Sklamaní hráči Barcelony po
Liga majstrov
Aby im nebolo ľúto, že iba vypadli: Barcelone zavarili vlastní nespratní fanúšikovia

BARCELONA - FC Barcelona dostala pokutu 25-tisíc eur za rasistické prejavy fanúšikov v úvodnom štvrťfinále Ligy majstrov s futbalistami Paríž St. Germain.

Futbal - strana 3

FotoVideo Kapitán Chelsea Conor Gallagher
Video Premier League
VIDEO Ako deti v škôlke: Chelsea uštredrila kanára, ale pre komický incident sa im všetci rehocú

LONDÝN - Napriek jednoznačnej výhre 6:0 nad Evertonom v pondelkovom 33. kole anglickej ligy bol tréner futbalistov Chelsea Mauricio Pochettino poriadne...

Dele Alli počas predzápasovej
Premier League
Vidím svetlo na konci tunela: Zabudnutý reprezentant si vytýčil neuveriteľne odvážny cieľ

LIVERPOOL - Futbalová scéna mu učarovala v drese MK Dons ešte v sezóne 2014/15, keď bol neznámym mladíkom. V Tottenhame sa stal z neho ešte lepší futbalista,...

Foto Brankár Slovana Milan Borjan
Niké liga
Ďakujem za všetko! Bolo mi potešením hrať za Slovan: Veľká osobnosť sa lúči s belasým dresom

BRATISLAVA - Futbalový Slovan si po bezgólovej remíze s Dunajskou Stredou v predstihu zabezpečil šiesty majstrovský titul v Niké lige po sebe. Klub z hlavného...

Na archívnej snímke
Ostatné
Zahral si v belehradskom finále: Smutná správa, futbalový svet opustila legenda (†78)

BERLÍN - Nemecký futbalový majster sveta z roku 1974 a legenda Eintrachtu Frankfurt Bernd Hölzenbein zomrel po ťažkej chorobe vo veku 78 rokov. O jeho...

Foto Evan Ndicka z AS
Serie A
Ndicku prepustili z nemocnice, AS s krásnym poďakovaním zdravotníkom: Keď rozhodujú sekundy

RÍM - Futbalistu AS Rím Evana Ndicku prepustili v pondelok z nemocnice, deň po jeho kolapse v zápase talianskej Serie A proti Udinese.

Video Brankár Leverkusenu Lukáš Hrádecký
Video Bundesliga
VIDEO Dnes pijeme, potom musíme do sku*veného Londýna: Slovenský rodák po historickom titule bavil

LEVERKUSEN - Futbalisti Bayeru Leverkusen drvivým ligovým triumfom nad Werderom Brémy (5:0) spečatili historický zisk majstrovského titulu, ktorým ukončili...

Video Uprostred hráč Atalanty Bergamo
Video Serie A
VIDEO Atalante nestačilo ani rýchle dvojgólové vedenie, Fiorentina sa na Plzeň naladila remízou

RÍM - Futbalisti Fiorentiny remizovali v dohrávke 32. kola talianskej ligy 1:1 s Janovom a už päť zápasov čakajú na výhru.

Uprostred hráč Chelsea Cole
Hetrik za 16 minút a to nebolo všetko: Nezastaviteľný Palmer kanonádou rozmetal ďalšieho súpera

LONDÝN - Futbalisti Chelsea deklasovali v dohrávke 33. kola Premier League Everton 6:0. Domáci viedli v 29. minúte už 3:0 po tom, čo Cole Palmer skompletizoval...

Evana Ndicku odnášajú na
Serie A
Náhlym kolapsom vydesil všetkých: Skvelé správy o zdraví reprezentanta potešili fanúšikov

MILÁNO - Kardiologické testy vylúčili, že by mal futbalista Evan Ndicka z AS Rím problémy so srdcom. Reprezentant Pobrežia Slonoviny skolaboval v 70. minúte...

Florian Wirtz (vľavo) sa
Bundesliga
Šampióni z Porýnia už spriadajú veľké plány: Radostná zvesť, dve opory povedali jasné áno

LEVERKUSEN - Čerstvý nemecký futbalový šampión Bayer Leverkusen oznámil, že v jeho radoch budú pokračovať aj v nasledujúcej sezóne stredopoliari Florian...

Lewis Ferguson a Joshua
EURO
Tvrdá rana pred blížiacimi sa ME: Škótsko prišlo o záložníka z talianskej Serie A

MILÁNO - Škótsky futbalista Lewis Ferguson vynechá pre zranenie väzov v kolene ME v Nemecku. Dvadsaťštyriročný stredopoliar Bologne sa podrobí operácii,...

Raul García a jeho
La Liga
Moje Španielsko, môj domov: Nedocenenú futbalovú ikonu čakajú posledné mesiace kariéry

MADRID - Pre 37-ročného španielskeho futbalistu Raúla Garciu z Athleticu Bilbao je prebiehajúca sezóna posledná.

Tréner Bayernu Mníchov Thomas
Konečne pozitívne správy pre Bayern: Dvojica opôr hlási návrat pred zápasom sezóny

MNÍCHOV - Nemeckí futbalisti Manuel Neuer a Leroy Sané sa sa v pondelok opäť vrátili do tréningového procesu Bayernu Mníchov.

Štadión Evertonu Goodison Park
Porušenie finančných pravidiel sa nevypláca: Anglický klub prišiel v tabuľke o ďalšie cenné body

LONDÝN - Everton prišiel v anglickej futbalovej lige za porušenie finančných pravidiel o ďalšie dva body.

Futbalisti Paríža St. Germain,
Fatálne následky každej chybičky: Škriniarovci v jame levovej, Atlético čaká vestfálske peklo

BARCELONA - Futbalová Liga majstrov spozná v utorok prvých dvoch semifinalistov. Bližšie postupu a zároveň vzájomnému súboju sú po úvodných zápasoch z...

Foto Futbalisti Crystal Palace oslavujú
Anfield zostal šokovaný po prehre s Crystal Palace: Klopp otvorene o šanci vyhrať ligový titul

LONDÝN - Futbalový Liverpool predĺžil v nedeľu svoje nepriaznivé obdobie na domácej i európskej scéne.

FotoVideo Wooooooooooooooooooooooooooho! Pivná sprcha pre
VIDEO Ich cesta sa nekončí prepisom nemeckých dejín: Pozor, Leverkusen siaha na úžasné treble

LEVERKUSEN - Kouč futbalistov Leverkusenu Xabi Alonso po zisku premiérového nemeckého titulu v klubovej histórii mal pre svojich zverencov len slová chvály.

Foto Radosť hráčov Trnavy po
Niké liga
Debut a víťazný gól Trnavy, Ujlaky kráča v šľapajách svojho otca: Toto si budem navždy pamätať

PODBREZOVÁ - Futbalisti Trnavy v nedeľnom 5. kole nadstavbovej časti o titul Niké ligy potvrdili, že sa im proti Podbrezovej darí.

FotoVideo Evana Ndicku odnášajú na
VIDEO Hrôzostrašné momenty v Taliansku: Hráč Rimanov odpadol priamo na ihrisku, zápas nedohrali

UDINE - Futbalista Evan Ndicka z AS Rím sa podľa informácií klubu cíti už lepšie. Hráč z Pobrežia Slonoviny odpadol bez cudzieho zavinenia v 70. minúte...

Alexandre Lacazette oslavuje gól
Ligue 1
Neuveriteľné rozuzlenie v 16. minúte nadstavenia: Gólovú prestrelku rozhodla penalta

LYON - Futbalisti Brestu prehrali v nedeľnom stretnutí 29. kola francúzskej Ligue 1 na ihrisku Olympique Lyon 3:4.