Futbalové výsledky

Španielsko I. liga
niké je tipovanie
12:00 Koniec San Sebastian 3 : 0 Levante detail Pridať k mojim zápasom
16:15 Koniec Atl. Madrid 2 : 0 Bilbao detail Pridať k mojim zápasom
18:30 Koniec Espanyol 1 : 1 Villarreal detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Betis 3 : 5 Real Madrid detail Pridať k mojim zápasom
Taliansko I. liga
niké je tipovanie
12:30 Koniec Torino FC 0 : 1 Juventus detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Benevento 3 : 2 Crotone detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Bologna 2 : 1 Sassuolo detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Napoli 1 : 0 Spal 2013 detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Atalanta 1 : 1 Fiorentina detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec AC Milan 1 : 0 Sampdoria detail Pridať k mojim zápasom
Nemecko I. liga
niké je tipovanie
15:30 Koniec Augsburg 0 : 1 Stuttgart detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec M gladbach 0 : 1 Dortmund detail Pridať k mojim zápasom
Slovensko I. liga
niké je tipovanie
14:00 Koniec Michalovce 1 : 1 Slovan Bratislava detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec MŠK Žilina 2 : 0 Ružomberok detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Nitra 1 : 1 AS Trenčín detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Prešov 0 : 2 Podbrezová detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec FK Senica 0 : 2 Dun. Streda detail Pridať k mojim zápasom
Česká republika I. liga
niké je tipovanie
16:00 Koniec Sigma Olomouc 0 : 0 Viktoria Plzeň detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Sparta Praha 2 : 0 Slovan Liberec detail Pridať k mojim zápasom
Anglicko II. liga
niké je tipovanie
13:00 Koniec Norwich 1 : 1 Ipswich detail Pridať k mojim zápasom
17:30 Koniec Leeds 2 : 2 Bristol detail Pridať k mojim zápasom
Španielsko II. liga
niké je tipovanie
12:00 Koniec Sevilla At. 0 : 3 Almeria detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Cordoba 1 : 2 Granada detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Leonesa 2 : 3 Vallecano detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Numancia 1 : 0 Cadiz detail Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec Lugo 1 : 2 Barcelona B detail Pridať k mojim zápasom
Taliansko II. liga
niké je tipovanie
15:00 Koniec Frosinone 2 : 0 Ascoli detail Pridať k mojim zápasom
17:30 Koniec Brescia 3 : 1 Ternana detail Pridať k mojim zápasom
Nemecko II. liga
niké je tipovanie
13:30 Koniec Braunschweig 1 : 0 Union Berlin detail Pridať k mojim zápasom
13:30 Koniec Dresden 1 : 0 Regensburg detail Pridať k mojim zápasom
13:30 Koniec Nürnberg 3 : 1 Duisburg detail Pridať k mojim zápasom
Čile Primera B, Torneo Transicion
niké je tipovanie
00:00 Coquimbo - : - Barnechea Pridať k mojim zápasom
02:00 Koniec SM Arica 2 : 5 Deportes Copiato Pridať k mojim zápasom
22:00 Koniec Cobreloa 3 : 1 Rangers Talca Pridať k mojim zápasom
22:00 Koniec Deportes Valdivia 1 : 2 Cobresal Pridať k mojim zápasom
Kolumbia I. liga
niké je tipovanie
00:00 Koniec Boyaca Chico 1 : 2 Rionegro Águilas detail Pridať k mojim zápasom
00:00 Koniec Indepediente Medellin 2 : 1 Deportivo Cali detail Pridať k mojim zápasom
02:00 Koniec Alianza Petrolera 2 : 1 Indepediente Santa Fe detail Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec Envigado FC 1 : 0 Once Caldas detail Pridať k mojim zápasom
22:00 Koniec Atlético Bucaramanga 2 : 2 Leones FC detail Pridať k mojim zápasom
23:15 Koniec America de Cali 2 : 0 Patriotas FC detail Pridať k mojim zápasom
Mexiko I. liga
niké je tipovanie
00:00 Koniec Cruz Azul 1 : 1 Puebla FC detail Pridať k mojim zápasom
02:00 Koniec Tigres UANL 2 : 0 Atlas de Guadalajara detail Pridať k mojim zápasom
02:06 Koniec Club León 1 : 1 Querétaro detail Pridať k mojim zápasom
03:30 Koniec Club Tijuana 4 : 1 Pumas UNAM detail Pridať k mojim zápasom
04:00 Koniec Necaxa 3 : 0 Monterrey detail Pridať k mojim zápasom
04:06 Koniec Guadalajara Chivas 1 : 1 CF Pachuca detail Pridať k mojim zápasom
19:00 Koniec Deportivo Toluca 2 : 0 Santos Laguna detail Pridať k mojim zápasom
Čile Primera Division
niké je tipovanie
00:30 Koniec U. de Conception 0 : 0 Curico Unido detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Iquique 0 : 1 La Calera detail Pridať k mojim zápasom
22:00 Koniec O Higgins 2 : 1 Huachipato detail Pridať k mojim zápasom
Medzinárodné klubové Priateľské zápasy
niké je tipovanie
01:30 Koniec Tampa Bay 1 : 2 Montreal detail Pridať k mojim zápasom
05:00 Koniec Las Vegas Lights 2 : 3 Vancouver detail Pridať k mojim zápasom
09:15 Koniec Jarosľavľ 2 : 2 Volgograd Pridať k mojim zápasom
11:45 Koniec Jekaterinburg 1 : 0 Ararat Moscow Pridať k mojim zápasom
13:00 Koniec Cegléd 0 : 1 Erdi Pridať k mojim zápasom
14:30 Koniec Spartak 2 Moskva 3 : 0 FK Ťumeň Pridať k mojim zápasom
15:30 Koniec FC Ufa 3 : 1 FK Ventspils Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec Krasnodar-2 0 : 3 FC Kazanka Moscow Pridať k mojim zápasom
Argentína I. liga
niké je tipovanie
01:30 Koniec Rosario C. 5 : 0 Olimpo detail Pridať k mojim zápasom
21:00 Koniec San Martin SJ 1 : 1 Talleres Cordoba detail Pridať k mojim zápasom
21:00 Koniec Ars. Sarandi 1 : 1 Huracan detail Pridať k mojim zápasom
23:15 Koniec River Plate 2 : 2 Godoy Cruz detail Pridať k mojim zápasom
Peru 1. liga, Verano, Skupina B
niké je tipovanie
02:00 Koniec Sport Boys 1 : 0 Union Comercio detail Pridať k mojim zápasom
19:30 Koniec Municipal Lima 3 : 0 Academia Cantolao detail Pridať k mojim zápasom
Guatemala I. liga
niké je tipovanie
02:00 Koniec Cobán Imperial 3 : 1 CSD Municipal Pridať k mojim zápasom
03:00 Koniec Marquense 1 : 1 Guastatoya Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Suchitepequez 1 : 3 Antigua GFC Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Deportivo Sanarate 1 : 0 Xelajú MC Pridať k mojim zápasom
Kostarika I. liga
niké je tipovanie
03:00 Koniec Herediano 1 : 1 FC UCR detail Pridať k mojim zápasom
20:30 Koniec Cartagines 4 : 1 Carmelita detail Pridať k mojim zápasom
20:30 Koniec Perez Zeledon 2 : 2 Limon FC detail Pridať k mojim zápasom
22:00 Koniec Guadalupe FC 2 : 3 Santos de Guapiles detail Pridať k mojim zápasom
23:00 Koniec Saprissa 1 : 0 Municipal Liberia detail Pridať k mojim zápasom
Turecko Amatéri I. liga do 21 rokov
niké je tipovanie
09:00 Koniec Kardemir Karabukspor 2 : 1 Akhisar Belediye Genclik Pridať k mojim zápasom
10:00 Koniec Bursaspor 4 : 1 Yeni Malatyaspor Pridať k mojim zápasom
10:00 Koniec Trabzonspor 2 : 0 Istanbul Basaksehir Pridať k mojim zápasom
10:30 Koniec Kasimpasa 1 : 3 Galatasaray Pridať k mojim zápasom
India 1. liga
niké je tipovanie
09:30 Koniec NEROCA 2 : 3 Mohun Bagan Pridať k mojim zápasom
Turecko Amatéri III. liga B, Skupina 2
niké je tipovanie
10:00 Koniec Eyupspor 0 : 0 Sancaktepe Belediye Spor Pridať k mojim zápasom
11:00 Koniec Sivas Belediye Spor 2 : 2 Hatayspor Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Karfez Bld. 0 : 0 Inegolspor Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Bucaspor 1 : 3 Sariyer Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Tuzlaspor 1 : 0 Kecioerenguecue Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Menemen Belediyespor 2 : 0 Afjet Afyonspor Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Etimesgut Belediyespor 1 : 0 Diyarbakir BB Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Mersin Id. 0 : 4 Tokatspor Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Bodrum Belediyesi Bodrumspor 0 : 0 Kastamonuspor Pridať k mojim zápasom
Turecko Amatéri II. liga do 21 rokov
niké je tipovanie
10:30 Gazisehir Gaziantep FK - : - Istanbulspor AS Pridať k mojim zápasom
10:30 Adana Demirspor - : - Boluspor Pridať k mojim zápasom
Turecko II. liga
niké je tipovanie
11:00 Koniec Ümraniyespor 0 : 1 Eskisehirspor detail Pridať k mojim zápasom
13:30 Koniec Gaziantep BLD 2 : 0 Istanbulspor detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Adana Demir 1 : 3 Boluspor detail Pridať k mojim zápasom
Turecko Amatéri IV. liga, Skupina 2
niké je tipovanie
11:00 Koniec Diyarbakirspor AS 4 : 2 Pazarspor Pridať k mojim zápasom
11:00 Koniec Belediye Vanspor 0 : 2 Anadolu Bagcilar Spor Pridať k mojim zápasom
11:00 Koniec Tire 1922 Spor 0 : 1 Ankara Demirspor Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Yesil Bursa AS 0 : 0 Erzican Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Turgutluspor 1 : 1 Ergene Velimese Spor Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Kirikhanspor 0 : 2 Yeni Orduspor Kulubu Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Golcukspor 9 : 1 Kayseri Erc. Pridať k mojim zápasom
Turecko Amatéri IV. liga, Skupina 3
niké je tipovanie
11:00 Koniec Tekirdagspor 1 : 2 Elaziz Belediyespor Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Aydin 2 : 5 Payas Belediye Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Buyuk. Tepecikspor 1 : 0 Karacabey Birlik Spor A.s Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Adliyespor 0 : 0 Kizilcabolukspor Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Utas Usakspor A.s 1 : 0 Cizre Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Sultanbeyli Belediyespor 2 : 0 Duzyurtspor Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Osmaniyespor 3 : 2 Tarsus I.Y. Pridať k mojim zápasom
Nemecko Amatéri ženy
niké je tipovanie
11:00 Koniec 1. FC Köln 0 : 3 Frankfurt Pridať k mojim zápasom
11:00 Koniec Sand 2 : 2 SV Werder Bremen Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Duisburg 2 : 1 Freiburg Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Jena 0 : 5 Potsdam Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Bayern M. 2 : 1 Essen Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec Hoffenheim 0 : 1 Wolfsburg Pridať k mojim zápasom
Bulharsko I. liga
niké je tipovanie
11:30 Koniec Lok. Plovdiv 1 : 0 Pirin Blagoevgrad detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Ludogorec 4 : 1 Slavia S. detail Pridať k mojim zápasom
16:30 Koniec Levski S. 1 : 0 Bot. Plovdiv detail Pridať k mojim zápasom
Turecko Amatéri IV. liga, Skupina 1
niké je tipovanie
11:30 Koniec Erbaaspor 1 : 1 Idare Genclik Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec 12 Bingol Spor 1 : 3 Halide Edip Adivarspor Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Erzin Belediyespor 1 : 3 Catalcaspor Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Dardanel A.S. 0 : 2 Manisa Buyuksehir Belediyespor Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Yeni Altindag Belediyespor 2 : 0 Kozan Belediyespor Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Kemerspor 2003 3 : 0 Yomraspor Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Orhangazi Belediyespor 1 : 3 Bayrampasa Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Duzcespor 0 : 0 Bat.Petrol Pridať k mojim zápasom
Turecko I. liga
niké je tipovanie
11:30 Koniec Bursaspor 0 : 0 Malatya Bld detail Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Kar. Karabük 0 : 3 Akhisar detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Trabzonspor 0 : 1 Ist. Basaksehir detail Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec Kasimpasa 2 : 1 Galatasaray detail Pridať k mojim zápasom
Turecko Amatéri III. liga B, Skupina 1
niké je tipovanie
11:30 Koniec Karsiyaka 1 : 2 Hacettepe Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Nigde Belediyespor 3 : 2 P. Bugsasspor Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Fethiyespor 1 : 3 Sanliurfaspor Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Sakaryaspor 3 : 2 Zonguldak Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Silivrispor 1 : 0 Gum.Dogan Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Bandirmaspor 3 : 1 Pendik Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Karagümrük 0 : 3 Altay Izmir Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Konya 2 : 1 Nazilli Bld Spor Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Kirklarelispor 0 : 1 Kahramanmaras Pridať k mojim zápasom
Dánsko I. liga
niké je tipovanie
12:00 Koniec FC Helsingör 0 : 2 AC Horsens detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Randers FC 0 : 0 Hobro detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Midtjylland 3 : 1 FC Kodaň detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Aalborg BK 1 : 1 Bröndby KOdaň detail Pridať k mojim zápasom
Azerbajdžan I. liga
niké je tipovanie
12:00 Koniec FK Kapaz 0 : 1 Keshla FK detail Pridať k mojim zápasom
14:30 Koniec Sabayil Baku 0 : 1 Karabach FK detail Pridať k mojim zápasom
Portugalsko II. liga
niké je tipovanie
12:15 Koniec Real Sporte 5 : 1 Benfica B detail Pridať k mojim zápasom
15:30 Koniec Porto B 1 : 2 Oliveirense detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec CD Cova Piedade 1 : 3 Penafiel detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Uniao M. 0 : 1 St. Clara detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Covilha 0 : 2 Leixoes detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Varzim 2 : 0 Famalicao detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Ac. Viseu 3 : 3 Nacional detail Pridať k mojim zápasom
Tunisko I. liga
niké je tipovanie
12:30 Koniec S Tunisien 1 : 0 US Ben Guerdane Pridať k mojim zápasom
13:00 Koniec ES Zarzis 0 : 0 Sfaxien Pridať k mojim zápasom
13:00 Koniec CA Bizertin 1 : 0 Kairouanaise Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Club Africain 2 : 1 ES Tunis Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec ES Sahel 3 : 0 Métlaoui detail Pridať k mojim zápasom
Holandsko I. liga
niké je tipovanie
12:30 Koniec Roda Kerkrade 1 : 4 FC Utrecht detail Pridať k mojim zápasom
14:30 Koniec Feyenoord 1 : 0 Heracles detail Pridať k mojim zápasom
14:30 Koniec FC Twente 1 : 1 Sparta Rotterdam detail Pridať k mojim zápasom
16:45 Koniec FC Zwolle 0 : 1 Ajax Amsterdam detail Pridať k mojim zápasom
Srbsko I. liga
niké je tipovanie
13:00 Koniec Radnički Niš 4 : 0 FK Backa BP detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Mladost Lučani 1 : 2 Partizan Beograd detail Pridať k mojim zápasom
India Superliga
niké je tipovanie
13:00 Koniec Chennaiyin FC 1 : 1 Jamshedpur FC detail Pridať k mojim zápasom
15:30 Koniec Atl. Kolkata 1 : 2 Mumbai City detail Pridať k mojim zápasom
Ukrajina I. liga
niké je tipovanie
13:00 Koniec Karp. Ľvov 0 : 2 Lugansk detail Pridať k mojim zápasom
13:00 Koniec Kirovograd 0 : 3 Mariupol detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Dyn. Kyjev 1 : 0 Ol. Doneck detail Pridať k mojim zápasom
Nemecko Amatéri IV. liga SV
niké je tipovanie
13:30 Lok Leipzig - : - Nordhausen Pridať k mojim zápasom
13:30 ZFC Meuselwitz - : - Energie Cottbus Pridať k mojim zápasom
13:30 Germania Halberstadt - : - Neustrelitz Pridať k mojim zápasom
13:30 Koniec Union Fürstenwalde 1 : 2 Chemie Leipzig detail Pridať k mojim zápasom
13:30 BFC Dynamo - : - FC Oberlausitz Pridať k mojim zápasom
13:30 Koniec Berliner AK 0 : 0 Altglienicke Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Hertha Berlin II 3 : 1 Viktoria Berlin detail Pridať k mojim zápasom
Grécko 1. liga
niké je tipovanie
14:00 Koniec Aris 3 : 0 Anagennisi Karditsas 1904 detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Doxa Dramas 3 : 1 Panserraikos 1964 detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Karaiskakis 2 : 0 Apollon Larisas detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Ergotelis 0 : 2 Trikala detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Veria 3 : 1 Panagialios detail Pridať k mojim zápasom
Macedónsko I. liga
niké je tipovanie
14:00 Koniec KF Shkupi Skopje 0 : 3 Shkendija T. detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec FK Pelister 3 : 2 Rabotnicki Sk. detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Vardar Sk. 3 : 0 Pobeda Junior Prilep detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Akademija Pandev - : - KF Shkupi Skopje Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Akademija Pandev 0 : 0 FK Skopje Pridať k mojim zápasom
Nemecko Amatéri IV. liga JV
niké je tipovanie
14:00 Koniec SC Freiburg II 0 : 0 Stuttgart II Pridať k mojim zápasom
Nemecko III. liga
niké je tipovanie
14:00 Koniec Lotte 2 : 3 Osnabrück detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Erfurt 0 : 1 Aalen detail Pridať k mojim zápasom
Brazília Paulista, Seria A1
niké je tipovanie
14:00 Koniec Mirassol 1 : 1 Ituano detail Pridať k mojim zápasom
21:00 Koniec Sao Paulo FC 0 : 1 Santos SP detail Pridať k mojim zápasom
23:30 Koniec Ponte Preta 0 : 0 Palmeiras Pridať k mojim zápasom
23:30 Koniec Sao Bento SP 0 : 0 Botafogo SP Pridať k mojim zápasom
Cyprus I. liga
niké je tipovanie
14:00 Koniec Anorthosis 4 : 0 Ermis Aradippou detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec DOXA Katokopia 1 : 1 Pafos FC detail Pridať k mojim zápasom
Nemecko Amatéri IV. liga Sever
niké je tipovanie
14:00 Havelse - : - Egestorf/Langreder Pridať k mojim zápasom
14:00 Hansa Lüneburg - : - Norderstedt Pridať k mojim zápasom
14:00 VfB Oldenburg - : - Weiche Flensburg Pridať k mojim zápasom
14:00 St. Pauli II - : - SSV Jeddeloh Pridať k mojim zápasom
Grécko I. liga
niké je tipovanie
14:00 Koniec Platanias 0 : 3 PAS Giannina detail Pridať k mojim zápasom
16:15 Koniec AEK At. 4 : 0 Xanthi detail Pridať k mojim zápasom
16:15 Koniec Levadiakos 1 : 2 Panaitolikos detail Pridať k mojim zápasom
18:30 Koniec Olympiakos 1 : 0 Panionios detail Pridať k mojim zápasom
Taliansko III. liga, Skupina A
niké je tipovanie
14:30 Koniec Pistoiese 1 : 2 Olbia detail Pridať k mojim zápasom
14:30 Koniec Gavorrano 1 : 0 Piacenza Calcio detail Pridať k mojim zápasom
14:30 Koniec Arzachena 3 : 4 Pisa detail Pridať k mojim zápasom
14:30 Koniec Giana Erminio 0 : 1 Robur Siena detail Pridať k mojim zápasom
14:30 Koniec Pro Piacenza 3 : 1 Viterbese detail Pridať k mojim zápasom
16:30 Koniec Lucchese 0 : 0 Cuneo Pridať k mojim zápasom
18:30 Koniec Pontedera 0 : 0 Arezzo Pridať k mojim zápasom
18:30 Koniec Alessandria 0 : 0 Monza Pridať k mojim zápasom
18:30 Koniec Carrarese 4 : 0 Prato detail Pridať k mojim zápasom
Taliansko III. liga, Skupina B
niké je tipovanie
14:30 Koniec Gubbio 2 : 3 Porednone detail Pridať k mojim zápasom
Taliansko III. liga, Skupina C
niké je tipovanie
14:30 Koniec Akragas 1 : 2 Catanzaro detail Pridať k mojim zápasom
14:30 Koniec Trapani 4 : 1 Paganese detail Pridať k mojim zápasom
14:30 Koniec Matera 2 : 0 Siracusa detail Pridať k mojim zápasom
16:30 Koniec Juve Stabia 0 : 2 Bisceglie detail Pridať k mojim zápasom
16:30 Koniec Virtus Francavilla 0 : 1 Casertana 1908 detail Pridať k mojim zápasom
16:30 Koniec SS Monopoli 1966 5 : 0 Catania detail Pridať k mojim zápasom
16:30 Koniec Sicula Leonzio 0 : 0 Lecce Pridať k mojim zápasom
16:30 Koniec Rende 3 : 0 Racing Fondi detail Pridať k mojim zápasom
Bosna a Hercegovina I .liga
niké je tipovanie
14:30 Koniec Radnik Bijeljina 3 : 0 Banja Luka detail Pridať k mojim zápasom
17:30 Koniec Široki Brijeg 2 : 1 FK Sarajevo detail Pridať k mojim zápasom
Belgicko I. liga
niké je tipovanie
14:30 Koniec Gent 2 : 2 KV Mechelen detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Charleroi 1 : 1 Standart Liege detail Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec Mouscron-Peruwelz 2 : 2 Waasland-Beveren detail Pridať k mojim zápasom
Južná Afrika I. lga
niké je tipovanie
14:30 Bloem Celtic - : - Polokwane City Pridať k mojim zápasom
Kuvajt I. liga
niké je tipovanie
14:50 Koniec AL Jahra 3 : 6 Al-Tadamon Pridať k mojim zápasom
17:15 Koniec Kazma SC 2 : 1 Al-Salmiyah Pridať k mojim zápasom
Chorvátsko I. liga
niké je tipovanie
15:00 Koniec Dinamo Zagreb 0 : 1 Hajduk Split detail Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec Slaven Belupo 2 : 0 Cibalia Vin. detail Pridať k mojim zápasom
Švédsko pohár, skupina 3
niké je tipovanie
15:00 Koniec Jönköpings S. 1 : 2 IK Frej detail Pridať k mojim zápasom
Švédsko pohár, skupina 6
niké je tipovanie
15:00 Koniec Tvaakers 0 : 3 Örebro Pridať k mojim zápasom
Nemecko Amatéri IV. liga Západ
niké je tipovanie
15:00 Koniec Wattenscheid 3 : 3 KFC Uerdingen detail Pridať k mojim zápasom
Švédsko pohár, skupina 8
niké je tipovanie
15:00 Koniec Vasalunds 1 : 3 Hammarby Pridať k mojim zápasom
Francúzsko I. liga
niké je tipovanie
15:00 Koniec Nice 1 : 1 Nantes detail Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec Lille 2 : 2 Lyon detail Pridať k mojim zápasom
21:00 Koniec Marseille 1 : 0 Bordeaux detail Pridať k mojim zápasom
Škótsko I. liga
niké je tipovanie
15:15 Koniec Hamilton 3 : 5 Gl. Rangers detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Celtic 0 : 0 St. Johnstone detail Pridať k mojim zápasom
Poľsko I. liga
niké je tipovanie
15:30 Koniec Lechia Gd. 0 : 2 Gliwice detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Lech Poznan 2 : 0 Pogon Sz. detail Pridať k mojim zápasom
Maroko 1. liga
niké je tipovanie
16:00 Koniec S Far 2 : 1 RCA Casablanca Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Tetouan 4 : 3 Chabab Atlas Khenifra Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Khouribga 3 : 0 Marrakech Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec WAC Casablanca 3 : 1 Rapide Oued Zem detail Pridať k mojim zápasom
Švajčiarsko I. liga
niké je tipovanie
16:00 Koniec Sion 3 : 1 Lausanne detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Young Boys 3 : 1 Thun detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Zürich 1 : 1 Luzern detail Pridať k mojim zápasom
Anglicko III. liga
niké je tipovanie
16:00 Koniec Blackpool 1 : 1 Peterborouhg detail Pridať k mojim zápasom
Švajčiarsko II. liga
niké je tipovanie
16:00 Koniec Aarau 4 : 1 Chiasso detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Vaduz 5 : 1 Wohlen detail Pridať k mojim zápasom
Belgicko 1. divízia B, 1. etapa
niké je tipovanie
16:00 Koniec Westerlo 0 : 0 Tubize Pridať k mojim zápasom
Rakúsko I. liga
niké je tipovanie
16:30 Koniec RB Salzburg 4 : 0 St. Pölten detail Pridať k mojim zápasom
Anglicko FA Cup
niké je tipovanie
17:00 Koniec Rochdale 2 : 2 Tottenham detail Pridať k mojim zápasom
Švédsko pohár, skupina 1
niké je tipovanie
17:00 Koniec Malmö 1 : 0 Dalkurd Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec Brommapojk. 2 : 0 Gefle Pridať k mojim zápasom
Švédsko pohár, skupina 4
niké je tipovanie
17:00 Koniec Häcken 2 : 0 Värnamo Pridať k mojim zápasom
Portugalsko I. liga
niké je tipovanie
17:00 Koniec Moreirense 0 : 1 Chaves detail Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec Setubal 1 : 0 Ferreira detail Pridať k mojim zápasom
19:00 Koniec FC Porto 5 : 0 Rio Ave detail Pridať k mojim zápasom
21:15 Koniec Guimarares 0 : 5 Braga detail Pridať k mojim zápasom
Rumunsko I. liga
niké je tipovanie
17:00 Koniec Poli Temešvár 1 : 2 CSMS Iasi detail Pridať k mojim zápasom
19:45 Koniec Dinamo Bukurešť 2 : 2 FCSB detail Pridať k mojim zápasom
Ekvádor I. liga
niké je tipovanie
18:00 Koniec Deportivo Cuenca 2 : 1 LDU Quito detail Pridať k mojim zápasom
22:00 Koniec Aucas 0 : 0 Delfin SC detail Pridať k mojim zápasom
Izrael I. liga
niké je tipovanie
18:00 Koniec Kir. Shmona 1 : 0 Hapoel Ashkelon detail Pridať k mojim zápasom
19:30 Koniec Hap. Haifa 2 : 0 Netanya detail Pridať k mojim zápasom
Škótsko Challenge Cup
niké je tipovanie
18:15 Koniec Inverness CT 3 : 2 Crusaders detail Pridať k mojim zápasom
Egypt I. liga
niké je tipovanie
18:30 Koniec Enppi 2 : 0 Ismaily SC Pridať k mojim zápasom
Uruguaj 1. liga, Apertura
niké je tipovanie
21:00 Koniec River Plate (URU) 3 : 1 Atenas detail Pridať k mojim zápasom
21:00 Koniec Racing Montevideo 1 : 2 Danubio FC detail Pridať k mojim zápasom
21:00 Koniec Defensor Sporting 2 : 1 Torque detail Pridať k mojim zápasom
23:30 Koniec Nacional Montevideo 2 : 1 Fenix Montevideo detail Pridať k mojim zápasom
Argentína II. liga
niké je tipovanie
21:00 Koniec Guillermo Brown 1 : 2 Quilmes detail Pridať k mojim zápasom
21:00 Koniec Brown de Adrogue 3 : 0 Boca Unidos detail Pridať k mojim zápasom
22:00 Koniec San Martin de Tucuman 1 : 1 Estudiantes SL detail Pridať k mojim zápasom
23:00 Koniec Ferro Carril Oeste 0 : 2 Atl. Rafaela detail Pridať k mojim zápasom
Kolumbia Primera B, Apertura
niké je tipovanie
21:30 Koniec Deportes Quindio 2 : 1 Bogota FC Pridať k mojim zápasom
Peru 1. liga, Verano, Skupina A
niké je tipovanie
22:00 Koniec Alianza Lima 0 : 2 Sporting Cristal detail Pridať k mojim zápasom
Paraguaj I. liga
niké je tipovanie
23:00 Koniec Sportivo Luqueno 2 : 2 Olimpia Asuncion detail Pridať k mojim zápasom