VIDEO Zlomené rebrá a kľúčna kosť: Zranená belgická hviezda vynechá trojicu prestížnych podujatí

BRUSEL - Belgický cyklistika Wout van Aert si pri stredajšom páde na belgickej klasike Dwars door Vlaanderen zlomil rebrá a kľúčnu kosť.

Cyklistika - strana 5

FotoVideo Jonas Vingegaard počas časovky
Video Cyklistika
VIDEO Čo to mali na hlave? Vingegaard ukázal helmu z budúcnosti, ani tá mu však nepomohla

CAMAIORE - Španielsky cyklista Juan Ayuso z tímu UAE Team Emirates zvíťazil v pondelňajšej úvodnej etape pretekov Tirreno - Adriatico.

Video Olav Kooij ovládol prvú
VIDEO Odštartovali preteky Paríž - Nice: Prvá etapa korisťou Holanďana Kooija

LES MUREAUX - Holandský cyklista Olav Kooij vyhral v nedeľu prvú etapu pretekov Paríž – Nice. Jazdec tímu Visma zvládol 158-kilometrov dlhú trasu so štartom...

FotoVideo Tadej Pogačar počas úniku,
VIDEO Bezchybný výkon zaknihoval krásnym únikom: Pogačar prišiel s obrovským náskokom

SIENA - Slovinský cyklista Tadej Pogačar vyhral sobotňajšie preteky Strade Bianche (215 km). Jazdec stajne SAE Team Emirates triumfoval po 80 km dlhom...

Belgický cyklista Jasper Philipsen
Tour de France
Logické rozhodnutie: Padla dohoda, v hlavných úlohách slávna značka a ikonická Tour de France

PRAHA - Škoda Auto predĺžila partnerstvo s cyklistickou Tour de France do roku 2028. Automobilka uzavrela zmluvy s usporiadateľskou agentúrou slávneho...

Francúz Julian Alaphilippe a
Cyklistika
Vie, že by mohol byť náš nový Peter Sagan! Šéf známej stajne lanári cyklistickú hviezdu

PARÍŽ - Francúzsky cyklistický tím TotalEnergies sa zaujíma o služby Juliana Alaphilippea a jeho manažér Jean-René Bernaudeau uviedol, že v domácej stajni...

Dánsky cyklista Mattias Skjelmose
Cyklistika
Vlani zažil najlepší rok v kariére, teraz podpísal novú zmluvu: Bola to ľahká voľba

BRUSEL - Dánsky cyklista Mattias Skjelmose predĺžil zmluvu s americkým tímom Lidl-Trek do konca roku 2026.

Ilustračné foto
Cyklistika
Kto robí blbosti, zle dopadne: Neuveriteľné, akého podvodu sa dopustil cyklistický tím

AIGLE - Medzinárodná cyklistická únia potrestala ženský tím Cynisca Cycling, ktorý sa snažil obísť pravidlo o minimálnom počte jazdkýň na vlaňajšom podujatí...

Video Belgický cyklista Lennert van
VIDEO Parádnym finišom si došiel pre titul: O víťazovi SAE Tour rozhodla posledná etapa

ABÚ ZABÍ - Belgický cyklista Lennert van Eetvelt sa stal celkovým víťazom etapových pretekov Okolo Spojených arabských emirátov.

Video Slovinský cyklista Jan Tratnik
VIDEO Najväčší úspech v kariére! Slovinská radosť v úvode jarnej časti sezóny

GENT - Slovinský cyklista Jan Tratnik z tímu Visma - Lease a Bike sa stal víťazom belgických pretekov Omloop Het Nieuwsblad, ktoré sú súčasť série UCI...

Video Radosť Tima Merliera z
VIDEO Došiel si už po tretie víťazstvo: Šiesta etapa Okolo SAE priniesla dramatický finiš

ABÚ ZABÍ - Belgický cyklista Tim Merlier z tímu Soudal Quick Step zvíťazil v predposlednej 6. etape pretekov Okolo Spojených arabských emirátov. Do cieľa...