Futbalové výsledky

Španielsko I. liga
niké je tipovanie
21:00 Koniec FC Sevilla 2 : 0 Granada detail Pridať k mojim zápasom
Nemecko I. liga
niké je tipovanie
20:30 Koniec 1.FC Köln 1 : 1 Hoffenheim detail Pridať k mojim zápasom
Česká republika I. liga
niké je tipovanie
18:00 Koniec Dukla Praha 4 : 1 Jihlava detail Pridať k mojim zápasom
20:15 Koniec Slovácko 0 : 2 Slavia Praha detail Pridať k mojim zápasom
Anglicko II. liga
niké je tipovanie
20:45 Koniec Norwich 2 : 0 Brighton detail Pridať k mojim zápasom
Španielsko II. liga
niké je tipovanie
20:00 Koniec Oviedo 1 : 1 Huesca detail Pridať k mojim zápasom
Taliansko II. liga
niké je tipovanie
19:00 Koniec Novara 0 : 1 Perugia detail Pridať k mojim zápasom
21:00 Koniec Benevento 0 : 0 Vicenza detail Pridať k mojim zápasom
Nemecko II. liga
niké je tipovanie
18:30 Koniec Gr. Fürth 1 : 0 Dresden detail Pridať k mojim zápasom
18:30 Koniec K lautern 1 : 0 1860 München detail Pridať k mojim zápasom
18:30 Koniec Düsseldorf 1 : 3 St. Pauli detail Pridať k mojim zápasom
Argentína II. liga
niké je tipovanie
00:05 Koniec Los Andes 0 : 0 Guillermo Brown Pridať k mojim zápasom
02:00 Koniec Juventud Unida (G) 0 : 2 All Boys detail Pridať k mojim zápasom
Čile II. liga
niké je tipovanie
00:30 Koniec Deportes Valdivia 1 : 3 La Serena Pridať k mojim zápasom
Medzinárodné klubové Copa Libertadores, Skupina 6
niké je tipovanie
00:30 Koniec Godoy Cruz 2 : 0 Sport Boys Warnes detail Pridať k mojim zápasom
Medzinárodné klubové Copa Libertadores, Skupina 8
niké je tipovanie
00:30 Koniec Club Guaraní 1 : 1 Gremio FBPA detail Pridať k mojim zápasom
Kolumbia Primera B, Apertura
niké je tipovanie
01:00 Koniec Real Santander 2 : 1 Union Magdalena detail Pridať k mojim zápasom
03:00 Koniec Deportes Pereira 1 : 0 Deportes Quindio Pridať k mojim zápasom
Medzinárodné klubové Copa Libertadores, Skupina 3
niké je tipovanie
02:00 Koniec Indepediente Medellin 2 : 0 FBC Melgar detail Pridať k mojim zápasom
Medzinárodné klubové Copa Libertadores, Skupina 1
niké je tipovanie
02:45 Koniec Barcelona SC 1 : 1 Botafogo RJ detail Pridať k mojim zápasom
Indonézia I. liga
niké je tipovanie
10:00 Koniec Gresik Utd. 1 : 3 Sem. Padang Pridať k mojim zápasom
13:30 Koniec Persela Lamongan 2 : 0 Madura United Pridať k mojim zápasom
Rusko Juniorská liga
niké je tipovanie
10:00 Koniec Ufa jun. 0 : 0 CSKA M. jun. Pridať k mojim zápasom
12:00 Koniec Lokomotiv M. jun. 4 : 1 Perm jun. detail Pridať k mojim zápasom
13:00 Koniec St. Petersburg jun. 2 : 0 Jekaterinburg jun. detail Pridať k mojim zápasom
13:00 Koniec Rostov jun. 0 : 1 Spartak M. jun. detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Groznyj jun. 3 : 2 Anži Machačkala (juniori) detail Pridať k mojim zápasom
Japonsko I. liga
niké je tipovanie
12:00 Koniec Kawasaki 2 : 2 Shimizu detail Pridať k mojim zápasom
12:00 Koniec Gamba O. 6 : 0 Omiya detail Pridať k mojim zápasom
Medzinárodné mládežnicke UEFA Liga mladých, Vyraďovacia fáza
niké je tipovanie
13:00 Koniec Barcelona 1 : 2 FC Salzburg detail Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec Real Madrid 2 : 4 Benfica detail Pridať k mojim zápasom
Turecko Amatéri I. liga do 21 rokov
niké je tipovanie
13:00 Koniec Kardemir Karabukspor 0 : 0 Kasimpasa Pridať k mojim zápasom
13:00 Koniec Atiker Konyaspor 1922 2 : 1 Gaziantepspor Pridať k mojim zápasom
Singapur S-league
niké je tipovanie
13:30 Koniec Balestier 0 : 3 Niigata detail Pridať k mojim zápasom
Čína I. liga
niké je tipovanie
13:35 Koniec Sh. SIPG 3 : 0 Hebei China Fortune FC detail Pridať k mojim zápasom
13:35 Koniec Jiangsu 1 : 2 Guangzhou R&F detail Pridať k mojim zápasom
13:35 Koniec Beijing G. 1 : 1 Tianjin Quanjian detail Pridať k mojim zápasom
13:35 Koniec Guangzhou 2 : 1 Liaoning detail Pridať k mojim zápasom
Gruzínsko I. liga
niké je tipovanie
14:00 Koniec FC Shuqura 0 : 0 Dila Gori Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Chikhura Sachkhere 3 : 1 Kolkheti Poti Pridať k mojim zápasom
Moldavsko I. liga
niké je tipovanie
15:00 Academ.Kišinev - : - Dacia Kišinev Pridať k mojim zápasom
15:00 FC Speranta - : - FC Zaria Balti Pridať k mojim zápasom
Rusko I. liga
niké je tipovanie
16:00 Koniec Ufa 0 : 2 CSKA M. detail Pridať k mojim zápasom
Tunisko Ligue 1, Relegation Round
niké je tipovanie
16:00 Koniec ES Zarzis 0 : 1 CA Bizertin Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Kairouanaise 0 : 1 AS Gabes Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec S Gabesien 0 : 0 AS Marsa Pridať k mojim zápasom
Kuvajt I. liga
niké je tipovanie
16:30 Koniec Al-Salmiyah 4 : 0 Al Nasr Pridať k mojim zápasom
16:30 Koniec Al-Salibikhaet 1 : 0 Kazma SC Pridať k mojim zápasom
19:00 Koniec Al Qadsia 3 : 1 Al-Shabab Kuvajt Pridať k mojim zápasom
19:00 Koniec Yarmouk 0 : 4 AL Jahra Pridať k mojim zápasom
Bulharsko First Professional League, Relegation Round
niké je tipovanie
16:30 Koniec Neft. Burgas 0 : 0 Beroe Pridať k mojim zápasom
Bahrajn I. liga
niké je tipovanie
16:35 Koniec East Riffa 3 : 0 Bahrain SC Pridať k mojim zápasom
18:50 Koniec Al Ahli Manama 0 : 1 Manama Club Pridať k mojim zápasom
Fínsko I. liga
niké je tipovanie
17:00 Koniec Inter Turku 1 : 1 Mariehamn detail Pridať k mojim zápasom
Rumunsko 1. liga, o udržanie
niké je tipovanie
17:00 Koniec Concordia Chiajna 0 : 2 FC Voluntari detail Pridať k mojim zápasom
19:30 Koniec Pandurii Tg-Jiu 1 : 1 FC Botosani detail Pridať k mojim zápasom
Alžírsko I. liga
niké je tipovanie
17:00 Koniec Batna 0 : 1 Kabylie detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec MC Oran 0 : 0 MC Alger Pridať k mojim zápasom
Bielorusko I. liga
niké je tipovanie
17:30 Koniec FK Vitebsk 1 : 1 Torpedo Žodino detail Pridať k mojim zápasom
18:30 Koniec FC Krumkachi 2 : 3 BATE Borisov detail Pridať k mojim zápasom
Chorvátsko I. liga
niké je tipovanie
18:00 Koniec NK Osijek 2 : 1 Inter Zaprešič detail Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec Cibalia Vin. 3 : 1 Slaven Belupo detail Pridať k mojim zápasom
Poľsko II. liga
niké je tipovanie
18:00 Koniec Legnica 2 : 0 Znicz Pruskow detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Gornik Z. 0 : 0 Wigry Suwalki Pridať k mojim zápasom
Lotyšsko I. liga
niké je tipovanie
18:00 Koniec Metta/LU 1 : 3 FK Jelgava detail Pridať k mojim zápasom
Dánsko Superligaen, Relegation round, Group B
niké je tipovanie
18:00 Koniec Silkeborg IF 1 : 2 Viborg FF detail Pridať k mojim zápasom
Maroko 1. liga
niké je tipovanie
18:00 Koniec Al Hoceima 0 : 1 DHJ Jadida Pridať k mojim zápasom
20:15 Koniec Marrakech 1 : 1 HUSA Agadir Pridať k mojim zápasom
Estónsko I. liga
niké je tipovanie
18:00 Koniec Paide L. 2 : 1 Sillamäe detail Pridať k mojim zápasom
18:30 Koniec Infonet T. 0 : 1 Flora T. detail Pridať k mojim zápasom
Saudská Arábia I. liga
niké je tipovanie
18:05 Koniec Al Baten 4 : 3 Al Nasr detail Pridať k mojim zápasom
18:10 Koniec Al Raed 2 : 1 AL Qadisiyah FC detail Pridať k mojim zápasom
19:45 Koniec Al Ettifaq 1 : 4 Al Ittihad detail Pridať k mojim zápasom
Rakúsko II. liga
niké je tipovanie
18:30 Koniec Wiener Neustadt 0 : 0 BW Linz detail Pridať k mojim zápasom
18:30 Koniec LASK Linz 3 : 0 FC Liefering detail Pridať k mojim zápasom
18:30 Koniec Austria Lustenau 0 : 0 Floridsdorfer Pridať k mojim zápasom
18:30 Koniec Kapfenberg 1 : 1 SV Horn detail Pridať k mojim zápasom
20:30 Koniec Swarovski Wattens 3 : 4 Wacker Innsbruck detail Pridať k mojim zápasom
Nemecko Amatéri IV. liga Bayern
niké je tipovanie
18:30 Koniec Illertissen 1 : 3 SV Schalding-Heining detail Pridať k mojim zápasom
18:30 Koniec Seligenporten 0 : 4 FC Augsburg II detail Pridať k mojim zápasom
19:00 Koniec Buchbach 1 : 1 Gr.Fürth Am. detail Pridať k mojim zápasom
19:00 Koniec Ingolstadt Am. 1 : 1 VfR Garching detail Pridať k mojim zápasom
Rakúsko Amatéri Regionálna liga, západ
niké je tipovanie
19:00 Koniec Seekirchen 2 : 3 FC Anif Pridať k mojim zápasom
Turecko I. liga
niké je tipovanie
19:00 Koniec Konyaspor 1 : 2 Gaziantep detail Pridať k mojim zápasom
19:00 Koniec Kar. Karabük 0 : 0 Kasimpasa detail Pridať k mojim zápasom
Nemecko Amatéri IV. liga JV
niké je tipovanie
19:00 Koniec Worms 1 : 1 Homburg detail Pridať k mojim zápasom
19:00 Koniec Walldorf 3 : 0 Klautern II detail Pridať k mojim zápasom
19:00 Koniec Pirmasens 0 : 1 Mannheim detail Pridať k mojim zápasom
Rakúsko Amatéri Regionálna liga, stred
niké je tipovanie
19:00 Koniec Gleisdorf 2 : 0 Grieskirchen Pridať k mojim zápasom
19:00 Koniec Deutschlandsberger SC 2 : 0 Kalsdorf Pridať k mojim zápasom
19:00 Koniec Austria Klagenfurt 1 : 1 Sturm Graz A Pridať k mojim zápasom
19:00 Koniec Union St.Florian 3 : 0 Vorwarts Steyr Pridať k mojim zápasom
Nemecko Amatéri IV. liga Západ
niké je tipovanie
19:00 Koniec Wiedenb. 1 : 1 M´gladbach am. detail Pridať k mojim zápasom
19:30 Koniec Sp.Siegen 0 : 3 Düsseldorf Am. detail Pridať k mojim zápasom
19:30 Koniec Aachen 1 : 1 Verl detail Pridať k mojim zápasom
Rakúsko Amatéri Regionálna liga, východ
niké je tipovanie
19:00 Koniec Neusiedl 0 : 5 Rapid W. Am. Pridať k mojim zápasom
19:00 Koniec Austria V. am. 0 : 0 Schwechat Pridať k mojim zápasom
19:00 Koniec SC Mannsdorf 1 : 0 St. Polten II Pridať k mojim zápasom
19:30 Koniec Wiener SK 5 : 0 Ritzing Pridať k mojim zápasom
19:30 Koniec Amstetten 0 : 1 Traiskirchen FCM Pridať k mojim zápasom
Ukrajina Premier League, Championship round
niké je tipovanie
19:00 Koniec Dyn. Kyjev 0 : 1 Šachťar D. detail Pridať k mojim zápasom
Bulharsko First Professional League, Championship Round
niké je tipovanie
19:00 Koniec Levski S. 1 : 1 Dunav Ruse detail Pridať k mojim zápasom
Švédsko II. liga
niké je tipovanie
19:00 Koniec Gefle 1 : 0 Syrianska detail Pridať k mojim zápasom
Holandsko I. liga
niké je tipovanie
20:00 Koniec Heerenveen 1 : 0 Tilburg detail Pridať k mojim zápasom
Holandsko II. liga
niké je tipovanie
20:00 Koniec Maastricht 2 : 2 Jong PSV Eindhoven detail Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec Achilles 29 2 : 2 Dordrecht detail Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec Jong Ajax Amsterdam 2 : 0 Helmond detail Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec Almere 1 : 2 De Graafschap detail Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec Cambuur 5 : 0 Waalwijk detail Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec Den Bosch 1 : 1 Sittard detail Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec FC Eindhoven 0 : 0 Venlo detail Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec Emmen 0 : 0 Breda Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec Oss 2 : 2 Volendam detail Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec Telstar 3 : 1 Jong FC Utrecht detail Pridať k mojim zápasom
Slovinsko I. liga
niké je tipovanie
20:00 Koniec NK Radomlje 1 : 2 Gorica detail Pridať k mojim zápasom
Francúzsko III. liga
niké je tipovanie
20:00 Koniec Creteil 2 : 1 CA Bastia detail Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec Paris FC 0 : 0 US Quevilly Rouen Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec Marseille Con. 1 : 1 Les Herbiers detail Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec AS Beziers 2 : 3 Lyon Duchere detail Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec Dunkerque 0 : 0 Pau detail Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec Chambly 0 : 1 Epinal detail Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec Avranches 2 : 1 ASM Belfort detail Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec Sedan 2 : 2 Boulogne detail Pridať k mojim zápasom
Francúzsko II. liga
niké je tipovanie
20:00 Koniec AC Ajaccio 3 : 1 Niort detail Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec Auxerre 1 : 1 Tours detail Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec Clermont 1 : 1 Troyes detail Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec Laval 1 : 2 Strasbourg detail Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec Red Star 4 : 1 Bourg Peron. detail Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec Reims 1 : 1 Nimes detail Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec Sochaux 1 : 2 GFC Ajaccio detail Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec Valenciennes 4 : 0 Orleans detail Pridať k mojim zápasom
Dánsko Superligaen, Championship round
niké je tipovanie
20:15 Koniec SonderjyskE 1 : 2 Lyngby BK detail Pridať k mojim zápasom
Belgicko Pro Liga, o titul
niké je tipovanie
20:30 Koniec Gent 1 : 1 KV Oostende detail Pridať k mojim zápasom
Belgicko First Division B, Relegation Round
niké je tipovanie
20:30 Koniec Lommel Utd. 0 : 1 Cercle Brugge Pridať k mojim zápasom
Francúzsko I. liga
niké je tipovanie
20:45 Koniec Nancy 0 : 0 Marseille detail Pridať k mojim zápasom
Írsko I. liga
niké je tipovanie
20:45 Koniec Bray W. 4 : 2 Shamrock detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec St. Patricks 0 : 3 Cork City detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Limerick 1 : 1 Galway FC detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Dundalk 2 : 0 Boh. Dublin detail Pridať k mojim zápasom
21:00 Koniec Finn Harps 0 : 2 Drogheda detail Pridať k mojim zápasom
Írsko II. liga
niké je tipovanie
20:45 Koniec Athlone 1 : 0 Wexford detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Cabinteely 0 : 0 Waterford Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Shelbourne 0 : 1 UC Dublin detail Pridať k mojim zápasom
Portugalsko I. liga
niké je tipovanie
21:30 Koniec Rio Ave 3 : 0 Arouca detail Pridať k mojim zápasom
Peru Primera Division, Verano, Group A
niké je tipovanie
22:30 Koniec Alianza Atlético 0 : 3 Sport Rosario detail Pridať k mojim zápasom