápasom
Japonsko I. liga
niké je tipovanie
09:00 Koniec Gamba O. 1 : 1 Urawa detail Pridať k mojim zápasom
Turecko Amatéri I. liga do 21 rokov
niké je tipovanie
09:00 Koniec Genclerbirligi 3 : 1 Caykur Rizespor Pridať k mojim zápasom
10:30 Koniec Bursaspor 3 : 0 Alanyaspor Pridať k mojim zápasom
10:30 Koniec Istanbul Basaksehir 1 : 1 Kardemir Karabukspor Pridať k mojim zápasom
12:00 Koniec Antalyaspor 0 : 2 Besiktas Pridať k mojim zápasom
Rusko II. liga
niké je tipovanie
10:00 Koniec FK Tumen 0 : 0 FK Tambov detail Pridať k mojim zápasom
11:00 Koniec Krasnojarsk 0 : 1 FK Tosno detail Pridať k mojim zápasom
12:00 Koniec Jarosľavľ 1 : 0 Chabarovsk detail Pridať k mojim zápasom
12:00 Koniec Nižnekamsk 2 : 0 Astrachan detail Pridať k mojim zápasom
13:00 Saratov - : - Chimki Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Kaliningrad 0 : 0 Luč.Vladivostok Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Spartak 2 1 : 1 Dinamo M. detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Fak.Voronež 2 : 0 Novosibirsk detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Kuban K. 2 : 0 Saransk detail Pridať k mojim zápasom
Turecko Amatéri II. liga do 21 rokov
niké je tipovanie
10:00 Koniec Elazigspor 2 : 2 Adana Demirspor Pridať k mojim zápasom
10:30 Koniec Sanliurfaspor 0 : 1 Sivasspor Pridať k mojim zápasom
16:00 Altinordu - : - Samsunspor Pridať k mojim zápasom
Rusko Juniorská liga
niké je tipovanie
10:00 Koniec Groznyj jun. 0 : 1 CSKA M. jun. detail Pridať k mojim zápasom
Vietnam V-League
niké je tipovanie
11:00 Koniec Quang Ninh 2 : 0 Binh Duong detail Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Hanoj T&T 2 : 1 FCL Thanh Hoa detail Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Long An 1 : 2 Da Nang detail Pridať k mojim zápasom
Medzinárodné mládežnicke Pohár Viareggio do 20 rokov, Skupina B, Skupina 6
niké je tipovanie
11:00 Koniec Deportivo Camioneros 2 : 0 Serie D jun. Pridať k mojim zápasom
Medzinárodné mládežnicke Pohár Viareggio do 20 rokov, Skupina B, Skupina 7
niké je tipovanie
11:00 Koniec AC Miláno U20 3 : 1 Spezia jun. Pridať k mojim zápasom
Medzinárodné mládežnicke Pohár Viareggio do 20 rokov, Skupina B, Skupina 8
niké je tipovanie
11:00 Koniec Fiorentina jun. 2 : 1 Perugia Pridať k mojim zápasom
11:00 Koniec CAI (ARG) 1 : 1 Garden City Panthers Pridať k mojim zápasom
Medzinárodné mládežnicke U20 Viareggio Cup, Group B, Pool 9
niké je tipovanie
11:00 Koniec Genoa jun. 4 : 0 Parma Calcio 1913 S.r.l. Pridať k mojim zápasom
11:00 Koniec Club Bruggy jun. 3 : 1 Cagliari U20 Pridať k mojim zápasom
Medzinárodné mládežnicke U20 Viareggio Cup, Group B, Pool 10
niké je tipovanie
11:00 Koniec Torino jun. 2 : 0 A.C. Reggiana Pridať k mojim zápasom
11:00 Koniec HNK Rijeka 1 : 1 Club Cortulua Pridať k mojim zápasom
Turecko II. liga
niké je tipovanie
11:00 Koniec Elazig 4 : 2 Adana Demir detail Pridať k mojim zápasom
11:00 Koniec Gaziantep BLD 1 : 1 Denizlispor detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Sanliurfaspor 2 : 1 Sivasspor detail Pridať k mojim zápasom
16:30 Koniec Eskisehirspor 4 : 0 Göztepe detail Pridať k mojim zápasom
Turecko I. liga
niké je tipovanie
11:30 Koniec Genclerbirligi 1 : 0 Rizespor detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Bursaspor 1 : 3 Alanyaspor detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Ist. Basaksehir 3 : 3 Kar. Karabük detail Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec Antalya 0 : 0 Besiktas detail Pridať k mojim zápasom
Medzinárodné klubové Priateľské zápasy
niké je tipovanie
11:40 Koniec Vasalunds 1 : 0 Sollentuna Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Fredrikstad 3 : 3 Elverum Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Sarpsborg 3 : 1 Stabaek detail Pridať k mojim zápasom
Rusko I. liga
niké je tipovanie
12:00 Koniec Samara 0 : 0 Rostov detail Pridať k mojim zápasom
14:30 Koniec Groznyj 0 : 1 CSKA M. detail Pridať k mojim zápasom
14:30 Koniec Krasnodar 0 : 0 Ufa detail Pridať k mojim zápasom
17:30 Koniec St. Petersburg 2 : 0 Arsenal Tula detail Pridať k mojim zápasom
Portugalsko II. liga
niké je tipovanie
12:15 Koniec Penafiel 2 : 1 Benfica B detail Pridať k mojim zápasom
12:15 Koniec Porto B 0 : 0 Vizela detail Pridať k mojim zápasom
13:15 Koniec St. Clara 2 : 0 Braga B detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Freamunde 0 : 1 Aves detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Olhanense 1 : 3 Gil Vicente detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Covilha 1 : 1 AD Fafe detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Leixoes 1 : 2 Sporting B detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Portimonense 0 : 1 Varzim detail Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec Uniao M. 2 : 1 Famalicao detail Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec Coimbra 1 : 2 Ac. Viseu detail Pridať k mojim zápasom
Turecko Amatéri IV. liga, Skupina 3
niké je tipovanie
12:30 Koniec 12 Bingol Spor 0 : 1 Bergama Pridať k mojim zápasom
12:30 Koniec Orduspor 0 : 0 Payas Belediye Pridať k mojim zápasom
13:00 Koniec Bayrampasa 0 : 0 Duzyurtspor Pridať k mojim zápasom
13:00 Koniec Tarsus I.Y. 1 : 3 Afjet Afyonspor Pridať k mojim zápasom
13:00 Koniec Muglaspor 3 : 1 Adliyespor Pridať k mojim zápasom
13:00 Koniec Denizli Bld. 0 : 0 Darica G Birligi Pridať k mojim zápasom
13:00 Koniec Orhangazispor 0 : 3 Sakaryaspor Pridať k mojim zápasom
Holandsko I. liga
niké je tipovanie
12:30 Koniec Heerenveen 1 : 2 Feyenoord detail Pridať k mojim zápasom
14:30 Koniec GA Eagles 1 : 3 Zwolle detail Pridať k mojim zápasom
14:30 Koniec Excelsior 1 : 1 Ajax detail Pridať k mojim zápasom
16:45 Koniec Alkmaar 4 : 0 Den Haag detail Pridať k mojim zápasom
Azerbajdžan I. liga
niké je tipovanie
12:30 Koniec AZAL Baku 1 : 1 FK Gabala detail Pridať k mojim zápasom
15:30 Koniec Zira IK 0 : 0 Karabach FK detail Pridať k mojim zápasom
Turecko Amatéri IV. liga, Skupina 2
niké je tipovanie
12:30 Koniec Yomraspor 1 : 1 Catalcaspor Pridať k mojim zápasom
12:30 Koniec Erbaaspor 2 : 0 Dersimspor Pridať k mojim zápasom
12:30 Koniec Pazarspor 1 : 3 Bodrum Belediyesi Bodrumspor Pridať k mojim zápasom
13:00 Koniec Derince Belediyespor 0 : 2 Bat.Petrol Pridať k mojim zápasom
13:00 Koniec Oyak Renaultspor 1 : 0 Tekirova Belediyespor Pridať k mojim zápasom
13:00 Koniec Tire 1922 Spor 1 : 0 Duzcespor Pridať k mojim zápasom
13:00 Koniec Halide Edip Adivarspor 3 : 2 Kirikhanspor Pridať k mojim zápasom
13:00 Koniec Manisa Buyuksehir Belediyespor 5 : 2 Turk Metal Kirikkale Pridať k mojim zápasom
Turecko Amatéri IV. liga, Skupina 1
niké je tipovanie
13:00 Koniec Golcukspor 2 : 1 Cizre Pridať k mojim zápasom
13:00 Koniec Beylerbey 1 : 0 Belediye Vanspor Pridať k mojim zápasom
13:00 Koniec Sancaktepe Belediye Spor 1 : 0 Manavgat Evrenseki Spor Pridať k mojim zápasom
13:00 Koniec Kozan Belediyespor 1 : 1 Kutahyaspor Pridať k mojim zápasom
13:00 Koniec Kizilcabolukspor 1 : 1 Karacabey Birlik Spor A.s Pridať k mojim zápasom
13:00 Koniec Corum Belediyespor 0 : 1 Idare Genclik Pridať k mojim zápasom
13:00 Koniec Altay Izmir 1 : 1 Kocaelispor Pridať k mojim zápasom
13:00 Koniec Tekirdagspor 0 : 3 Ankara Demirspor Pridať k mojim zápasom
Dánsko 2. divízia, o titul
niké je tipovanie
13:00 Koniec B 93 Kodaň 2 : 1 Greve detail Pridať k mojim zápasom
13:00 Koniec Thisted FC 1 : 1 Dalum detail Pridať k mojim zápasom
Ukrajina I. liga
niké je tipovanie
13:00 Koniec Volyň Luck 0 : 1 Lugansk detail Pridať k mojim zápasom
Gruzínsko I. liga
niké je tipovanie
13:00 Koniec Dinamo Batumi 0 : 1 Samtredia Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Chikhura Sachkhere 3 : 1 FC Shuqura Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec Torpedo Kutaisi 2 : 1 Kolkheti Poti Pridať k mojim zápasom
Nemecko Amatéri IV. liga SV
niké je tipovanie
13:00 Koniec Schönberg 1 : 6 RB Leipzig II detail Pridať k mojim zápasom
13:30 Koniec Bud.Bautzen 0 : 4 Cottbus detail Pridať k mojim zápasom
13:30 Koniec FSV Union Fürstenwalde 4 : 1 Berliner AK 07 detail Pridať k mojim zápasom
13:30 Koniec BFC Dynamo 1 : 1 Ofc Neugersdorf detail Pridať k mojim zápasom
13:30 Koniec Meuselwitz 0 : 0 FSV Wacker Nordhausen detail Pridať k mojim zápasom
Škótsko I. liga
niké je tipovanie
13:30 Koniec FC Dundee 1 : 2 Celtic detail Pridať k mojim zápasom
Švajčiarsko I. liga
niké je tipovanie
13:45 Koniec Lugano 0 : 2 Young Boys detail Pridať k mojim zápasom
13:45 Koniec Thun 2 : 2 St. Gallen detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Vaduz 0 : 1 Lausanne detail Pridať k mojim zápasom
Dánsko II. liga
niké je tipovanie
13:45 Koniec AB Kodaň 1 : 2 Vejle detail Pridať k mojim zápasom
13:45 Koniec Fredericia 0 : 0 Koge Pridať k mojim zápasom
13:45 Koniec Nyköbing FC 2 : 3 Skive detail Pridať k mojim zápasom
13:45 Koniec Naestved 1 : 1 Fremad Amager detail Pridať k mojim zápasom
Grécko I. liga
niké je tipovanie
14:00 Koniec PAOK 1 : 0 Panionios detail Pridať k mojim zápasom
16:15 Koniec Asteras 1 : 1 PAS Giannina detail Pridať k mojim zápasom
16:15 Koniec Xanthi 2 : 2 Levadiakos detail Pridať k mojim zápasom
18:30 Koniec Panathinaikos 1 : 0 Olympiakos detail Pridať k mojim zápasom
Nemecko Amatéri IV. liga JV
niké je tipovanie
14:00 Koniec Mannheim 2 : 1 Offenbach detail Pridať k mojim zápasom
Grécko 1. liga
niké je tipovanie
14:00 Koniec Agrotikos Asteras 1932 1 : 1 Panagialios detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Aiginiakos FC 1 : 0 Sparti detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Panserraikos 1964 1 : 1 Kallithea detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Neos Acharnaikos 1 : 2 Chania detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Kalloni 0 : 1 Aris detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Panelefsiniakos Elefsinas 0 : 0 Lamia detail Pridať k mojim zápasom
Nemecko III. liga
niké je tipovanie
14:00 Koniec Magdeburg 0 : 0 Wiesbaden detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Lotte 0 : 0 Halle detail Pridať k mojim zápasom
Bielorusko pohár
niké je tipovanie
14:00 Koniec FC Sluck 2 : 0 Torpedo Žodino detail Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec BATE Borisov 2 : 1 FC Minsk detail Pridať k mojim zápasom
Nemecko Amatéri IV. liga Bayern
niké je tipovanie
14:00 Koniec TSV 1860 Rosenheim 2 : 1 Bayern Mníchov am. detail Pridať k mojim zápasom
Nemecko Amatéri IV. liga Západ
niké je tipovanie
14:00 Koniec FC Viktoria Köln 1 : 2 Aachen detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Bonner 0 : 0 Schalke 04 Ám. Pridať k mojim zápasom
Nemecko Amatéri ženy
niké je tipovanie
14:00 Koniec Leverkusen 0 : 3 Sand Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Freiburg 0 : 0 Hoffenheim Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Jena 1 : 0 Duisburg Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Potsdam 5 : 0 Borussia Mönchengladbach Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Essen 0 : 3 Frankfurt Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec Wolfsburg 2 : 0 Bayern M. Pridať k mojim zápasom
Bulharsko I. liga
niké je tipovanie
14:00 Koniec Neft. Burgas 1 : 3 CM Varna detail Pridať k mojim zápasom
16:30 Koniec Levski S. 2 : 0 Bot. Plovdiv detail Pridať k mojim zápasom
Nemecko Amatéri IV. liga Sever
niké je tipovanie
14:00 Koniec Norderstedt 2 : 0 Lübeck detail Pridať k mojim zápasom
14:00 VFL Oldenburg 0 : 0 St.Pauli Am. Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec SV Eichede 2 : 1 Hildesheim detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec U. L. M. Wolfsburg 1 : 2 Etsv Weiche Flensburg detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Lüneburg 0 : 0 Drochtersen/Assel Pridať k mojim zápasom
Tunisko Ligue 1, Relegation Round
niké je tipovanie
14:30 Koniec US Tataouine 0 : 2 S Gabesien Pridať k mojim zápasom
14:30 Koniec CA Bizertin 1 : 1 AS Marsa Pridať k mojim zápasom
14:30 Koniec AS Gabes 1 : 0 Hammam-Lif Pridať k mojim zápasom
Južná Afrika I. lga
niké je tipovanie
14:30 Koniec Highlands Park 1 : 0 Maritzburg detail Pridať k mojim zápasom
Holandsko II. liga
niké je tipovanie
14:30 Koniec Volendam 1 : 1 Cambuur detail Pridať k mojim zápasom
Taliansko III. liga, Skupina B
niké je tipovanie
14:45 Koniec Sudtirol 0 : 1 AlbinoLeffe detail Pridať k mojim zápasom
14:45 Koniec Reggiana 0 : 0 Mantova FC Pridať k mojim zápasom
16:45 Koniec FeralpiSalo 1 : 1 Sanbenedettese detail Pridať k mojim zápasom
16:45 Koniec Lumezzane 1 : 1 Maceratese detail Pridať k mojim zápasom
16:45 Koniec US Ancona 1905 0 : 2 Porednone detail Pridať k mojim zápasom
16:45 Koniec Modena 0 : 1 Padova detail Pridať k mojim zápasom
16:45 Koniec Parma 0 : 1 Fano detail Pridať k mojim zápasom
18:45 Koniec Teramo 6 : 0 Gubbio detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Santarcangelo 2 : 0 Forli detail Pridať k mojim zápasom
Taliansko III. liga, Skupina C
niké je tipovanie
14:45 Koniec Virtus Francavilla 0 : 1 Melfi detail Pridať k mojim zápasom
14:45 Koniec Catanzaro 1 : 1 SS Monopoli 1966 detail Pridať k mojim zápasom
14:45 Koniec Foggia Calcio 3 : 0 Lecce detail Pridať k mojim zápasom
14:45 Koniec Messina 3 : 1 SS Taranto 1927 detail Pridať k mojim zápasom
14:45 Koniec Cosenza 2 : 4 Juve Stabia detail Pridať k mojim zápasom
14:45 Koniec Andria 0 : 1 Siracusa detail Pridať k mojim zápasom
14:45 Koniec Akragas 1 : 0 Matera detail Pridať k mojim zápasom
16:45 Koniec Paganese 2 : 1 Catania detail Pridať k mojim zápasom
18:45 Koniec Reggina 0 : 0 Vibonese Pridať k mojim zápasom
Dánsko III. liga, o udržanie
niké je tipovanie
15:00 Koniec Holbaek 4 : 1 Middelfart detail Pridať k mojim zápasom
Slovinsko I. liga
niké je tipovanie
15:00 Koniec Aluminij 3 : 0 Rudar detail Pridať k mojim zápasom
16:55 Koniec Ol. Ljubljana 1 : 1 Luka Koper detail Pridať k mojim zápasom
Švajčiarsko II. liga
niké je tipovanie
15:00 Koniec Aarau 0 : 1 Servette detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Schaffhausen 3 : 2 Wohlen detail Pridať k mojim zápasom
Francúzsko I. liga
niké je tipovanie
15:00 Koniec Caen 0 : 3 Monaco detail Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec Dijon 0 : 1 St. Etienne detail Pridať k mojim zápasom
21:00 Koniec Paris St.G. 2 : 1 Lyon detail Pridať k mojim zápasom
Srbsko I. liga
niké je tipovanie
15:00 Koniec Čukarički 3 : 4 CZ Beograd detail Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec Vojvodina 0 : 1 Mladost Lučani detail Pridať k mojim zápasom
Chorvátsko I. liga
niké je tipovanie
15:00 Koniec Istra 1961 0 : 3 Dinamo Zagreb detail Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec HNK Rijeka 3 : 2 Slaven Belupo detail Pridať k mojim zápasom
Rakúsko Amatéri Regionálna liga, stred
niké je tipovanie
15:00 Koniec Sturm Graz A 0 : 2 Gleisdorf Pridať k mojim zápasom
Cyprus I. liga, o udržanie
niké je tipovanie
15:00 Koniec Aris Limassol 4 : 1 DOXA Katokopia detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Ethnikos Achnas 0 : 2 Nea Salamis detail Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec Ermis Aradippou 3 : 1 Karmiotissa detail Pridať k mojim zápasom
Kuvajt I. liga
niké je tipovanie
15:10 Koniec Khaitan SC 2 : 1 Al-Salibikhaet Pridať k mojim zápasom
15:10 Koniec Al-Salmiyah 1 : 0 Al-Sahel Pridať k mojim zápasom
15:10 Koniec Yarmouk 1 : 1 Kuwait SC Pridať k mojim zápasom
17:35 Koniec Al Qadsia 2 : 0 AL Arabi Pridať k mojim zápasom
Poľsko I. liga
niké je tipovanie
15:30 Koniec Lech Poznan 0 : 0 Leczna detail Pridať k mojim zápasom
15:30 Koniec Kielce 3 : 0 Cracovia K. detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Lechia Gd. 1 : 2 Legia W. detail Pridať k mojim zápasom
Maroko 1. liga
niké je tipovanie
16:00 Koniec Chabab Kasba Tadla 3 : 2 Marrakech Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Kenitra 2 : 1 Khouribga Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec S Far 2 : 2 Tetouan Pridať k mojim zápasom
20:15 Koniec HUSA Agadir 1 : 1 Chabab Atlas Khenifra Pridať k mojim zápasom
Ghana 1. liga
niké je tipovanie
16:00 Koniec Hearts of Oak 1 : 0 Asante Kotoko Pridať k mojim zápasom
Anglicko IV. liga
niké je tipovanie
16:00 Koniec Notts C. 1 : 0 Barnet detail Pridať k mojim zápasom
Wales I. liga
niké je tipovanie
16:00 Koniec Newtown 2 : 2 Llandudno detail Pridať k mojim zápasom
Fínsko Suomen Cup, Playoffs
niké je tipovanie
16:00 Koniec Mariehamn 0 : 3 HJK Helsinki detail Pridať k mojim zápasom
Rakúsko I. liga
niké je tipovanie
16:30 Koniec RB Salzburg 5 : 0 Austria Viedeň detail Pridať k mojim zápasom
Dánsko I. liga
niké je tipovanie
17:00 Koniec Midtjylland 1 : 2 Nordsjaelland detail Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec Esbjerg FB 1 : 1 AC Horsens detail Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec Bröndby KOdaň 3 : 2 Lyngby BK detail Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec Aarhus GF 1 : 2 Odense BK detail Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec Silkeborg IF 1 : 3 FC Kodaň detail Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec SonderjyskE 1 : 0 Randers FC detail Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec Viborg FF 2 : 1 Aalborg BK detail Pridať k mojim zápasom
Rumunsko 1. liga, o udržanie
niké je tipovanie
17:00 Koniec Metan Medias 0 : 0 Botosani detail Pridať k mojim zápasom
Portugalsko I. liga
niké je tipovanie
17:00 Koniec Maritimo 3 : 1 Arouca detail Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec Feirense 3 : 2 Chaves detail Pridať k mojim zápasom
19:00 Koniec FC Porto 1 : 1 Setubal detail Pridať k mojim zápasom
21:15 Koniec Guimarares 3 : 0 Rio Ave detail Pridať k mojim zápasom
Kolumbia Primera B, Apertura
niké je tipovanie
17:30 Koniec Universitario Popayan 0 : 1 Llaneros FC Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec Bogota FC 1 : 0 Deportes Pereira Pridať k mojim zápasom
21:00 Koniec Orsomarso 1 : 4 Leones FC Pridať k mojim zápasom
21:15 Koniec Cucuta Deportivo 1 : 1 Real Santander Pridať k mojim zápasom
21:30 Koniec Real Cartagena 0 : 0 Barranquilla FC Pridať k mojim zápasom
Izrael 1. liga, playoff 7-14
niké je tipovanie
18:00 Koniec H.Raanana 0 : 2 Bnei Yehuda TA detail Pridať k mojim zápasom
Medzištátny Medzištátne zápasy
niké je tipovanie
18:00 Koniec San Marino 0 : 2 Moldavsko Pridať k mojim zápasom
Švédsko pohár
niké je tipovanie
18:30 Koniec Norrköping 4 : 0 Brommapojk. detail Pridať k mojim zápasom
Rumunsko 1. liga, o titul
niké je tipovanie
19:30 Koniec Dinamo Buk. 0 : 0 Un.Craiova detail Pridať k mojim zápasom
Brazília Paulista, Serie A1
niké je tipovanie
20:00 Koniec Ferroviaria SP 1 : 0 Corinthians SP detail Pridať k mojim zápasom
22:30 Koniec Santos SP 1 : 2 Palmeiras detail Pridať k mojim zápasom
Argentína II. liga
niké je tipovanie
20:00 Koniec Los Andes 1 : 0 Estudiantes SL detail Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec CSD Flandria 1 : 0 Villa Dalmine detail Pridať k mojim zápasom
21:00 Koniec Gimnasia Jujuy 2 : 0 Crucero del Norte detail Pridať k mojim zápasom
21:00 Koniec Boca Unidos 0 : 3 Guillermo Brown detail Pridať k mojim zápasom
22:30 Koniec Central Cordoba 2 : 0 All Boys detail Pridať k mojim zápasom
23:30 Koniec Juventud Unida (G) 5 : 1 Douglas Haig detail Pridať k mojim zápasom
Izrael 1. liga, playoff (1-6)
niké je tipovanie
20:00 Koniec Beer Sheva 4 : 0 Mac. Haifa detail Pridať k mojim zápasom
Kostarika I. liga
niké je tipovanie
20:30 Koniec Municipal Liberia 2 : 0 Santos de Guapiles detail Pridať k mojim zápasom
21:00 Koniec FC UCR 2 : 2 Perez Zeledon detail Pridať k mojim zápasom
21:30 Koniec Cartagines 1 : 0 Alajuelense detail Pridať k mojim zápasom
23:10 Koniec Belen 1 : 2 San Carlos detail Pridať k mojim zápasom
Čile I. liga
niké je tipovanie
21:00 Koniec Cobresal 1 : 2 U. Catolica(Chile) detail Pridať k mojim zápasom
23:30 Koniec U. de Chile 2 : 1 Espanola detail Pridať k mojim zápasom