Futbalové výsledky

Anglicko I. liga
niké je tipovanie
13:30 Koniec Liverpool 0 : 0 Manch. Utd. detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Burnley 1 : 1 West Ham detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Cr. Palace 2 : 1 Chelsea detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Manch. City 7 : 2 Stoke detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Tottenham 1 : 0 Bournemouth detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Swansea 2 : 0 Huddersfield detail Pridať k mojim zápasom
18:30 Koniec Watford 2 : 1 Arsenal detail Pridať k mojim zápasom
Španielsko I. liga
niké je tipovanie
13:00 Koniec Bilbao 1 : 0 FC Sevilla detail Pridať k mojim zápasom
16:15 Koniec Getafe 1 : 2 Real Madrid detail Pridať k mojim zápasom
18:30 Koniec Alaves 0 : 2 San Sebastian detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Atl. Madrid 1 : 1 Barcelona detail Pridať k mojim zápasom
Taliansko I. liga
niké je tipovanie
18:00 Koniec Juventus 1 : 2 Lazio detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec AS Roma 0 : 1 Napoli detail Pridať k mojim zápasom
Nemecko I. liga
niké je tipovanie
15:30 Koniec Hannover 1 : 2 E. Frankfurt detail Pridať k mojim zápasom
15:30 Koniec Hoffenheim 2 : 2 Augsburg detail Pridať k mojim zápasom
15:30 Koniec Mainz 3 : 2 Hamburg detail Pridať k mojim zápasom
15:30 Koniec Hertha 0 : 2 Schalke detail Pridať k mojim zápasom
15:30 Koniec Bayern M. 5 : 0 Freiburg detail Pridať k mojim zápasom
18:30 Koniec Dortmund 2 : 3 RB Leipzig detail Pridať k mojim zápasom
Slovensko I. liga
niké je tipovanie
15:00 Koniec Michalovce 0 : 3 Trnava detail Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec Podbrezová 0 : 2 Dun. Streda detail Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec AS Trenčín 4 : 1 FK Senica detail Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec Slovan Bratislava 3 : 2 Prešov detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Ružomberok 1 : 1 Zlaté Moravce detail Pridať k mojim zápasom
Česká republika I. liga
niké je tipovanie
17:00 Koniec Zbrojovka Brno 2 : 1 Slovácko detail Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec FC Zlín 2 : 1 Dukla Jihlava detail Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec Sigma Olomouc 0 : 0 FK Jablonec detail Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec Mladá Boleslav 2 : 2 FK Teplice detail Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec Slovan Liberec 3 : 0 Dukla Praha detail Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec Karviná 0 : 2 Slavia Praha detail Pridať k mojim zápasom
Anglicko II. liga
niké je tipovanie
16:00 Koniec Barnsley 2 : 2 Middlesbrough detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Bolton 2 : 1 Sheff. Wed. detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Brentford 1 : 0 Millwall detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Fulham 2 : 2 Preston detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Leeds 0 : 1 Reading detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Norwich 1 : 1 Hull detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Sheff. Utd. 1 : 0 Ipswich detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Sunderland 1 : 1 Q.P.Rangers detail Pridať k mojim zápasom
18:30 Koniec Wolves 2 : 0 Aston Villa detail Pridať k mojim zápasom
Španielsko II. liga
niké je tipovanie
16:00 Koniec Cadiz 2 : 2 Leonesa detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Granada 2 : 0 Oviedo detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Barcelona B 1 : 0 LH Lorca detail Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec Tenerife 1 : 1 Numancia detail Pridať k mojim zápasom
Taliansko II. liga
niké je tipovanie
15:00 Koniec Ascoli 3 : 3 Venezia detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Brescia 0 : 1 Novara detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Carpi 2 : 1 Cesena detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Cittadela 1 : 2 Cremonese detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Frosinone 0 : 0 Palermo detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Parma 0 : 1 Pescara detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Pro Vercelli 2 : 2 Bari detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Ternana 4 : 2 Spezia detail Pridať k mojim zápasom
Nemecko II. liga
niké je tipovanie
13:00 Koniec Bochum 2 : 0 Sandhausen detail Pridať k mojim zápasom
13:00 Koniec Dresden 2 : 2 Ingolstad detail Pridať k mojim zápasom
13:00 Koniec Bielefeld 0 : 2 Düsseldorf detail Pridať k mojim zápasom
Česká republika II. liga
niké je tipovanie
10:15 Koniec FK Pardubice 2 : 0 FC Vlašim detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Frýdek Místek 0 : 0 FC Hradec Králové detail Pridať k mojim zápasom
15:30 Koniec MAS Táborsko 1 : 0 FK Třinec detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec SFC Opava 3 : 3 FK Varnsdorf detail Pridať k mojim zápasom
Argentína I. liga
niké je tipovanie
00:05 Koniec Lanus 2 : 1 Un. Santa Fe detail Pridať k mojim zápasom
02:05 Koniec San Lorenzo 3 : 1 D. y. Justicia detail Pridať k mojim zápasom
19:05 Koniec Col. Santa Fe 2 : 0 CA Temperley detail Pridať k mojim zápasom
19:05 Koniec Rosario C. 1 : 3 Arg. Juniors detail Pridať k mojim zápasom
21:15 Koniec Estudian. LP 1 : 1 Banfield detail Pridať k mojim zápasom
23:05 Koniec Velez S. 1 : 0 Newells OB detail Pridať k mojim zápasom
Brazília II. liga
niké je tipovanie
00:15 Koniec Paysandu PA 0 : 0 CRB AL Pridať k mojim zápasom
01:30 Koniec Paraná Clube 2 : 1 Criciúma detail Pridať k mojim zápasom
02:30 Koniec Juventude RS 0 : 2 Londrina detail Pridať k mojim zápasom
21:30 Koniec ABC 1 : 0 Boa EC detail Pridať k mojim zápasom
21:30 Koniec Figueirense 2 : 1 Santa Cruz PE detail Pridať k mojim zápasom
21:30 Koniec Vila Nova GO 0 : 0 Goiás EC Pridať k mojim zápasom
21:30 Koniec América MG 2 : 1 Luverdense detail Pridať k mojim zápasom
Paraguaj I. liga
niké je tipovanie
01:10 Koniec Sportivo Trinidense 0 : 1 Cerro Porteno detail Pridať k mojim zápasom
23:00 Koniec Independiente 0 : 1 Club Guaraní detail Pridať k mojim zápasom
USA Severoamerická liga, jesenná časť
niké je tipovanie
01:30 Koniec Jacksonville Armada 1 : 1 Carolina detail Pridať k mojim zápasom
21:00 Koniec Indy Eleven 0 : 3 Miami FC detail Pridať k mojim zápasom
Čile Primera B, Torneo Transicion
niké je tipovanie
01:30 Koniec Barnechea 4 : 2 Cobreloa Pridať k mojim zápasom
22:00 Koniec La Calera 3 : 3 Iberia Pridať k mojim zápasom
22:00 Koniec Deportes Copiato 1 : 2 Union San Felipe Pridať k mojim zápasom
22:00 Koniec Magallanes 1 : 2 Cobresal Pridať k mojim zápasom
23:00 Koniec Puerto Montt 1 : 0 SM Arica Pridať k mojim zápasom
Mexiko I. liga
niké je tipovanie
02:00 Koniec Puebla FC 2 : 2 Querétaro detail Pridať k mojim zápasom
04:00 Koniec Club Tijuana 0 : 0 Tiburones Veracruz detail Pridať k mojim zápasom
Čile I. liga, Torneo Transicion
niké je tipovanie
02:00 Koniec Everton VM 1 : 1 Curico Unido detail Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec Deportes Temuco 1 : 1 CD San Luis detail Pridať k mojim zápasom
20:30 Koniec Palestino 4 : 0 Espanola detail Pridať k mojim zápasom
23:00 Koniec Antofagasta 0 : 2 U. de Chile detail Pridať k mojim zápasom
Ekvádor I. liga
niké je tipovanie
02:30 Koniec U. Catolica (ECU) 2 : 2 Deportivo Cuenca detail Pridať k mojim zápasom
02:30 Koniec Barcelona SC 1 : 1 Ind. Del Valle detail Pridať k mojim zápasom
22:00 Koniec Delfin SC 2 : 1 El Nacional Quito detail Pridať k mojim zápasom
Kolumbia I. liga
niké je tipovanie
03:00 Deportivo Pasto - : - Envigado FC 1.82 3.34 3.99 Pridať k mojim zápasom
22:15 Atlético Huila - : - Millonarios 3.05 3.05 2.27 Pridať k mojim zápasom
USA United Soccer League
niké je tipovanie
04:00 Koniec Vancouver Whitecaps 2 3 : 4 Orange County Blues Pridať k mojim zápasom
Japonsko I. liga
niké je tipovanie
06:00 Koniec Sapporo 3 : 0 Kashiwa detail Pridať k mojim zápasom
07:00 Koniec Shimizu 0 : 3 Iwata detail Pridať k mojim zápasom
07:00 Koniec Gamba O. 0 : 1 Niigata detail Pridať k mojim zápasom
07:00 Koniec Yokohama FM 1 : 1 Omiya detail Pridať k mojim zápasom
08:00 Koniec Kashima 2 : 0 Hiroshima detail Pridať k mojim zápasom
08:00 Koniec Kawasaki 3 : 2 Sendai detail Pridať k mojim zápasom
12:00 Koniec Urawa 1 : 1 Kobe detail Pridať k mojim zápasom
Japonsko II. liga
niké je tipovanie
07:00 Koniec Yamagata 2 : 0 Yokohama FC detail Pridať k mojim zápasom
07:00 Koniec Mito 1 : 0 Okayama detail Pridať k mojim zápasom
07:00 Koniec Oita 1 : 1 Fukuoka detail Pridať k mojim zápasom
08:00 Koniec Chiba 5 : 1 Matsumoto detail Pridať k mojim zápasom
08:00 Koniec Kyoto 2 : 1 Kumamoto detail Pridať k mojim zápasom
09:00 Koniec Gifu 0 : 2 Tokushima detail Pridať k mojim zápasom
Južná Kórea Challenge
niké je tipovanie
08:00 Koniec Suwon City 0 : 1 Busan Pridať k mojim zápasom
08:00 Koniec Gyeongnam 2 : 1 Seoul E-Land Pridať k mojim zápasom
08:00 Koniec Seongnam 1 : 0 Anyang Pridať k mojim zápasom
Južná Kórea Classic, o udržanie
niké je tipovanie
08:00 Koniec Sangju S. 2 : 2 Daegu Pridať k mojim zápasom
08:00 Koniec Pohang St. 5 : 0 Incheon Utd. Pridať k mojim zápasom
Južná Kórea Classic, o titul
niké je tipovanie
08:00 Koniec Jeju Utd. 1 : 0 Gangwon Pridať k mojim zápasom
Rusko Juniorská liga
niké je tipovanie
08:00 Koniec Jekaterinburg jun. 1 : 3 Machačkala jun. detail Pridať k mojim zápasom
11:00 Koniec FK Krasnodar jun. 0 : 2 CSKA M. jun. detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec FK Rostov jun. 3 : 1 Kazaň jun. detail Pridať k mojim zápasom
Indonézia I. liga
niké je tipovanie
08:30 Koniec Perseru Serui 2 : 3 Sriwijaya Pridať k mojim zápasom
10:00 Koniec Persija Jakarta (Isl) 5 : 0 Gresik Utd. Pridať k mojim zápasom
13:30 Koniec Arema Ind. 1 : 1 PS Tni Pridať k mojim zápasom
Austrália A. liga
niké je tipovanie
08:35 Koniec Western Sydney 2 : 2 Central Coast detail Pridať k mojim zápasom
10:50 Koniec Melbourne Victory 1 : 2 Melbourne City detail Pridať k mojim zápasom
Čína I. liga
niké je tipovanie
09:30 Koniec Liaoning 3 : 3 Sh. SIPG detail Pridať k mojim zápasom
13:35 Koniec Guizhou Fc 2 : 3 Changchun detail Pridať k mojim zápasom
13:35 Koniec Tianjin Quanjian 0 : 0 Shandong detail Pridať k mojim zápasom
13:35 Koniec Hebei China Fortune FC 3 : 2 Jiangsu detail Pridať k mojim zápasom
Čína II. liga
niké je tipovanie
09:30 Koniec QINGDAO HAINIU 6 : 1 Yunnan Lijiang detail Pridať k mojim zápasom
09:30 Koniec Beijing Konggu 1 : 0 Meizhou Hakka FC detail Pridať k mojim zápasom
13:35 Koniec Shenzhen RD 0 : 1 Nei Mongul Zhongyou F.c. detail Pridať k mojim zápasom
Turecko Amatéri I. liga do 21 rokov
niké je tipovanie
10:00 Koniec Kardemir Karabukspor 1 : 1 Kayserispor Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Antalyaspor 3 : 2 Goeztepe AS Pridať k mojim zápasom
13:30 Koniec Istanbul Basaksehir 2 : 1 Alanyaspor Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Atiker Konyaspor 1922 3 : 1 Galatasaray Pridať k mojim zápasom
Vietnam V-League
niké je tipovanie
12:00 Koniec Binh Duong 0 : 1 Quang Ninh detail Pridať k mojim zápasom
12:00 Koniec Gia Lai 0 : 2 Nhge An detail Pridať k mojim zápasom
12:00 Koniec Hai Phong 4 : 1 TP Ho Chi Minh detail Pridať k mojim zápasom
Rusko II. liga
niké je tipovanie
12:00 Koniec Tom Tomsk 1 : 0 Fakel Voronež detail Pridať k mojim zápasom
12:00 Koniec Novosibirsk 0 : 1 Orenburg detail Pridať k mojim zápasom
13:00 Koniec Olimpiec NN. 0 : 3 Kuban Krasnodar detail Pridať k mojim zápasom
13:00 Koniec Samara 1 : 1 Volgograd detail Pridať k mojim zápasom
13:00 Koniec Jarosľavľ 1 : 0 Kaliningrad detail Pridať k mojim zápasom
13:00 Koniec Din. St. Petersburg 2 : 2 Spartak 2 Moskva detail Pridať k mojim zápasom
13:00 Koniec FK Ťumeň 3 : 1 FK Tambov detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Avangard Kursk 1 : 2 Luč.Vladivostok detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Astrachan 1 : 2 Krasnojarsk detail Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec FK Chimki 1 : 1 Zenit Petersburg 2 detail Pridať k mojim zápasom
Estónsko I. liga
niké je tipovanie
12:00 Koniec Viljandi JK Tulevik 0 : 1 Narva Trans detail Pridať k mojim zápasom
12:00 Koniec Sillamäe 1 : 2 Tammeka detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Paide L. 0 : 4 Levadia T. detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Flora T. 3 : 0 Parnu JK Vaprus detail Pridať k mojim zápasom
Turecko II. liga
niké je tipovanie
12:00 Koniec Ümraniyespor 2 : 1 Elazig detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Balikesirspor 2 : 0 Gaziantep detail Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec Gaziantep BLD 1 : 1 Giresunspor detail Pridať k mojim zápasom
Litva I. Liga
niké je tipovanie
12:00 Koniec Utenis Utena 1 : 2 FK Jonava detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec FK Zalgiris Kaunas 1 : 5 Suduva detail Pridať k mojim zápasom
Turecko Amatéri II. liga do 21 rokov
niké je tipovanie
12:00 Koniec Balikesirspor 1 : 2 Gaziantepspor Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Gazisehir Gaziantep FK 1 : 1 Giresunspor Pridať k mojim zápasom
14:30 Koniec Umraniyespor U21 1 : 2 Elazigspor Pridať k mojim zápasom
Nemecko Amatéri IV. liga SV
niké je tipovanie
13:00 Koniec Altglienicke 0 : 1 Nordhausen detail Pridať k mojim zápasom
13:30 Koniec VfB Auerbach 1 : 1 Hertha Berlin II detail Pridať k mojim zápasom
Bielorusko I. liga
niké je tipovanie
13:00 Koniec Isloch 1 : 1 FC Krumkachi detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Š. Soligorsk 0 : 1 Dinamo Minsk detail Pridať k mojim zápasom
Lotyšsko I. liga
niké je tipovanie
13:00 Koniec Spartaks Jürmala 0 : 1 FK Jelgava detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Rigas FS 1 : 2 FK Liepaja detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Metta/LU 0 : 2 FC Riga detail Pridať k mojim zápasom
Dánsko 2. divízia, Skupina 3
niké je tipovanie
13:00 Koniec Lyseng 3 : 0 Ringköbing detail Pridať k mojim zápasom
13:00 Koniec Vsk Arhus 0 : 1 Jammerbugt FC detail Pridať k mojim zápasom
13:30 Koniec Kjellerup 4 : 0 Sydvest 05 Tönder detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Odder 1 : 0 Aarhus Fremad detail Pridať k mojim zápasom
Turecko I. liga
niké je tipovanie
13:00 Koniec Kar. Karabük 1 : 0 Kayseri detail Pridať k mojim zápasom
15:30 Koniec Antalya 1 : 3 Göztepe detail Pridať k mojim zápasom
15:30 Koniec Ist. Basaksehir 2 : 1 Alanyaspor detail Pridať k mojim zápasom
18:30 Koniec Konyaspor 0 : 2 Galatasaray detail Pridať k mojim zápasom
Dánsko 2. divízia, Skupina 2
niké je tipovanie
13:00 Koniec Hellerup IK 4 : 4 Greve detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Dalum 1 : 1 Marienlyst detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Middelfart 2 : 0 Avarta detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Naesby 0 : 0 Kolding IF Pridať k mojim zápasom
Nórsko 2. divízia, skupina 2
niké je tipovanie
13:00 Koniec Notodden 2 : 0 Vindbjart Pridať k mojim zápasom
13:00 Koniec Hodd 1 : 0 Hönefoss Pridať k mojim zápasom
13:00 Koniec Vidar 3 : 1 Nardo Pridať k mojim zápasom
13:00 Koniec Nest Sotra 3 : 0 Byasen Pridať k mojim zápasom
13:00 Koniec Fana 0 : 1 Egersund Pridať k mojim zápasom
13:00 Koniec Bryne 2 : 2 Fram Larvik Pridať k mojim zápasom
13:00 Koniec Odd Grenl. 2 2 : 0 Vard Haugesund Pridať k mojim zápasom
Nórsko 2. divízia, skupina 1
niké je tipovanie
13:00 Koniec Skeid Oslo 5 : 3 Baerum Pridať k mojim zápasom
13:00 Koniec Finnsnes 2 : 2 Brumundal Pridať k mojim zápasom
13:00 Koniec Raufoss 0 : 0 Alta Pridať k mojim zápasom
13:00 Koniec Kjelsas 1 : 0 Valerengen 2 Pridať k mojim zápasom
13:00 Koniec Follo 3 : 2 KFUM Oslo Pridať k mojim zápasom
13:00 Koniec Ham Kam 4 : 2 Nybergsund Pridať k mojim zápasom
13:00 Koniec Grorud 3 : 2 Asker Pridať k mojim zápasom
Švédsko ženy
niké je tipovanie
13:00 Koniec IF Limhamn Bunkeflo 1 : 0 Kvarnsvedens IK detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Djurgarden IF 1 : 1 Vittsjö detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Hammarby 6 : 1 Örebro detail Pridať k mojim zápasom
Poľsko II. liga
niké je tipovanie
13:00 Koniec Leczna 1 : 1 Pogon Siedlce detail Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec Chrobry Glogow 3 : 3 Wigry Suwalki detail Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec Tychy 1 : 1 Puszcza Niepolomice detail Pridať k mojim zápasom
17:15 Koniec Olsztyn 2 : 0 Odra Opole detail Pridať k mojim zápasom
17:45 Koniec Bielsko Biala 1 : 2 Katowice detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Drutex-Bytovia 2 : 2 Sosnowiec detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Grudziadz 0 : 1 Legnica detail Pridať k mojim zápasom
Rusko I. liga
niké je tipovanie
13:00 Koniec Dinamo Moskva 2 : 0 SKA Chabarovsk detail Pridať k mojim zápasom
15:30 Koniec Jekaterinburg 2 : 1 Machačkala detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec FK Krasnodar 0 : 1 CSKA Moskva detail Pridať k mojim zápasom
Slovinsko I. liga
niké je tipovanie
13:00 Koniec Triglav 3 : 1 NK Krško detail Pridať k mojim zápasom
15:30 Koniec Gorica 2 : 1 Celje detail Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec Domžale 6 : 0 NK Ankaran detail Pridať k mojim zápasom
20:20 Koniec Aluminij 1 : 2 Ol. Ljubljana detail Pridať k mojim zápasom
Turecko Amatéri IV. liga, Skupina 1
niké je tipovanie
13:00 Koniec Yomraspor 1 : 0 Erzin Belediyespor Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Catalcaspor 1 : 1 Dardanel A.S. Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Bayrampasa 2 : 0 Duzcespor Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Bergama 1 : 1 Halide Edip Adivarspor Pridať k mojim zápasom
Turecko Amatéri IV. liga, Skupina 3
niké je tipovanie
13:00 Koniec Duzyurtspor 3 : 2 Tekirdagspor Pridať k mojim zápasom
13:30 Koniec Payas Belediye 1 : 1 Tarsus I.Y. Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Karacabey Birlik Spor A.s 0 : 4 Sultanbeyli Belediyespor Pridať k mojim zápasom
Turecko Amatéri III. liga B, Skupina 1
niké je tipovanie
13:00 Koniec Gum.Dogan 5 : 0 Karsiyaka Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Pendik 1 : 0 P. Bugsasspor Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Altay Izmir 2 : 1 Fethiyespor Pridať k mojim zápasom
Singapur S-league
niké je tipovanie
13:30 Koniec Warriors FC 0 : 1 Young Lions detail Pridať k mojim zápasom
Nemecko Amatéri IV. liga Sever
niké je tipovanie
13:30 Koniec Weiche Flensburg 0 : 1 VfV Hildesheim detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec E. Braunschweig II 0 : 3 SSV Jeddeloh detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec BSV Rehden 0 : 3 VfL Wolfsburg II detail Pridať k mojim zápasom
Medzinárodné mládežnicke MS do 17 rokov, Skupina E
niké je tipovanie
13:30 Koniec Francúzsko 5 : 1 Honduras detail Pridať k mojim zápasom
13:30 Koniec Japonsko 1 : 1 Nová Kaledónia detail Pridať k mojim zápasom
Turecko Amatéri IV. liga, Skupina 2
niké je tipovanie
13:30 Koniec Ankara Demirspor 1 : 4 Turgutluspor Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Darica G Birligi 3 : 0 Tire 1922 Spor Pridať k mojim zápasom
Turecko Amatéri III. liga B, Skupina 2
niké je tipovanie
13:30 Koniec Kecioerenguecue 1 : 1 Menemen Belediyespor Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Sancaktepe Belediye Spor 1 : 1 Sariyer Pridať k mojim zápasom
Azerbajdžan I. liga
niké je tipovanie
14:00 Koniec Zira IK 3 : 0 FK Kapaz detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Sumgayit 0 : 1 FK Gabala detail Pridať k mojim zápasom
Nemecko Amatéri IV. liga Západ
niké je tipovanie
14:00 Koniec KFC Uerdingen 1 : 0 TuS Erndtebrück detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Wuppertaler SV 2 : 0 Düsseldorf II detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Wattenscheid 0 : 3 SC Verl detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Wiedenbrück 0 : 4 Dortmund II detail Pridať k mojim zápasom
Švédsko I. liga
niké je tipovanie
14:00 Koniec Halmstads 1 : 2 IFK Göteborg detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Östersunds 3 : 0 Örebro detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Häcken 3 : 0 Athletic FC detail Pridať k mojim zápasom
Fínsko II. liga
niké je tipovanie
14:00 Koniec Oulun PS 0 : 10 FC Honka detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Valkeakoski 1 : 1 Kokkola PV detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Ekënas IF 3 : 3 GrIFK detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Turku PS 3 : 1 Gnistan detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec FF Jaro 1 : 3 AC Oulu detail Pridať k mojim zápasom
Moldavsko I. liga
niké je tipovanie
14:00 Koniec FC Milsami 1 : 0 Zimbru Kišiňov Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec FC Speranta 0 : 0 Dacia Kišinev Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec FC Zaria Balti 3 : 0 FC Spicul Chiscareni Pridať k mojim zápasom
Rakúsko Amatéri Regionálna liga, východ
niké je tipovanie
14:00 Koniec Stadlau 1 : 2 FC Mannsdorf Pridať k mojim zápasom
Švédsko II. liga
niké je tipovanie
14:00 Koniec Norrby 2 : 0 Degerfors detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Dalkurd 1 : 2 Östers detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec IK Frej 1 : 0 Varbergs detail Pridať k mojim zápasom
Nemecko Amatéri IV. liga Bayern
niké je tipovanie
14:00 Koniec FC Unterföhring 1 : 5 VfR Garching detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec SpVgg Bayreuth 1 : 3 TSV Buchbach detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec FC Pipinsried 1 : 1 Illertissen detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec VfB Eichstätt 0 : 0 Seligenporten detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Schweinfurt 05 0 : 3 Ingolstadt II detail Pridať k mojim zápasom
Nemecko III. liga
niké je tipovanie
14:00 Koniec CZ Jena 1 : 0 Rostock detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Aalen 2 : 2 Zwickau detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Paderborn 7 : 1 Brémy (A) detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Chemnitz 3 : 1 Lotte detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Wiesbaden 0 : 1 Meppen detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Karlsruhe 2 : 0 Würzburg detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Unterhaching 1 : 0 Münster detail Pridať k mojim zápasom
Nemecko Amatéri IV. liga JV
niké je tipovanie
14:00 Koniec Röchling Völklingen 0 : 1 SC Freiburg II detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Elversberg 4 : 1 Stuttgart Kickers detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec SSV Ulm 2 : 2 FSV Frankfurt detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec TSV Steinbach 4 : 0 Worms detail Pridať k mojim zápasom
Rakúsko Amatéri Regionálna liga, stred
niké je tipovanie
14:30 Koniec Sturm Graz A 0 : 1 Union Gurten Pridať k mojim zápasom
Taliansko III. liga, Skupina B
niké je tipovanie
14:30 Koniec Teramo 2 : 1 Padova detail Pridať k mojim zápasom
Taliansko III. liga, Skupina C
niké je tipovanie
14:30 Koniec Lecce 0 : 0 Akragas detail Pridať k mojim zápasom
14:30 Koniec Paganese 2 : 2 Virtus Francavilla detail Pridať k mojim zápasom
14:30 Koniec Sicula Leonzio 0 : 0 Juve Stabia Pridať k mojim zápasom
16:30 Koniec Bisceglie 0 : 0 Rende Pridať k mojim zápasom
16:30 Koniec Racing Fondi 1 : 0 Trapani detail Pridať k mojim zápasom
16:30 Koniec Reggina 2 : 0 Andria detail Pridať k mojim zápasom
18:30 Koniec Casertana 1908 0 : 3 SS Monopoli 1966 detail Pridať k mojim zápasom
18:30 Koniec Catanzaro 0 : 2 Matera detail Pridať k mojim zápasom
20:30 Koniec Siracusa 0 : 1 Catania detail Pridať k mojim zápasom
Macedónsko I. liga
niké je tipovanie
14:30 Koniec Akademija Pandev 2 : 0 KF Shkupi Skopje detail Pridať k mojim zápasom
14:30 Koniec Vardar Sk. 4 : 2 Shkendija T. detail Pridať k mojim zápasom
14:30 Koniec FK Pelister 2 : 1 Pobeda Junior Prilep detail Pridať k mojim zápasom
14:30 Koniec Renova 3 : 1 Rabotnicki Sk. detail Pridať k mojim zápasom
14:30 Koniec FK Skopje 1 : 1 Kratovo detail Pridať k mojim zápasom
Bulharsko I. liga
niké je tipovanie
14:30 Koniec Slavia S. 3 : 0 FC Dunav Ruse detail Pridať k mojim zápasom
19:00 Koniec CM Varna 0 : 1 Ludogorec detail Pridať k mojim zápasom
Francúzsko III. liga
niké je tipovanie
14:45 Koniec Laval 1 : 1 Marseille Con. detail Pridať k mojim zápasom
Francúzsko II. liga
niké je tipovanie
14:55 Koniec Clermont 3 : 0 Le Havre detail Pridať k mojim zápasom
Dánsko 2. divízia, Skupina 1
niké je tipovanie
15:00 Koniec Hillerod 2 : 1 AB Kodaň detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Bronshoj 1 : 5 Hvidovre IF detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Frem 5 : 1 Skovshoved detail Pridať k mojim zápasom
Nórsko Toppserien ženy
niké je tipovanie
15:00 Koniec Klepp ženy 2 : 0 Medkila ženy detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Valerenga ženy 2 : 2 Trondheims Orn ž. detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Arna-Bjornar ž. 0 : 2 Roa ženy detail Pridať k mojim zápasom
Grécko I. liga
niké je tipovanie
15:00 Koniec PAS Giannina 3 : 1 Platanias detail Pridať k mojim zápasom
17:15 Koniec Atromitos 1 : 0 Asteras detail Pridať k mojim zápasom
19:30 Koniec Panionios 3 : 4 Olympiakos detail Pridať k mojim zápasom
Rakúsko Amatéri Regionálna liga, západ
niké je tipovanie
15:00 Koniec FC Hard 1 : 1 Dornbirn Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec P. Saalfelden 2 : 1 SV Worgl Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec SV Wals-Grünau 1 : 3 Hohenems Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec SC Schwaz 4 : 0 FC Alberschwende Pridať k mojim zápasom
16:30 Koniec FC Kitzbühel 1 : 2 Seekirchen Pridať k mojim zápasom
Malta I. liga
niké je tipovanie
15:00 Koniec Mosta 1 : 0 St Andrews FC detail Pridať k mojim zápasom
17:15 Koniec Floriana 1 : 1 Balzan detail Pridať k mojim zápasom
Srbsko I. liga
niké je tipovanie
15:00 Koniec Zemun 0 : 0 Vojvodina Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec CZ Beograd 4 : 0 FK Macva Sabac detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Radnički Niš 1 : 1 Voždovac detail Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec Rad Beograd 0 : 2 Spartak Subotica detail Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec Čukarički 0 : 0 Javor Ivanjica Pridať k mojim zápasom
Chorvátsko I. liga
niké je tipovanie
15:00 Koniec Istra 1961 1 : 0 HNK Rijeka detail Pridať k mojim zápasom
19:00 Koniec Dinamo Zagreb 1 : 1 NK Osijek detail Pridať k mojim zápasom
Spojené arabské emiráty I.liga
niké je tipovanie
15:05 Koniec Ajman 2 : 3 Al Ain detail Pridať k mojim zápasom
15:05 Koniec Al Nasr Dubaj 3 : 1 Dibba Al Fujairah detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Shabab Al Ahli 4 : 0 Emirates Club detail Pridať k mojim zápasom
Tunisko I. liga
niké je tipovanie
15:30 Koniec Kairouanaise 0 : 2 CA Bizertin Pridať k mojim zápasom
15:30 Koniec Co Mednine 0 : 2 Monastirienne Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec Sfaxien 1 : 0 ES Zarzis Pridať k mojim zápasom
Wales I. liga
niké je tipovanie
15:30 Koniec New Saints 6 : 1 Prestatyn detail Pridať k mojim zápasom
15:30 Koniec Bangor City 2 : 3 Cardiff Met Uni. detail Pridať k mojim zápasom
15:30 Koniec Barry Town FC 1 : 3 Cefn Druids detail Pridať k mojim zápasom
15:30 Koniec Carmarthen 1 : 2 Connahs Quay detail Pridať k mojim zápasom
15:30 Koniec Llandudno 2 : 3 Aberstwyth detail Pridať k mojim zápasom
Rumunsko I. liga
niké je tipovanie
15:30 Koniec Metan Medias 0 : 1 Viitorul Constanta detail Pridať k mojim zápasom
18:15 Koniec CSMS Iasi 1 : 2 CSU Craiova detail Pridať k mojim zápasom
Nórsko Elitserien
niké je tipovanie
15:30 Koniec Tromsö 0 : 3 Rosenborg detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Strömgodset 1 : 0 Odd BK detail Pridať k mojim zápasom
Poľsko I. liga
niké je tipovanie
15:30 Koniec Gliwice 2 : 2 Nowy Sacz detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Nieciecza 1 : 1 Gdynia detail Pridať k mojim zápasom
20:30 Koniec Slask Wr. 0 : 2 Wisla K. detail Pridať k mojim zápasom
Bosna a Hercegovina I .liga
niké je tipovanie
15:30 Koniec Radnik Bijeljina 2 : 0 NK Vitez detail Pridať k mojim zápasom
15:30 Koniec FK Krupa 1 : 2 Široki Brijeg detail Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec Zrinjski Mostar 0 : 0 Banja Luka Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Sloboda Tuzla 1 : 3 FK Sarajevo detail Pridať k mojim zápasom
Maďarsko I. liga
niké je tipovanie
15:30 Koniec Haladás 1 : 2 Honvéd Budapešť detail Pridať k mojim zápasom
15:30 Koniec Diosgyőr 5 : 0 Vasas Budapešť detail Pridať k mojim zápasom
15:30 Koniec Balmazújváros 1 : 1 Videoton detail Pridať k mojim zápasom
15:30 Koniec Újpest FC 0 : 0 Paks Pridať k mojim zápasom
15:30 Koniec Mezőkővesd-Zsóry 0 : 2 Debrecen detail Pridať k mojim zápasom
19:30 Koniec Puskas Akadémia 1 : 1 Ferencvaros detail Pridať k mojim zápasom
Ukrajina I. liga
niké je tipovanie
16:00 Koniec Stal Dneprodzeržinsk 0 : 1 Lugansk detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Veres Rivne 1 : 1 Mariupol detail Pridať k mojim zápasom
Škótsko pohár
niké je tipovanie
16:00 Koniec Elgin 3 : 1 Edusport Academy FC Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Montrose 4 : 1 Stirling University FC Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Buckie Thistle 6 : 2 BSC Glasgow FC Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Formartine United 4 : 0 East Stirling Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Cowdenbeath 0 : 1 East Kilbride Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Nairn County 1 : 2 Cove Rangers Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Stirling 3 : 5 Lothian Thistle Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Spartans 5 : 0 Clachnacuddin Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Berwick 1 : 0 Annan Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Keith 0 : 3 Clyde Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Peterhead 9 : 0 Colville Park AFC Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Banks O'dee FC 2 : 0 Selkirk Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Deveronvale 0 : 2 Glenafton Athletic Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Edinburgh University 0 : 2 Fraserburgh Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Civil Service Strollers FC 0 : 5 Brora Rangers Pridať k mojim zápasom
Dánsko I. liga
niké je tipovanie
16:00 Koniec Nordsjaelland 3 : 2 Randers FC detail Pridať k mojim zápasom
Škótsko III. liga
niké je tipovanie
16:00 Koniec Stranraer 2 : 0 Alloa detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Ayr 2 : 2 Airdrie detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec East Fife 5 : 4 Albion R. detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Queens Park 1 : 1 Forfar detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Raith 2 : 0 Arbroath detail Pridať k mojim zápasom
Anglicko III. liga
niké je tipovanie
16:00 Koniec Bury 3 : 1 Bradford detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Walsall 1 : 1 Blackpool detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Rotherham 2 : 0 Scunthorpe detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Bristol Rov. 0 : 1 Oxford detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Charlton 1 : 0 Doncaster detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Peterborouhg 0 : 1 Gillingham detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Wigan 3 : 0 Southend detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Oldham 1 : 0 Blackburn detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Northampton 0 : 1 Wimbledon detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Portsmouth 2 : 0 MK Dons detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Fleetwood 2 : 2 Rochdale detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Plymouth 1 : 1 Shrewsbury detail Pridať k mojim zápasom
Anglicko IV. liga
niké je tipovanie
16:00 Koniec Mansfield 1 : 3 Swindon detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Chesterfield 0 : 2 Morecambe detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Port Vale 3 : 1 Cheltenham detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Yeovil 2 : 0 Crewe detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Wycombe 0 : 0 Exeter detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Notts C. 2 : 1 Barnet detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Grimsby 0 : 0 Crawley detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Lincoln 0 : 0 Cambridge detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Colchester 0 : 1 Carlisle detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Luton 7 : 1 Stevenage detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Accrington 1 : 0 Coventry detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Forest Green 0 : 4 Newport detail Pridať k mojim zápasom
Škótsko I. liga
niké je tipovanie
16:00 Koniec Celtic 1 : 0 FC Dundee detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Hamilton 1 : 2 Motherwell detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Hibernian 0 : 1 Aberdeen detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Partick Thistle 0 : 2 Kilmarnock detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Ross Cpunty 1 : 2 Hearts detail Pridať k mojim zápasom
Rakúsko I. liga
niké je tipovanie
16:00 Koniec LASK Linz 1 : 3 RB Salzburg detail Pridať k mojim zápasom
18:30 Koniec SCR Altach 2 : 2 Admira Wacker detail Pridať k mojim zápasom
18:30 Koniec Rapid Viedeň 1 : 0 St. Pölten detail Pridať k mojim zápasom
18:30 Koniec Wolfsberger AC 2 : 2 Mattersburg detail Pridať k mojim zápasom
Škótsko II. liga
niké je tipovanie
16:00 Koniec Brechin 0 : 1 Morton detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Dumbarton 0 : 2 St. Mirren detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Falkirk 0 : 0 Inverness CT Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Livingston 2 : 0 Dundee Utd. detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Q. of South 0 : 0 Dunfermline Pridať k mojim zápasom
Katar I. liga
niké je tipovanie
16:30 Koniec Al Gharafa 3 : 0 Al Khor detail Pridať k mojim zápasom
18:40 Koniec Umm Salal 4 : 1 Al Arabi Doha detail Pridať k mojim zápasom
18:40 Koniec Al Sailiya 2 : 1 Al Kharaitiyat detail Pridať k mojim zápasom
Medzinárodné mládežnicke MS do 17 rokov, Skupina F
niké je tipovanie
16:30 Koniec Mexiko 0 : 0 Čile detail Pridať k mojim zápasom
16:30 Koniec Anglicko 4 : 0 Irak detail Pridať k mojim zápasom
Kuvajt I. liga
niké je tipovanie
16:50 Koniec Al Qadsia 1 : 1 Al Nasr Pridať k mojim zápasom
19:20 Koniec Al-Salmiyah 0 : 0 Kazma SC Pridať k mojim zápasom
Saudská Arábia I. liga
niké je tipovanie
16:55 Koniec Al Ettifaq 1 : 3 Al Baten detail Pridať k mojim zápasom
19:00 Koniec Al Shabab R. 2 : 5 Al Ahli Jed. detail Pridať k mojim zápasom
19:00 Koniec Al Faisaly 2 : 1 Al Faiha detail Pridať k mojim zápasom
Gruzínsko I. liga
niké je tipovanie
17:00 Koniec Torpedo Kutaisi 3 : 1 FC Shuqura Pridať k mojim zápasom
Cyprus I. liga
niké je tipovanie
17:00 Koniec Anorthosis 1 : 1 Apollon Limassol detail Pridať k mojim zápasom
19:00 Koniec Aris Limassol 0 : 5 AEK Larnaca detail Pridať k mojim zápasom
Belgicko 1. divízia B, 1. etapa
niké je tipovanie
17:00 Koniec Cercle Brugge 1 : 1 Roeselare Pridať k mojim zápasom
Francúzsko I. liga
niké je tipovanie
17:00 Koniec Dijon 1 : 2 Paris St.G. detail Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec St. Etienne 3 : 1 Metz detail Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec Caen 0 : 2 Angers detail Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec Lille 2 : 2 Troyes detail Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec Guingamp 2 : 0 Rennes detail Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec Toulouse 1 : 0 Amiens detail Pridať k mojim zápasom
Alžírsko I. liga
niké je tipovanie
17:00 Koniec El Harrach 2 : 3 MC Oran detail Pridať k mojim zápasom
18:45 MC Alger - : - USM Alger 1.00 1.00 1.00 Pridať k mojim zápasom
Izrael I. liga
niké je tipovanie
17:00 Koniec Maccabi Petah Tikva 2 : 2 Mac. Haifa detail Pridať k mojim zápasom
17:30 Koniec Hap. Haifa 4 : 0 Hap. Akko detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Ashdod 1 : 1 Hapoel Ashkelon detail Pridať k mojim zápasom
19:30 Koniec H.Raanana 1 : 3 Beer Sheva detail Pridať k mojim zápasom
Belgicko I. liga
niké je tipovanie
18:00 Koniec Charleroi 2 : 2 Eupen detail Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec KRC Genk 1 : 1 Mouscron-Peruwelz detail Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec Lokeren 1 : 1 St. Truiden detail Pridať k mojim zápasom
20:30 Koniec Gent 2 : 0 Waasland-Beveren detail Pridať k mojim zápasom
Holandsko I. liga
niké je tipovanie
18:30 Koniec Roda Kerkrade 1 : 0 NAC Breda detail Pridať k mojim zápasom
18:30 Koniec Ajax Amsterdam 4 : 0 Sparta Rotterdam detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Feyenoord 0 : 0 FC Zwolle detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec FC Utrecht 3 : 1 Heerenveen detail Pridať k mojim zápasom
Švajčiarsko I. liga
niké je tipovanie
19:00 Koniec Lausanne 2 : 1 Young Boys detail Pridať k mojim zápasom
19:00 Koniec Lugano 0 : 4 Basel detail Pridať k mojim zápasom
Švajčiarsko II. liga
niké je tipovanie
19:00 Koniec Schaffhausen 2 : 1 Wohlen detail Pridať k mojim zápasom
19:00 Koniec Wil 1 : 3 Aarau detail Pridať k mojim zápasom
Peru I. liga
niké je tipovanie
19:30 Koniec Juan Aurich 3 : 2 Sport Huancayo detail Pridať k mojim zápasom
22:00 Koniec Municipal Lima 3 : 2 Sporting Cristal detail Pridať k mojim zápasom
Írsko I. liga
niké je tipovanie
19:30 Koniec Limerick 1 : 0 Drogheda detail Pridať k mojim zápasom
Uruguaj I. liga
niké je tipovanie
20:30 Koniec Defensor Sporting 2 : 1 River Plate (URU) detail Pridať k mojim zápasom
21:30 Koniec Fenix Montevideo 1 : 2 Racing Montevideo detail Pridať k mojim zápasom
23:00 Koniec Rampla 1 : 4 Penarol Montevideo detail Pridať k mojim zápasom
Argentína II. liga
niké je tipovanie
21:00 Koniec Agropecuario Argentino 2 : 0 Ferro Carril Oeste detail Pridať k mojim zápasom
22:05 Koniec Deportivo Riestra 0 : 1 Quilmes detail Pridať k mojim zápasom
23:00 Koniec Instituto Cordoba 1 : 1 Aldosivi detail Pridať k mojim zápasom
USA 1. liga, ženy, Playoff
niké je tipovanie
22:30 Koniec W. New York Fl. 0 : 1 Portland Thorns Pridať k mojim zápasom
Kolumbia Primera B, Clausura
niké je tipovanie
22:30 Koniec Valledupar 1 : 3 Union Magdalena Pridať k mojim zápasom